Zobacz wątek - Samobojstwo ?!
NAS Analytics TAG

Samobojstwo ?!

O wszystkim
_________

Samobojstwo ?!

Postprzez Silent » 24/10/2008, 14:27

http://www.wrzuta.pl/film/jEorkvJBTj

co o tym sądzicie,? według mnie ma dużo racji mówiąc o tej manipulacji. Telewizja pokazuje wszystko po swojemu,mydląc nam oczy.

Filmik straszny ale może otworzy co niektórym oczy.
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Avatar użytkownika
Silent
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:29
Lokalizacja: K-na


Postprzez Draz » 24/10/2008, 14:56

O moj Boze.... Mam nadzieje ze sie nie zabije..... Rzeczywiscie... Telewizja manipuluje ludzmi... ale zeby az do tego stopnia? =/=/
Memento Mori
Carpe Diem

Simson S51 -> Suzuki DR 125
Avatar użytkownika
Draz
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18/7/2007, 17:39
Lokalizacja: zgorzelec


Postprzez Flow » 24/10/2008, 14:58

miejmy nadzieje ze mimo wszystko tego nie zrobi...btw kiedy jest finał?
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Silent » 24/10/2008, 15:06

hmm... teraz chyba sa polfinaly ... bo to tam jakos z kilku ósemek wybieraja 2 polfinalistow.czy jakos taak.
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Avatar użytkownika
Silent
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:29
Lokalizacja: K-na

Postprzez zdzichu123 » 24/10/2008, 15:09

Mysle ze koles wyluzuje troche, ale patrzac z jego punktu widzenia to sie nie dziwie. 8 Lat ciezkiej pracy i wykształcenia takiej zdolnosci i nagle w jeden dzien ktos ci powie ze jestes do niczego i nic nie umiesz, i tak podsumuje caly twoj wysiłek koles ktory sam by czegos takiego nie zrobił. Pzdr
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez Draz » 24/10/2008, 15:10

jeszcze okolo 5-6 odcinkow do finalu...
Memento Mori
Carpe Diem

Simson S51 -> Suzuki DR 125
Avatar użytkownika
Draz
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18/7/2007, 17:39
Lokalizacja: zgorzelec

Postprzez Leitho » 24/10/2008, 15:12

jak dla mnie jakis schizol, zeby popelnic samobojstwa/tak o tym myslec trzeba miec cos nie tak pod sufitem
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez zdzichu123 » 24/10/2008, 15:19

A tak mi sie nasuneło, jak popełni samobójstwo przed kamerą to jak wrzuci filmik na youtube ?? Bedzie musiał mu ktos pomuc a to juz współudział :D
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez zadzior » 24/10/2008, 15:22

Całkowite oddanie, świetne umiejętności, do tego ciągła krytyka, groźby, niedocenianie, niszczenie psychiki i może się źle skończyć.Facet nie wygląda na grającego w tym filmiku, dlatego ciężko określić czy nie "żartuje"...
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Nigoss » 24/10/2008, 15:30

Albo koles jakis nienormalny, albo poprostu chce byc slawny i dlatego ta szopka.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez mlody » 24/10/2008, 15:36

pamietam go chyba jeszcze z big brothera,latał tam z tym Eustachym.
dziwny typ i tyle,zobaczymy co z tego będzie,ale wgm jest zdolny do tego samobójstwa.
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez kamil.k » 24/10/2008, 15:50

nie ogladałem jeszcze odcinka w którym ten koles wystepował z prostej przyczyny - nie ogladam wogule telewizji bo telewizja kłamie i manipuluje i nie wiem dokladnie o co poszło.filmik jest malo zrozumialy jak dla mnie


jak on chce sie zabic tylko z tak błachego powodu że nie przeszedł jakiegos etapu w programie to trudno.jego wybor , jest dorosły.ważne żeby nikomu innemu nic nie zrobil albo nie zostawil żony z dziecmi na lodzie ...

krótko mówiąc ludzie maja większe problemy i z tym żyją.w życiu można robic wiele rzeczy które przynoszą satysfakcje i chęc do życia :D



jak ktos chce poczytac o największej manipulacji w dziejach ludzkosci to prosze :P


link (otwórz link)
GPZ 500S '90 + BMW e30 320i '86
kamil.k
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18/1/2008, 14:47
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Postprzez mokuso » 24/10/2008, 15:55

Filmik jak dla mnie beznadziejny, za dlugi, po ktorejs minucie tak naprwde nie wiedzialam o czym on mowi.
Moze i ma racje, ale o manipulacji w TV wiemy nie od dziasiaj.
A co do samobojstwa to mysle, ze zabije kukle a nie siebie. Ten filmik to manipulacja slowem, on tak naprwde nie powiedzial, ze zabije siebie tylko, ze zobaczymy samobojstwo - gra slow.
Poczekamy, zobaczymy.
Ostatnio edytowano 24/10/2008, 16:13 przez mokuso, łącznie edytowano 1 raz
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Rocca » 24/10/2008, 16:08

Strasznie zamotany ten film po 20sekundach wie się tyle samo albo i więcej niż po 9min -_-'' nie będe wnikał w to czy ma wystarczająco dobry powód czy nie bo to tylko on wie tak naprawdę, ale wychodze z założenia że co by się nie działo to samobójstwo jest idiotycznym pomysłem i brakiem szacunku dla życia i wszystkich tych którzy bardzo by chcieli żyć a niestety musieli odejść z różnych przyczyn.
Skoro nawet ma przewalone u siebie w mieście to zawsze można się przeprowadzić itd. zawsze jest jakaś opcja...
Widać że gość ma problemy ze sobą a to co się stało jest tylko podkładką żeby było na co/kogo zwalić winę za to że sobie facet nie radzi.
Avatar użytkownika
Rocca
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/10/2007, 14:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez indor » 24/10/2008, 16:29

I co żali się czy chwali ? Widziałem kilka jego występów i prawda jest taka że jest do dupy. A to że on nie może się z tym pogodzić, jego problem. Darwin powiedział że słabe jednostki społeczeństwa same się eliminują. I to jest właśnie taki przykład jednostki która się sam wyeliminuje. On ma jakąś teorie spisku, tak akurat na niego się ktoś uparł i mu niszczy bez powodu życie. Znam tą postać już ładnych parę lat, ten człowiek nie jest zdrowy psychicznie. Poza tym najważniejsze w tej sytuacji jest to że samobójca nie straszy i nie mówi wszystkim że to zrobi jeśli na prawdę chce się zabić bo bałby się że go ktoś powstrzyma, o prawdziwym samobójcy dowiadujemy się po jego śmierci i o jego ewentualnych motywach z listu pożegnalnego. Ten gość ma nierówno pod sufitem. Chcę się zabić ? Droga wolna.

Znam bardzo dobrze temat samobójstw i motywów ludzi którzy je popełniają lub tylko straszą. Ja nie twierdze że tego nie zrobi, ale jeśli to zrobi to na pewno nie będę za nim płakał.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez mahomet84 » 24/10/2008, 16:29

To,że tv manipuluje ludźmi na różne sposoby to wiem to od dawna i między innymi dla tego nie oglądam tv...A co do tego klienta to wydaje mi się,że za mocno sobie wkręcił tą całą swoją misję,że jest najlepszy w te brzuchomóstwo i w ogóle.Koleś jest dobry ale słaby psychicznie bo załamał się po słowach jury ,że niby nic nie umie a wypowiedział je ktoś kto w ogóle się na tym nie zna itp.Ja bym się wkur... ale bez przesady ,żeby taka scenę od razu montować...
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Flow » 24/10/2008, 16:33

no masz sporo racji Indor,czekajmy na rozwoj wydarzen,sadze ze jesli to sie rozglosi to tvn na czas finału zamknie go w pokoju bez klamek zeby furory nie robil.

a tak wogole to ja tez sie ide zabic,bo ost mi kumpel powiedzial ze mnie nie lubi : ( : ( : (

ludzie maja wieksze problemy i zyja,ja np mam taki,nie wiem jakie opony kupic na nowy sezon ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Silent » 24/10/2008, 16:33

Rocca napisał(a):Strasznie zamotany ten film po 20sekundach wie się tyle samo albo i więcej niż po 9min -_-'


zamotany? no raczej w takim stanie psychicznym nie zwracal uwagi na to. chcial tylko oswiecic ludzi slepo wierzacych w sciemy podawane w TV. sluchajacych wojewodzkich i tego typu tic tacow ktorzy udaja idiotow przed kamera dla kasy. niestety. komercja :)) jesli ktos nie pasuje to zrobia wszystko zeby go zniszczyc. widac ze po nim ostro pojechali. wydaje mi sie ze filmik nagrany pod wplywem impulsu.

Rocca napisał(a): nie będe wnikał w to czy ma wystarczająco dobry powód czy nie bo to tylko on wie tak naprawdę, ale wychodze z założenia że co by się nie działo to samobójstwo jest idiotycznym pomysłem i brakiem szacunku dla życia i wszystkich tych którzy bardzo by chcieli żyć a niestety musieli odejść z różnych przyczyn.
Skoro nawet ma przewalone u siebie w mieście to zawsze można się przeprowadzić itd. zawsze jest jakaś opcja...


jezeli jest tak jak mowi (a jest to bardzo prawdopodobne) to raczej ciagla krytyka nie jest najlepsza na podjecie decyzji o przeprowadzce. Na sile chca zrobic z niego idiote.
teraz widzisz opcje ale kiedy jestes w takim stanie inaczej na to patrzysz.

co do braku szacunku to owszem. jest wiele osob ktore choc chcialyby zyc jeszcze dlugo nie jest to im dane. [*]
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Avatar użytkownika
Silent
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:29
Lokalizacja: K-na

Postprzez indor » 24/10/2008, 17:03

Niestety jego filmik zaczyna odnosić pożądany przez niego skutek. Ludzie zaczynają się nad nim litować, wspierać go żeby się trzymał i tak dalej. I co ? Gość jest do dupy co nie jest tylko moją opinią i teraz mamy go oglądać i udawać że nam się podoba żeby on się nie zabił ? Czy jak ? Bo ja nie kumam. Pod tym linkiem (otwórz link) obejrzycie sobie brzuchomówce który coś potrafi (chociaż pewno większość z was już to widziała) i jest jeszcze tylko kilku którzy potrafią robić to co robią reszta po prostu nie ma talentu. Gościa nie wolno słuchać i reagować na ten filmik.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez mokuso » 24/10/2008, 17:10

indor napisał(a):Niestety jego filmik zaczyna odnosić pożądany przez niego skutek. Ludzie zaczynają się nad nim litować, wspierać go żeby się trzymał i tak dalej.


Facet ma to, czego oczekiwal. Wokol niego robi sie goraco, wszyscy beda o nim mowic. A on nas zaskoczy i tak jak pisalam wczesniej, nie zabije siebie tylko postac Estachego, ktora kreuje.
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na gr