Zobacz wÄ…tek - komis motocyklowy w Walczu zach-pomorskie
NAS Analytics TAG

komis motocyklowy w Walczu zach-pomorskie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

komis motocyklowy w Walczu zach-pomorskie

Postprzez lukasz r6 » 21/10/2008, 17:11

mam do was pytanie a raczej do osob ktore sa z okolicy Walcza w zach-pomorskiem, a mianowicie jest tam salon motocykli sprowadzanych z Belgii.
czy ktos zna tamtych ludzi??czy sa oni wiarygodni??bo mowiac szczerze ceny maja niskie ale czy czasami nie ma tam żadnych przekretow??
lukasz r6
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19/10/2008, 14:53
Lokalizacja: leszno


Postprzez ZWA_Z434 » 21/10/2008, 18:25

ten salon handluje motocyklami powypadkowymi,
jak powiedział to mój kumpel który ostatnio tam zaglądał nie są oni zbytnio wiarygodni i nawet nie ukrywają że dane moto jeszcze niedawno paliło gumę.
ofertę można zobaczyć na ich stronie.
http://www.eurobikers.pl/

Oczywiście nie twierdzę że nic tam nie można znaleźć - samych szrotów pewnie nie mają i można coś godnego spotkać chyba. Ale trzeba być ostrożnym.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
ZWA_Z434
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 27/5/2008, 15:57
Lokalizacja: Wałcz / Szczecin


Postprzez Miras140 » 27/4/2009, 15:17

Ja jestem z wałcza i powiem wam że nie raz można dorwać dość ciekawy sprzęt za niewielką cenę i nie zawsze on musi być uszkodzony a jeżeli nawet jest to te uszkodzenia są niewielkie. Mają tam na miejscuy wrsztat i przywożone maszyny są częściowo lub całe naprawiane.
Miras140
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/11/2008, 18:43
Lokalizacja: Wałcz

Postprzez hENY » 27/4/2009, 15:26

Byłem kilka razy u Nich,znajomy kupił tam gs 500 i jest zadowolony.
Nie ukrywają że niektóre moto były po mniejszym/większym wypadku.
Gdyby ktoś był zainteresowany konkretnym egzemplarzem mogę rzucić okiem aby na darmo przez pół kraju pociągiem nie jechał.
hENY
Świeżak
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11/12/2008, 22:15
Lokalizacja: Wałcz

Postprzez elco » 27/4/2009, 16:55

Ja kupilem od nich moja VFR. Radze uwazac na nich. Niektore egzemplarze sa po delikatnych slizgach, niektore bardzo sprytnie i profesjonalnie naprawione. U mnie sprzedawca zarzekal sie, ze reflektor jest tylko pekniety. Kiedy juz w domu rozebralem motocykl okazalo sie, ze jest caly polamany i naprawiony. Ze sprzedawca nie da sie targowac - nie mniej jednak da sie na nim wymusic zeby na umowie napisal, ze geometria motocykla nie jest naruszona - taka forma zabezpieczenia.
Jezeli nie masz nic przeciwko delikatnie porysowanym motocyklom, ktore u nich daje sie kupic rzeczywiscie taniej to mozna sprobowa, ale trzeba mocno uwazac i dokladnie sprawdzic motocykl.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości




na górê