Zobacz wÄ…tek - Suzuki gsxR 600 k6-k7 czy yamaha r6 z roku 2006
NAS Analytics TAG

Suzuki gsxR 600 k6-k7 czy yamaha r6 z roku 2006

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki gsxR 600 k6-k7 czy yamaha r6 z roku 2006

Postprzez vaillor » 19/10/2008, 12:51

Witam moje pytanie może być uznane za głupie bądź banalne albo zaraz mi ktoś napisze że już to było ale chciałbym się dowiedzieć która maszynę uważacie za lepsza w prowadzeniu :) nie miałem jeszcze możliwości jechać na r6 a na dni otwarte mogę raczej liczyć na przyszły sezon po prostu chciałem się dowiedzieć który z motorów łatwiej się prowadzi :) gsxR czy yamaha r6 smigam od prawie 3 lat i chcialem przerzucić się na coś mocniejszego jako ze litrówek sie boje bom placek i nie posiadam jeszce takich umiejetności wiec padło na rodzinne 600 :) chętnie wysłucham porad kolegów którzy śmigali na modelach gsxR oraz r6...czytam dużo o tych modelach ale chcialem zasiegnac rowniez waszej opinii :)\

pozdrawiam :)
vaillor
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27/2/2008, 07:48
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez ostryziom » 19/10/2008, 14:47

ja latam na r6 2006 i nie narzekam jesli chodzi o latwosc w prowadzeniu. ale wszystkie nowe czy to ss czy cokolwiek raczej przyjemnie sie prowadzi w koncu konstruktorzy siedza i glowkoja nad tym.

jesli chodzi o jazde to:
- bedziesz sie musial przyzwyczaic do pozycji bo troche lezaca ale rece sie wyrabiaja i potem juz nie przeszkadza
- o plecaczku zapomnij no chyba ze cie tak kocha ze przetrzyma
- jak chcesz jechac trzeba krecic ale ten typ tak ma
- a jak juz jedziesz to pamietaj ze powyzej 13-14 tys. obrotow zaczyna sie wscieklizna
- amor skretu jak najbardziej pozadany bo shimmy odwiedza cie przy ostrym odkrecaniu na naszych boskich asfaltach
- i bedzie ci sie napewno wydawala leciutka do przerzucania miedzy nogami(chociaz nie wiem czym obecnie jezdzisz)
- no i kanapa jest dosyc wysoko
- no i chyba tyle tak na predkosci...

jak juz jezdziles to napewno sobie poradzisz o ile bedziesz mial troche oleju w glowie
ostryziom
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9/11/2007, 20:58


Postprzez vaillor » 20/10/2008, 10:48

smigam na GSF 600 S Bandit :) z 2002 roku :) plecaczek pewnie nie bedzie zadowolony z pozycji jaka przyjdzie jej przyjac na gsxr albo r6 hyhy :)

PS. bandziorek jest do sprzedania :) wiec jakbys mial jakiegos znajomego ktory chce posmigac turystycznie :) to polecam :) maszynka w stanie dobrym staram sie o nia dbac :)

pozdrawiam :)
vaillor
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27/2/2008, 07:48
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Flow » 20/10/2008, 12:14

viewforum.php?f=27 tu mozesz dac swoje ogloszenie wtedy wiecej osob je zobaczy.

gixer bedzie napewno wygodniejszym moto bo to chyba najwygodniejsze w tej klasie.r6 jest mniejsza i bardziej poreczna,ale musisz byc dosc niski zeby nie wygladac na nim jak na psie,ja mam 188cm i tak wlasnie wygladam na tym moto.plecaczek na jednym i na drugim moto nie bedzie w niebowziety no ale te motockle nie zostaly do tego stworzone,siedzenie z tyłu jest raczej profilaktycznie;) tak jakbys mial kogos z max10km zawiezc ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez vaillor » 20/10/2008, 12:52

no ja mam 183 cm wzrostu i waze okolo 100kg :p hyhy
vaillor
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27/2/2008, 07:48
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez ostryziom » 20/10/2008, 14:32

flow tez mam 188 cm wzrostu ale nie wiem bardzo jak wygladam jak jade. Powiem zeby mnie nagrali jak jade to bede mial obraz jak to wyglada. co do plecaczka to mozna i wiecej jak 10 km ale musisz jechac najlepiej prosta trasa bez przyspieszen i hamowania:-)
ostryziom
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9/11/2007, 20:58

Postprzez vaillor » 20/10/2008, 15:00

no i szlag by to wszystko siedze w chacie czytam i metlik w bani przydalby mi sie ktos znajomy kto ma r6 :/ ogolnie to skladniam sie bardziej w kierunku gsxRa ale chcialbym miec pewnosc i chociaz rundke na r6 zrobic bleh :/ nie sadzilem ze kiedys stane przed takim lipnym dylematem :/
vaillor
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27/2/2008, 07:48
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê