Zobacz wÄ…tek - <i>[Kaski KBC]</i> KBC Force RR SPEED DEMON
NAS Analytics TAG

[Kaski KBC] KBC Force RR SPEED DEMON

Komentarze użytkowników
_________

[Kaski KBC] KBC Force RR SPEED DEMON

Postprzez Åšcigacz » 9/7/2008, 13:58

Dyskusja na temat: KBC Force RR SPEED DEMON
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
KBC Force RR SPEED DEMON
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 9/7/2008, 13:58

Jestem posiadaczem w/w kasu od 8tyś km.Atrakcyjny kask z dobrą wentylacją, wygodny i lekki.Po kilkunastu godzinnej jeździe nie odczuwałem żadnych problemów. Naprawdę dobra jakość za niewielkie pieniądze.Dla przykładu miałem kask za 1tyś.zł.innej firmy i nie był tak wygodny.Polecam! <br><hr>E.K.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/10/2008, 21:22

Posiadam ten kask od jednego sezonu i musze powiedzieć że nie spełnił on do końca moich oczekiwań. Jest wygodny, wizjer nie paruje, mamy w nim poczucie bezpieczeństwa i fajnie wygląda ale.......no właśnie zawsze musi być jakieś "ale", a więc jakość wcale nie jest taka dobra, wentylacja wygląda jakby była dla picu bo i tak nie wiadomo czy działa gdy całe powietrze wlatuje nam od spodu co jest denerwujące i trzeba się do tego przyzwyczaić, pomogłaby tu pewnie dodatkowa osłona na brode jak w niektórych innych kaskach ale nie stety jej nie mamy. Następnie musze się przyczepić do elementów odpowiadających za przesuwanie szybki, o ile by otworzyć szybkę trzeba użyć lekkiej siły co tu jest na +, to później szybka chodzi strasznie lekko i nie trzyma się gdy jest otwarta na maxa. Kask oceniam na 4/6 Pozdrawiam<br><hr>matiraw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2013, 18:59

Witam .posiadam ten kask od 2 sezonów lecz mam problem z zawiasami od szybki nie nie wiem gdzie moge kupić szybke wraz z zawiasami .jesli ktos zna strone na ktorej jest mozliwy zakup tego produktu bardzo prosze o mail'a.
Pozdrawiam . Maciej.roma@interia.pl<br><hr>Werther's
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 12:22

Posiadam ten kask od prawie roku.
Wygląda świetnie, jest wygodny, w miare cichy. Jedyny problem to chyba wentylacja, nie wiadomo czy ona w ogole dziala czy nie. :D
Szybka jest sztywna, nie paruje dzieki naklejonej na niej foli.
Niestety powietrze ładuje od spodu co jest naprawde sporym minusem. Na szcescie mam osłonke, która udało mi się włożyć i już wiatr tak mocno nie wieje od spodu. :D
Ogólnie kask oceniam na 3/6 <br><hr>Zwijam_Dywan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê