Zobacz wątek - Prawda czy fałsz ? Cały świat zatruty przez firme MONSTANTO
NAS Analytics TAG

Prawda czy fałsz ? Cały świat zatruty przez firme MONSTANTO

O wszystkim
_________

Prawda czy fałsz ? Cały świat zatruty przez firme MONSTANTO

Postprzez indor » 7/10/2008, 21:19

http://video.google.pl/videoplay?docid=-1676896724527593334&ei=YwiwSJSsFoH2iQLbw_TtDA&q=monsanto (otwórz link)

Sam nie wiem co o tym myśleć.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa


Postprzez Bystry » 7/10/2008, 21:30

jak zwykle wyolbrzymiajÄ… etc .... a o innych nie wspomnÄ… nie ? ;>
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez Valentino-Rossi-46 » 7/10/2008, 21:33

Avatar użytkownika
Valentino-Rossi-46
Bywalec
 
Posty: 570
Dołączył(a): 2/12/2006, 20:04
Lokalizacja: Wyrzysk

Postprzez indor » 7/10/2008, 21:43

Valentino to co dałeś to coś co może być, a ten dokument o MONSANTO to coś co według reżyserów już ma miejsce od lat. Wiele rzeczy o których jest mowa w tym dokumencie sam znalazłem w internecie.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Bystry » 7/10/2008, 22:46

w internecie wszystko można znaleźć :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez indor » 7/10/2008, 22:57

to fakt... sam to zawsze powtarzam... nie twierdzę że ten film pokazuje prawdę, jednak jest bardzo wiarygodny...

z drugiej strony jeśli to prawda to na prawdę jest poważna sprawa
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Bystry » 7/10/2008, 23:02

jeśli :) wydobywają uran, sprzedają go na czarnym rynku :) i nawet o tym nie wiesz ... małolaty z nożami biegają, dzieci własnych rodziców zabijają ... ale co tam nie ... lepiej zadbać o środowisko :) w sumie jak się głupki wytną to będzie lajcik :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez indor » 7/10/2008, 23:07

nic nie poradzę na to że wydobywają uran, nic nie poradzę na to że małolaty biegają z nożami, dzieci własnych rodziców zabijają ale mogę nie używać produktu firmy MONSTANTO o nazwie RANDUP czy jakoś tak i mogę o tym mówić żeby nie używali tego inni... chociaż tyle mogę zrobić...
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Bystry » 7/10/2008, 23:21

ale myślisz, że jak Ty im powiesz ... powiedzieć możesz każdemu ... ale i tak używać będe ... :(
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Bostorn » 8/10/2008, 09:24

indor napisał(a):nic nie poradzę na to że wydobywają uran, nic nie poradzę na to że małolaty biegają z nożami, dzieci własnych rodziców zabijają ale mogę nie używać produktu firmy MONSTANTO o nazwie RANDUP czy jakoś tak i mogę o tym mówić żeby nie używali tego inni... chociaż tyle mogę zrobić...



z tego co się oriętuje przynajmniej u nas tego nie ma moi rodzice są z zawodu ogrodnikami i wielu używają srodków do roslin etc.. ale wszystko jest naturalne i zdrowe i od tylu lat nie styknołem się z taką firmą i jej produktem ale z ciekawosci popytam się zobaczymy czy to wogle u nas jest :)
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Blaza89 » 8/10/2008, 10:03

Bostorn napisał(a):
indor napisał(a):nic nie poradzę na to że wydobywają uran, nic nie poradzę na to że małolaty biegają z nożami, dzieci własnych rodziców zabijają ale mogę nie używać produktu firmy MONSTANTO o nazwie RANDUP czy jakoś tak i mogę o tym mówić żeby nie używali tego inni... chociaż tyle mogę zrobić...



z tego co się oriętuje przynajmniej u nas tego nie ma moi rodzice są z zawodu ogrodnikami i wielu używają srodków do roslin etc.. ale wszystko jest naturalne i zdrowe i od tylu lat nie styknołem się z taką firmą i jej produktem ale z ciekawosci popytam się zobaczymy czy to wogle u nas jest :)



Mylisz sie kolego RANDUP jest u nas dostepny na szeroka skale. Sam go uzywalem na swojej dzialce aby spalic wszystkie chwasty i posiac trawe. Tyle ze nie mialem pojecia jakie to cholerstwo jest szkodliwe.
Ride to die
Only the good Die Young
Avatar użytkownika
Blaza89
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1/6/2008, 21:19
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości




na górê