Zobacz wÄ…tek - jaki motocykl
NAS Analytics TAG

jaki motocykl

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

jaki motocykl

Postprzez zaclick » 4/10/2008, 11:29

witam! ostatnimi czasy rozgladam sie za sportowym motocyklem w klasie 600 lub 750 cm i w zwiazku z tym mam pytanko a mianowicie czy z budżetem w wyskosci do 6500 zl da sie kupic jakas maszyne. zalezy mi na tym aby byla ona w miare bezawaryjna i to tym sie bede kierowal podczas zakupu. jesli mozecie to powiedzcie na jakie modele mam zwracac uwage. :D

osiagi nie maja duzego znaczenia :wink: chodzi o wyglad
Ostatnio edytowano 4/10/2008, 12:02 przez zaclick, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
zaclick
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4/10/2008, 11:00


Postprzez Bystry » 4/10/2008, 11:49

indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez gumis » 4/10/2008, 12:28

ale on nie napisal, ze to jego pierwsza maszyna.

a jesli chodzi o wyglad i cene to zapraszam na allegro tam zaznaczasz, ze chcesz tylko sportowe motocykle, cena do 6500 i bedziesz wiedzial co za to mozesz miec. wyglad motocykla to cecha indywidualna, raczej dziwnie pytac innych o to co Tobie moze sie podobac...modeli 600 i 750 jest od groma wiec najpier moze sprecyzuj jaka ci sie podoba czy cos to chlopaki ci doradza potem. bo narazie to mozliwosci jest zbyt wiele..
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Bystry » 4/10/2008, 14:13

Gumiss, ja to odebrałem jako pytanie " mam 6500 kafla i jakie 1 moto " ... tak to jest jak się nie sprecyzuje pytania ... allegro.pl cena do 6500 zł motocykle-> sportowe-> i do przodu
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez zaclick » 6/10/2008, 13:14

gumisss : nie pytam sie o to co mi sie podoba. chodzilo mi ze jezeli zdecydowalem sie na sportowa maszyne to dlatego ze takie mi sie podobaja a nie ze szybko jezdza, wiec ponawiam pytanie. czy za 6 i pol tysia da sie kupic cos co bedzie sluzylo mi do jazdy a nie do ciaglego naprawiania. kasa nie spada mi z nieba wiec jak chce cos kopic to chce zeby to sie do czegos nadawalo. jesli mozesz to podaj jakies konkretne modele na ktore mam zwracac uwage.



gumisss napisał(a):ale on nie napisal, ze to jego pierwsza maszyna.


akurat tak sie sklada ze nie jest pierwsza. jezdze od 3 sezonow mz 250 i wydaje mi sie ze moge sprobowac przesiasc sie na cos wiekszego. ale widze ze jak ktos sie na tym forum spyta o sportowy motocykl i ma malo nabitych postow to zaraz jest niezle zjechany. a nawet jesli byl by pierwszy to co? to ze mam 6 i pol tysia to nie znaczy ze jestem gowniarzem z nadzianymi starymi co chce zaszpanowac na miescie. moze i kur** jestem gowniarzem ale musialem sobie ta kase sam zalatwic. a wydaje mi sie ze jezeli nawet ktos kupuje sobie od razu fireblade'a i jezeli bedzie go kosztowalo go to wiele wysilku i wyrzeczen to bedzie potrafil szanowac swoj motor i zycie.

a ty bystry nie opier***** zbyt pochopnie nowicjuszow na tym forum bo co mozesz powiedziec o czlowieku ktorego nawet nie znasz.

dobra, mniejsza o to, to teraz sprecyzuje to pytanie:

kawasaki zx6r : sporadycznie spotyka sie takie na allegro i sprzedawcy zxawsze mowia ze sa super. na przyklad:
http://www.moto.allegro.pl/item45005601 ... gsx_r.html
mi to sie wydaje troche podejrzanie tanio jak na taka maszyne

honda cbr 600 f2 ew. f3 : troche stare ale podobno technicznie ten model jest dobry

yamaha fzr 600: tania tylko slyszalem ze to taka gorsza fzr 1000 tylko ze z mniejszym silnikiem i juz jej nie produkuja wiec moze byc problem z czesciami

suzuki gsx 600: moj kumpel takiego mial i nie poleca

mam jeszcze pytanie co do streetow. chyba raczej trzymac sie od nic z daleka bo te profesjonalnie przerobione podobno sa niezle spilowane a te tylko bez plastikow i z zmieniana czacha to powypadkowe motocykle. sam nie wiem bo zwykle streety sa troche tansze niz te z plastikami.

a moze ktos ma jeszcze jakies inne propozycje jakis przyzwoitych maszyn?
zaclick
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4/10/2008, 11:00

Postprzez Nigoss » 6/10/2008, 13:46

Wedlug mnie z takim budzetem niestety bedziesz mial ciezko znalezc sprzet sportowy wmiare mlody o fajnym wygladzie. Chociaz moze Ci sie trafic kawa zx6r ninja jak dobrze poszukasz, ale co do stanu mialbym watpliwosci. Moze ,,jajko'' uda Ci sie kupic. Wyglad fajny, zabudowany jak scig, moglby byc.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez Konig » 6/10/2008, 13:47

Może XJ600?
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez ociec » 6/10/2008, 14:02

a może kolega by zerknął na Suzuki RF 600, moto troszke egoztyczne i dość krótko robione ale nienajgorsze kumpel lata co prawda na 900 i sobie chwali, a i 600 mam prawie 100 koników i lżejsze to to od jajka jest - powinno się zmieścić w zakładanym budżecie
pozdrawiam
cały czas na angolach teraz Street
Avatar użytkownika
ociec
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 26/2/2008, 19:39

Postprzez skwy » 6/10/2008, 18:01

Na pewno za taka kasę kupisz pojazd do którego będziesz dokładał.
Będą to pojazdy leciwe 10 i więcej lat.
Czas i włsciciele poprzedni zrobili swoje.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez dambandit » 6/10/2008, 18:21

w takich pieniądzach możesz poszukać jajka albo bandita z starszych modeli . Jajo przypomina trochę motocykl sportowy ma 80 koni wiec po mz w sam raz moim zdaniem . Nie ma co pchać się w stare leciwe sporty bo to tylko trzeba remontować .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez martin1m » 6/10/2008, 19:18

Witam! Miałem kilka tygodni temu szlifa na Suza RF 600 r, a widziałem, że ktoś doradzał Ci ten motocykl. Przymierzam się do złożenia go po tym szlifie, tj. wymiana czachy, set'a i malowanie części plastików. Mam już wszystko kupione, więc tylko pomalować i złożyć. W takim stanie mogę Ci go polecić za tę kasę (rok 1996, 27 tys. przebiegu). Jeżeli jesteś zainteresowany napisz marcin.malinowski@wp.pl. Jest to mój trzeci motocykl i fakt, że bardzo go lubię (najlepszy po dotychczasowych ETZ 250, Ymaha XJ600s), fajnie wygląda i naprawdę jeździ bez zarzutu. Jednak wpadło mi trochę pieniążków i zamierzam właśnie dołożyć z 10 tys. i kupić coś nowszego. Pozdro
Suza RF600R
Avatar użytkownika
martin1m
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 26/8/2008, 07:07
Lokalizacja: Ostróda/Olsztyn

Postprzez zaclick » 6/10/2008, 20:24

ociec napisał(a):a może kolega by zerknął na Suzuki RF 600

a jak jest z czesciami? skoro byly krotko produkowane to moze byc problem.

dambandit napisał(a):w takich pieniądzach możesz poszukać jajka

masz na mysli na przyklad suzuki gs 500 w zabudowanej wersji?

dambandit napisał(a):albo bandita z starszych modeli

sadzac po twoim obrazku jezdzisz czyms takim. jesli mozesz to powiedz na co uwazac podczas ogledzin takiegoz bandita.

dambandit napisał(a):Nie ma co pchać się w stare leciwe sporty bo to tylko trzeba remontować .

zaczynam pojmowac ze masz chyba racje. w takim razie zostaje bandit lub jakies "jajko" bo jednak wole zeby maszyna jezdzila a nie stala w garazu rozebrana. mam juz chyba uraz jakis na tym punkcie :lol:

kreci mnie wlasnie ten gs 500. jezdzil ktos na czyms takim? jak z nimi jest od strony technicznej to nie wiem bo nie znam nikogo kto by mial taka maszyne, ale na allegro jest tego sporo to i z czesciami wrazie awarii problemow byc nie powinno.
zaclick
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4/10/2008, 11:00

Postprzez ociec » 6/10/2008, 20:56

kreci mnie wlasnie ten gs 500. jezdzil ktos na czyms takim? jak z nimi jest od strony technicznej to nie wiem bo nie znam nikogo kto by mial taka maszyne, ale na allegro jest tego sporo to i z czesciami wrazie awarii problemow byc nie powinno.
Pewnie jakieś kilkaset osób na forum latało Gs;em, sam 2 sezony zaliczyłem, wersja w owiewkach występuje od 2004 ale za 6,5 tys to ciężko będzie kupić, technicznie maszyna nie najnowsza za to nie do zabicia, jakby coś się stało to części nawet w kiosku kupisz ;), eksploatacja najtańsza z możliwych dwa cylindry chłodzone powietrzem, zaraz się zacznie że za słaby, że się znudzi po sezonie czy 2 i może to być prawda, tylko jedno "ale" maszyna daje wielką radochę w winklach, już nie jeden na B6 czy jajku mi koła nie utrzymał na krętej drodze, no ale na długich prostych czy dłuższych przelotach troszkę brakuję mocy szczególnie przy wyprzedzaniu
szerokości
Avatar użytkownika
ociec
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 26/2/2008, 19:39

Postprzez Raczek_6 » 6/10/2008, 21:12

Za taką kase możesz kupić takie Suzi 750:
http://www.motorakowski.pl/component/op ... /catid,56/
widziałem na żywo, nosi ślady użytkowania, jakieś lekkie szlify ale nic poważniejszego nie zauważyłem,
za to moto ma nowy napęd, opony w bdb stanie, silnik bardzo ładnie pracuje - zdziwiłem się trochę dlaczego ktoś sprzedaje to moto i zrobił w nim totalnie wszystko po za lakierem, dowiedziałem się że było za słabe dla niego i kupił RSV 1000 mile. :-)
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez zaclick » 6/10/2008, 21:13

ociec napisał(a):wersja w owiewkach występuje od 2004 ale za 6,5 tys to ciężko będzie kupić,


a ja znalazlem cos takiego:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M841442

albo ojciec masz zle informacje albo ktos do zwyklego starego gs'a dokrecil owiewki z tego po 2004r?
zaclick
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4/10/2008, 11:00

Postprzez ociec » 6/10/2008, 21:21

nie ojciec , tylko ociec i info mam dobre to co widzisz to akcesoryjna owiewka five star, wersja fabryczna wygląda tak http://www.suzukicycles.com/products/GS500FK7 ja akurat miałem czarno -szarą
Avatar użytkownika
ociec
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 26/2/2008, 19:39

Postprzez Raczek_6 » 6/10/2008, 21:22

zaclick napisał(a):
ociec napisał(a):wersja w owiewkach występuje od 2004 ale za 6,5 tys to ciężko będzie kupić,


a ja znalazlem cos takiego:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M841442

albo ojciec masz zle informacje albo ktos do zwyklego starego gs'a dokrecil owiewki z tego po 2004r?


Były wcześniej wersje w owiewkach tzw akcesoryjnych zbliżonych do tych z Bandita. Jednak z ewentualnymi owiewkami jest problem - koleżanka ma takiego GS-a i po szlifie (jakiś baran samochodem ją potrącił i przewróciła się z moto) szukała części i niestety problem, na szczęście w pewnym warsztacie chłopaki złożyli jej moto i jeździ.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez zaclick » 7/10/2008, 11:50

ociec napisał(a):nie ojciec , tylko ociec

sorry bardzo

ociec napisał(a):info mam dobre to co widzisz to akcesoryjna owiewka five star, wersja fabryczna wygląda tak http://www.suzukicycles.com/products/GS500FK7 ja akurat miałem czarno -szarą


ja tam nie wiem, pewnie masz racje.

czyli z tego wynika ze do zwyklego gs'a nawet chocby nie mial tej akcesoryjnej owiewki mozna sobie takoz dokupic i smigac. i bardzo dobrze bo widze ze taki sprzet chyba bedzie mi odpowiadal :D
zaclick
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4/10/2008, 11:00

Postprzez krzag » 7/10/2008, 13:17

Twoje kryteria sugeruja mi sprawdzony i pewny model
Yamaha XJ 600 s -wersja z owiewkami
Polecam i nie dam zlego slowa o nim powiedziec!!!
Sprzedam Yamaha XJ 600 `94r okazja!! | cena 4999zł do negocjacji <b>OKAZJA!!!</b> | tel 501-540-638 Warszawa | viewtopic.php?t=24296 | lub | http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M997225
krzag
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10/9/2008, 14:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nigga » 7/10/2008, 17:09

witam.
Tutaj jeden z kolegów zaprponował ci jajko.Ja sprzedałem właśnie za tyle swojego GSXF-a ze dwa tygodnie temu.Motorek miał 47tyś.przebiegu ale maszynka zajebista.Stał zime nie odpalany i nie trzeba było urzywać magi rzeby ruszył.Ogulnie bardzo mocne silniki chłodzone powietrzem i olejem.Motorek był po lekkim szlifie pomalowany, nigdy mnie nie zawiudł.Pomyśl o ty moto.Jednym sie podoba innym niePozdro.
P.S ja też jestem nowy i wkurwiaja mnie takie lamy.Moj kolega zaczoł od 929 a drugi od GSXR750 jerzdza i Zyją \.Trzeba miec tylko wyobrażnie.
SV 1000S
Avatar użytkownika
Nigga
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3/10/2007, 09:30

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê