Zobacz wÄ…tek - Honda Shadow 750 ACE. Dobry na pierwszy motor?
NAS Analytics TAG

Honda Shadow 750 ACE. Dobry na pierwszy motor?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Honda Shadow 750 ACE. Dobry na pierwszy motor?

Postprzez Kezmot » 5/10/2008, 18:50

Witam. Jestem nowy na forum i na wstępie chciałbym zaznaczyć, że pełnoletni niestety nie jestem (brakuje tylko 3 wiosen, ale zawsze ;)). Mam pewien problem. Od paru miesięcy jeżdże Shadowką po krótkich dystansach (place manewrowe itp.). I tu mam pytanie. Baaardzooo dużo ludzi uważa, że choppery są bardzo trudne do opanowania, ale mi jakoś to 500 kilo nie przeszkadza, czy powinienem zaczynać od tak ciężkiego kalibru, czy taczej przesiąść się na jakiś mniejszy sprzęt?

Aha chciałbym się jeszcze o coś spytać. Niedawno po przejażdżce strasznie bolały mnie bebechy. Wcześniej miałem 2 miesięczną przerwę, ale nie wiem czy to ma jakieś powiązanie. Kolega mówił mi, że jest tak, jak się mało jeździ. Czy to prawda? Czy jest jakiś sposób, aby zatrzymać ten ból?
Kezmot
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/10/2008, 18:39
Lokalizacja: Raszyn k/ Warszawy


Postprzez kagiva » 5/10/2008, 19:08

na ból weź nospe :lol:
500 kg? szkubany ten motocykl to potwór.
co do pierwszego moto poczytaj pierwszy temat w tym dziale.
3 lata to jednak dużo.
aż dziwne że jesteś młody a nie interesują Ciebie przecinaki. jeśli radzisz sobie z tym moto to jest ok.
pzdr
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê