Zobacz wątek - Lublin 2005 - Raptowny czeleńdż
NAS Analytics TAG

Lublin 2005 - Raptowny czeleńdż

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Lublin 2005 - Raptowny czeleńdż

Postprzez Zwierzu » 31/8/2005, 12:39

Zapraszamy na 3895. odcinek serialu "Foto-relacje Chelm-riders", gdzie zaprezentujemy Wam...
Dobra, koniec ****. Finish wakacji nieubłaganie każdemu z nam się zbliża i trzeba było coś wymyśleć, aby przez zimę było co wspominać. 8)
Poniedziałek, 29.08.2005r., godzina 8:45 (czasu wschodnio-europejskiego) - w składzie: Zwierzak, Ariel, Lipa, Basrtas i ja, zbióka pod hotelem Kameną, a 15 min później odjazd do Lublina. Tylko jakim cudem wszystko miało pójść zgodnie z planem, skoro zawsze ktoś musi nawalić?
Ostatniego wieczoru przy cylindrze wystrzeliła Arielowi uszczelka, jednak facet stanął na wysokości zadania i rano zdrutował sprzęta, stawiając się kilka godzin po nas w Lublinie. :)
Rano zauważyłem u siebie zbyt niski poziom oleju, a i łańcucha zapomniałem podciągnąć z tego wszystkiego. Ustaliliśmy, że dogonię z Bartasem Lipę i Zwierzaka na trasie. Olej zalany do pełna, napęd podciągnęty i nasmarowany, niiby kłopoty już za nami, tylko, że niecałe 2-3km za Chełmem spotykamy wracającego Zwierza z Lipą. :~: Ten drugi tuman wjechał na kawałek jakiegoś żelastwa i rozszarpało oponę w kilku miejscach. Szybki lot do wulkanizacji i.... A teraz zapraszamy na reklamy. :biggrin:

Obrazek
Obrazek
Skubany przykładny motocyklista kleił nam tą gumę dobre 30 min, więc towarzystwo zaczęło się nudzić...
Obrazek
Po tym najdłuższym w mojej karierze pit-stop`ie udaliśmy się bezpośrednio do Lublina na...
Obrazek
"Zaczynamy Paniowie" - rzekł Zwierz, poczym dosiadł swojej Yamahy...:-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Następnie przyszła kolej na okrążenie zapoznawcze po torze i w efekcie trochę szybszych rundek. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lipa się z irytował i zaczął szpanować jazdą z nogami na kierownicy.
Obrazek
W końcu przestał pajacować i dawał na kole po całej długości prostej toru. 8)
Obrazek
Obrazek
Zwierz nie potrafił bezczynnie stać i patrzeć jak Lipa wgryza mu się w jego kadr... 8->
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po jakiś 3h pobytu na torze nareszcie wpadł nasz dawca zdrutowaną sr`ką i pokazał jak należy jeździć. :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nastała w końcu chwila zmęczenia, gdy operator kamery dosiadł swojej kozy i dla urozmaicenia fot polatał po winklach. :)
Obrazek
Obrazek
Po kilku okrążeniach przyszedł czas na konsultacje z naszym mechanikiem.
Obrazek
Kolejny zakręt za sobą i bucior przytarty... :D
Obrazek
Chłopaki nie zostawali w tyle i się przebudzili. Pierwszy zaczął jak zwykle Ariel, który łyknął pierwsze okrążenie na rozgrzanie opon...
Obrazek
Potem było już tylko dawanie i dawanie... :IDIOTA:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W połowie naszych jazd odwiedzili nas goście z Lublina: dość cichy koleś na r6 oraz fajna kobietka na gixxerze 600. :)
Specjalnie dla motodawców Tamull cyknął ich (a może głównie jej :biggrin: ) aparatem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Laska nawet sobie nieźle radziła z gixxerem i zaliczyła kilka ładnych okrążeń. :-D
Obrazek
Natomiast koleś od r6 jakoś za bardzo sięnie popisał, choć nerwowo to te kilkanaście metrów na gumie pociągnął. :-D
Obrazek
Ich duet po jakimś czasie zabrałsięz toru, a ja wróciłem na swoje miejsce dalej kręcąc ujęcia do naszego filmu... Pod koniec sezonu sami ocenicie jak nam wyszło. 8)
Obrazek
A reszta zabrała się za jazdę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chłopaki rozkręcili się naprawdęan dobre, Zwierz już naprawdę konkretnie pionował detę. :-D
Obrazek
Tamull zaczął podrywać Lipę, ale zostali skutecznie przyłapani przez Zwierzakowy aparat. :D
Obrazek
Chłopaki się speszyli i udawali, że nic się nie stało...
Obrazek
Tamull, jak zawsze byłdobrze zorganizowany i zabrałze sobą do plecaka pół lodówki...
Obrazek
wraz niezbędnymi pierdołami typu papier toaletowy, który bardzo przypasował nam do speeda Lipy. :LOVE:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zawitał też do nas koleś od Suzuki Intrudera 125, zwanego potocznie w krękach zielonych kamizelek preclośladem. Tamull oczywiście musiał spróbować poczuć się jak Ci od frędzli... :)
Obrazek
JakieÅ› tam grupowe fotki...
Obrazek
Obrazek
Na koniec wpadł Szef, czyli Wałdek. 8)
Obrazek
Obrazek
Koleś dawałaż miło... :shock:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Te 180`tki na przodzie to normalnie magia. :IDIOTA:
Obrazek
Potem jeszcze palenia i chłopaki naprawdę nieźle się nakręcili do jazdy. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wałdek jako niezaspokojony sztunter próbował sił każdego sprzętu i nie poweim, na Zwierzaka detce naprawdę pokazał klasę samą dla siebie. :shock:
Obrazek
Obrazek

Potem przyszłą kolej na rs`kę, która nie byłą łaskawa chodzić na tylnym kole... :?
Obrazek
Ale za to na przodzie latała jak marzenie. :-D
Obrazek

Zaraz po Raptownym wpadli do nas na tor jacyś kolesie, którzy jakoś nie mieli ochoty utożsamiać się z naszymi kosiarkami. :? Za to w przeciwieństwie do Ariela, Zwierzka i Lipy nie pokazali nic ciekawszego jak tylko szybsze gumy. :~:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na koniec odprowadziliśmy Wałdka pod bramę i pożegnaliśmy się z pozostałymi ruszając powoli w drogę powrotną. :-D
Obrazek

Tak koło 20:00 akurat zaczęło się ściemniac, a przy samym wyjeździe z Lublina Lipa złapał znowu kapcia. :~:
Decyzja była równie hardcorowa jak i cały dzień - wracamy na kapciu i dopompowywujemy się na każdej stacji. :biggrin: W celu uskutecznienia naszej taktyki większe dziury zostały przytkane kawałkami zapałek. :biggrin:

Do domu dotoczylisy się tak około 21:30, choć ja jeszcze powędrowałem do Zwierzaka na chatę zrzucić i zgrać na cd zdjęcia z aparatu.
W sumie dotarłem gdzieś przed 23:00 - reakcji domowników nie będę opisywać, ani tymbardziej komentować... :-???

Jednak każdy był zadowolony z wypadu. Mimo, że wszyscy zmęczeni do bólu i dzisiaj połowa sięruszać nie może to nikt nie żałuje.
Zgodnie stwierdziliśmy, że to byłnajlepszy dzień tych wakacji i dla takich właśnie dni żyjemy. :-D

Na koniec pragniemy serdecznie podziękować Tamullowi, który nas ugośnił na miejscu i załątwił wszelkie lewe sprawy dotyczące toru. Cał czas latał też z aparatem i robił fotki, więc bez niego ta foto-relacja nie byłaby z taką ilością zdjęć z jaką jest. :-D
Jeszcze raz ogromne dzięki stary. :WEEDAA:
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm


Postprzez Richie » 31/8/2005, 13:07

ten koles na r6 i laska na gixerze to przeciez Ordi i RSKa :) fajna relacja, przerzucam do relacji, zlotow itp :)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49


Postprzez Coyot » 31/8/2005, 14:24

ten koles na r6 i laska na gixerze to przeciez Ordi i RSKa Smile fajna relacja, przerzucam do relacji, zlotow itp


Richie...cos Ci sie chyba pomylilo...To nie zaden Ordi..
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Richie » 31/8/2005, 14:40

nie? :o ale RSKa na pewno :) myslalem ze jak z RSKa to tylko Ordi na R6 mogl przyjechac

http://www.scigacz.pl/Redakcja,41.html
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Zwierzu » 31/8/2005, 19:16

No co wy to nie Ordi! a dziewczyna chyba się Ania nazywa :) nie pamiętam zresztą :)
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Richie » 31/8/2005, 19:37

Zwierzu gdybys kliknal na link ktory dalem i zjechal na dol, to wiedzialbys jak sie nazywa bez tego "chyba" ;)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Marta » 31/8/2005, 19:53

no no fajna imprezka i fotki też
tylko, ze mało, mało, za mało ścigaczy
Oprócz błękitnego nieba...Fireblade mi potrzeba
Marta
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27/8/2005, 10:04
Lokalizacja: Kę3n

Postprzez Zwierzu » 31/8/2005, 20:11

Hmm co z tego że mało ?! :P w wieku 13-18 lat nie można latać 600takami ani litrami :P

A co do dziewczyny to fakt ona! :D

Ale Ordi to to nie był hehe :)
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Marta » 31/8/2005, 21:29

a nie wiedziałam, że tam taki przedział wiekowy obowiązuje ;-)
Oprócz błękitnego nieba...Fireblade mi potrzeba
Marta
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27/8/2005, 10:04
Lokalizacja: Kę3n

Postprzez Kaja » 1/9/2005, 07:41

Marta napisał(a):no no fajna imprezka i fotki też
tylko, ze mało, mało, za mało ścigaczy


Marta a czym Ty jeździsz?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê