Zobacz wÄ…tek - Polska policja
NAS Analytics TAG

Polska policja

O wszystkim
_________

Polska policja

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 3/10/2008, 01:01

Napewno dosc kontrowersyjny temat i nie wiem czy an scigu byl poruszany w wiekszej formie .

Osobiscie mialem do czynienia pare razy z policja i nie wspominam tych chwil dobrze ,jednak z biegiem czasu to nawet sie chce z tego mocno smiac.

Wpisalem sobie na YT tag policja i co otrzymalem ?

http://pl.youtube.com/watch?v=GnbYe4F_Hxg (otwórz link)

Film jest dla mnie nieporozumieniem ,policja zachowuje sie normalnie jak boty ,nic do nich nie dociera ,nie wiem czy podczas tej akcji (zatrzymania tego mezczyzny) byl jakis dowodzacy grupa ,widac na filmie ,ze czlowiek przestraszony ,a na niego rusza caly kordon .Pewne jest tez ,ze gdzie pare metrow dalej rozgrywa sie bojka lub jakas inna sytuacja ,a tu policja bierze sobie na ofiare przestraszonego czlowieka ;/

Wiadomo ,kazdy chroni praktycznie sam siebie ,watpie czy ktos odda zycie lub poswiecie sie za inna osobe (chodzi mi tu o mundurowych) ,bo wiadomo jest jak jest ,wlasna skora przewaznie wazniejsza .

Osobiscie jestem tym filmikiem zszokowany ;/ i dlatego poruszam ten temat ,a nawet tez dlatego ,ze nic ciekawego nie zostalo ostatnio poruszone.

PS : Mozecie tez zamieszczac w tym temacie jakies ciekawe akcje policji albo rozne sytuacje ,smieszne tez ,na poziomie ,ze strony Komendy Glownej lub tez Komend Miejskich ;) zeby dyskusja odbywala sie na poziomie bez zadnych debilnych komentarzy ;)

EDIT : Moze porcja info z komendy

Normalnie brak slow ;/

http://www.policja.pl/portal/pol/1/29293/Zabil_quotElwisaquot.html (otwórz link)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez SzpiceR » 3/10/2008, 06:27

bo na mecze wysylane sa patroel prewencji do ktorych nietrzeba miec matury :) cos dla tepych koksów :P ktorzy lubia sie napierdalac...

filmik odemnie http://pl.youtube.com/watch?v=EpTSqqOicsg
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez skwy » 3/10/2008, 07:26

Nie wiecie o tym że najłatwiej jest przyczepić sie do bezbronnego?!
Są w policji i normalni ludzie,ale też dużo jest idiotów.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez Terror » 3/10/2008, 07:32

SzpiceR napisał(a):bo na mecze wysylane sa patroel prewencji do ktorych nietrzeba miec matury :) cos dla tepych koksów :P ktorzy lubia sie napierdalac...

filmik odemnie http://pl.youtube.com/watch?v=EpTSqqOicsg


Szpicer, pewnien jesteś? AFAIR każdy policjant musi mieć maturę
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Bystry » 3/10/2008, 08:06

jak by tak było to bardzo często koksy z ulicy by przychodzili :) to nie ochrona, chociaż z nimi różnie bywa :) ale ogólnie nie przepadam za pisekami :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Prese » 3/10/2008, 08:28

Panowie,nie bede tu stawal po stronie policji,napisze tylko to co wiem:)

film ten pojawil sie jaksi czas temu w sieci,byla wielka afera no bo jak to bezbronnego ojca,wzor rodziny,zaatakowali policjanci i obezwladnili.Tez bylem tym strasznie wzburzony,na paru forach komentowalem to zdarzenie rownajac z ziemia policje,do czasu.

Po paru dniach pojawil sie oficjalny komunikat i co sie okazalo,przestraszony ojciec to byl oczlowiek ktory chwile wczesniej rzucal butelkami czy kamieniami,kiedy zaczelo sie robic goraco wzial pod reke jakiegos dzieciaka i zaczela sie cudowna scenka pt' on jest z dzieckiem,to jego syn' :) Podobno facet ktory trzymal to dziecko,to obcy czlowiek dla tego chlopaczka,kombinowal niezle w kazdym badz razie ;)


ale ze zawsze trafne decyzje sa podejmowane to watpie
http://pl.youtube.com/watch?v=eSl-4TotTSY

na szczescie tego tygrysa zdarzyli obezwladnic zanim ich pozabijal :lol:
Ostatnio edytowano 3/10/2008, 08:35 przez Prese, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Bystry » 3/10/2008, 08:33

ale i tak są różne rodzaje psów ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez froger » 3/10/2008, 09:05

Ja szanuję pracę policji i policjantów. Nie spotkałem się z niestosownym zachowaniem policjantów względem mnie, ani nikogo kogo znam. Wczoraj dostałem mandat - prędkość - zagadaliśmy się z policjantem na temat motocykli, spokojnie porozmawialiśmy jak człowiek z człowiekiem, i skończyło się na tym,że 38km/h nadmiaru stopniało do 100zł i 4rech punktów karnych - i to bez żadnej łapówki itp. Po wystawieniu 'bloczka', policjant powiedział jeszcze, że teraz mają straszną presję z góry na motocyklistów - powinni dawać najwyższe mandaty itp. Jak widać policjant to też człowiek.
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez bufon » 3/10/2008, 10:19

a co robi ojciec z dzieckiem na meczu?? jakis idiota ze bierze syna na taka okazj...
bufon
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1/10/2008, 21:45

Postprzez turboponczek » 3/10/2008, 10:50

Mnie tam jakos nigdy nie wkurzyli specjalnie. Policjant też człowiek... jak kazdy inny. Posiada uczucia... itp... oj romantycznie sie zrobiło 8)

Kiedys poszedłem na wagary z kolegą w gimnazjum. Miałem wtedy chyba 15 lat... oczywiscie wypilismy wtedy spore ilosci alkoholu... zaczelismy demolować pobliską szope na polu. Własciciel zadzwonił po pałki.... a ze po piwie ciezko sie biegało to nas capneli. Wporzo ziomki z nich były 8) Mina mojej matki gdy mnie odbierała z komisariatu - bezcenne :wink:

Kiedys też dzielnicowy mnie spisał za to ze siedziałem na krawęzniku :lol:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez froger » 3/10/2008, 11:49

ponoc on nie byl ojcem tego dziecka, tylko wziol jakies przypadkowe, dla sciemy. I ten potulny baranek chwile wczesniej rzucal kamieniami i butelkami w strone glin ... Nie jestem pewny tego na 100%, ale cos takiego chyba pisze ponizej w komentach...
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez SzpiceR » 3/10/2008, 12:26

tak terror jestem pewien :) potwierdzone info od Pani policjant :P Bardzo chvjowi sa natomiast macie racje Typy odrazu po szkolkce bo ich cisna na wyniki,presja, chca sie pokazac itd i oni naganija wlasnie wszystko co sie da... tak samo jak odbierasz prawko to chceszs jak najwiecej jezdzic, jezdizsz 2 razy szybciej niz na kursie :P łot takie porównanie :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez kagiva » 3/10/2008, 12:36

only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez Bystry » 3/10/2008, 15:11

mi opowiadał dzielnicowy jak ostatnio chłopaszek uciekał, bo ukradł radio i wpadł prosto na stojący na poboczu patrol ... i oni spali ... obudził ich i musieli niestety go gonić ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez House MD » 3/10/2008, 15:20

są dobrzy i Ci gorsi ,jak wszędzie :)
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez mahomet84 » 3/10/2008, 20:47

Ja ich nienawidzÄ™ i nigdy nie polubiÄ™... HWDP!!!
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Wiewiór81 » 3/10/2008, 21:13

Terror napisał(a):Szpicer, pewnien jesteś? AFAIR każdy policjant musi mieć maturę

Nie musi mieć. Wystarczy ukończona szkoła średnia.

Moje zdanie na temat policji znakomicie obrazuje zdanie, które przeczytałem kiedyś na ifp.pl - "W kraju, w którym bandyci nie boją się sądów i prokuratorów - powinni bać się przynajmniej policjantów". Amen.
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Fcuk » 3/10/2008, 21:18

mahomet84 napisał(a):Ja ich nienawidzę i nigdy nie polubię... HWDP!!!


Może rozwiniesz swoją myśl ? Zabawki z piaskownicy zabrali ?
Btw. naucz się poprawnej pisowni twego jakże "elo-gangsta-mlodzieżowego" hasła :roll:

Jak ja kocham tę solidarność, kolega nie lubi to i ja też nie mogę być gorszy ...
Avatar użytkownika
Fcuk
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 8/9/2008, 15:03

Postprzez froger » 3/10/2008, 21:25

Po prostu niektórzy chyba do tego nie dorośli ... Teraz nienawidzi, a jak ktoś motorek zapieprzy(czego nie życze) to nagle będzie wymagał aby jak najszybciej znaleźli sprawce, dziwil sie czemu nikt nie wspólpracuje itp.

Skoro nienawidzisz - powiedz za co. Nie wierzę, że jakiś policjant zrobił Ci ot tak krzywdę...
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez bufon » 3/10/2008, 21:39

a jak ukradna moto to do kogo polecisz??
bufon
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1/10/2008, 21:45

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê