Zobacz wątek - Zakończenie sezonu motocyklowego Mała k/Dębicy
NAS Analytics TAG

Zakończenie sezonu motocyklowego Mała k/Dębicy

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Zakończenie sezonu motocyklowego Mała k/Dębicy

Postprzez matmax » 13/9/2008, 21:57

Zakończenie zezonu '08


5 października 2008 r. uroczyście i licznie kończymy w Małej, mam nadzieję dla wszystkich motocyklistów udany i szczęśliwy- sezon motocyklowy.
Pewnie jak zawsze zgromadzą się tłumy motocyklistów i fanów motocykli. Wciąż mam w pamięci widok 4 tys. maszyn które zaczynały w kwietniu ten sezon.
Było nas dużo, było głośno, było fajnie. Ale zostawmy wspomnienia. Sezon w pełni. A ja już intensywnie pracuję nad jego okazałym zakończeniem.
Udało mi się już pozyskać współorganizatorów imprezy:
Suzuki Polska, WMW Moto Center, Departament Promocji Województwa Podkarpackiego.
Patronat medialny obejmuje "Świat Motocykli".
Szukam wciąż pomocy i wsparcia dla różnych aspektów tego przedsięwzięcia. Chętnych zapraszam do współpracy.

Chytry plan jest taki:
Spotykamy się 5.10.2008 r. o godz.: 9.00 w Małej.
Zabieramy z sobą kogo się da. Ważne, by wszyscy uczestnicy tej imprezy wiedzieli gdzie i po co jadą.
Czekam na zaangażowanych uczestników a nie tylko gapiów. Już dziś zachęcam i zapraszam do licznego ale aktywnego udziału we wszystkich punktach tego spotkania.
Cała impreza będzie na stadionie. W centrum stadionu stanie duża i dobrze nagłośniona scena na której będzie Msza św., a po paradzie występy kabaretu i zespołów. Obok recepcja, punkt z pamiątkami z imprezy, aneks kuchenny, sklepik, stanowiska sponsorów, atrakcje dla dzieci.
Bardzo pilnie szukam kontaktu ze środowiskiem które zechciało by się zaangażować w pomoc przy organizowaniu imprezy. Przypomnę, że dotychczas czyniło to środowisko z Mielca i Dębicy- za co im raz jeszcze serdeczne dzięki. Chodzi mi o pomoc przed i w trakcie imprezy.
Potrzebuję np. około 30 ludzi do służby porządkowej przy przyjmowaniu motocykli na placu. Potrzebna będzie pomoc przy rozwieszaniu plakatów.
Szukam kogoś kto zaprojektuje plakat. Czekam na sygnały i propozycje.
Dla tej grupy i zainteresowanych pomocą w organizacji imprezy będzie w Małej w niedzielę 27.07. o godz. 12.00 pierwsze spotkanie organizacyjne. Zapraszam.

Motocykle na Zlocie zajmą miejsce na stadionie i na parkingu od strony drogi według wyznaczonego porządku. Jeśli braknie miejsca ustawimy się przy kościele, na parkingach, na cmentarzu i na ulicy. Tym razem nawet nie próbuję przewidywać ilu nas będzie. Jedno wiem napewno. DUŻO.

Po przyjeździe:
Zgłaszamy się do recepcji- uzupełniamy namiary i dane, pobieramy materiały ze zlotu w pakiecie za 20 zł, odwiedzamy punkty z pamiątkami, nawiedzamy stoiska sponsorów.
Jako pamiątki są w przygotowaniu i będą tylko w pakiecie : blacha, kalendzarz 2009, kartki pocztowe, kwit do kuchni. Ci którzy nie wykupią sobie tego pakietu będą musieli zapłacić w kuchni 5 zł.
W punkcie pamiątek będą: breloczki, figurki pomnika Chrystusa Króla, foldery z Małej.

Około godz. 10.00 zajmujemy WSZYSCY miejsce przed sceną , gdzie będzie odprawiana Msza św.
W czasie jej trwania nie ma chodzenia po placu, odpalania motorów, rubasznych konwersacji.
Msza dziękczynna za zakończony sezon i w intencji tych co odjechali do Pana - to najważniejszy moment naszego Zlotu. Uszanujmy to.
Prawdopodobnie gościem tej części Zlotu będzie ks. Bp. Kazimiesz Górny - ordynariusz diecezji rzeszowskiej.
Przesłaniem tego spotkania będą słowa:
"Jeżdzę na jednym gazie". Będziemy tym razem promować kulturę zachowań motocyklistów na drodze i TRZEŹWOŚĆ.
Po Mszy św. udajemy się do kuchni. Będą przygotowane kiełbaski, chleb, kawa, herbata- w pakiecie. Bez talonów można je będzie sobie kupić. W sklepiku będzie woda, słodycze, kanapki.
Kolejnym punktem imprezy jest parada. Prowadzę rozmowy z władzami Dębicy. Miasto obchodzi 650 lecie istnienia. Prawdopodobnie o 12.30 pojedziemy na paradę trasą: Mała, Niedźwiada, Stasiówka, Dębica- pod pomnik JP II. Tam krótki postój. Dalej trasą A4 do Ropczyc i w prawo na Chechły, Okonin, Łączki - spowrotem do Małej. Powrót na stadion o godz. 15.30.
O godz. 16.00 - 17.30 na scenie wystąpi zespół kabaretowy z Kopydłowa - "Spotkanie z Balladą".
W tym miejscu dziękuję Suzuki Polska i WMW Moto Center za pomoc w zrealizowaniu tego punktu programu.
Po kabarecie scenę opanuje zespół muzyczny zapraszając wszystkich do zabawy. Jeśli zgromadzę stosowne fundusze, po kabarecie będzie koncert znanego zespołu.

INFO DLA TYCH CO JADĄ Z DALEKA
Podobnie jak w ubiegłym roku będzie możliwość noclegu z soboty na niedzielę w szkole. Wcześniej kolacja przy grilu na plebani. Oczywiście należy wcześniej zgłosić chęć skorzystania z noclegu.
Panie, panowie.... sezon wciąż trwa. Korzystajcie z jego uroków. Ale już teraz wpiszcie Małą w kalendarz październikowych imprez.
Czekam na Was.
Zapraszam do współpracy.
Pozdrawiam.
Do zobacznia na trasie. Wuju.

Osobiście zapraszam wszystkich na zakończenie.
Mam nadzieję że pobijemy rekord 4 tyś. motocyklów z rozpoczęcia sezonu motocyklowgo.


ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO MAŁEJ!!!


INFORMACJA WZIĘTA ZE STRONY:
http://www.moto-friends-mala.pl/mala.html
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica


Postprzez PavloRBR » 25/9/2008, 22:19

WBIJAC PANOWIE 8)
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady


Postprzez maatiaas » 2/10/2008, 20:22

hohohoh mnie nie moze tam zabraknąć...
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

Postprzez inzynier » 4/10/2008, 17:07

Jutro WSZYSCY do MAŁEJ!! Obrazek
Życie jest po to by śmigać na moto!
Honda CM 400
HONDA VFR 750F (aktualnie)
RC24 & RC36
Avatar użytkownika
inzynier
Świeżak
 
Posty: 385
Dołączył(a): 20/12/2006, 17:15
Lokalizacja: Dębica

Postprzez matmax » 5/10/2008, 19:50

zdjęcia i filmy z parady (wjazd na plac solidarności i wjazd na obwodnice A4):
http://www.sendspace.pl/file/HomR0X1b/

Jak myślicie ile było moto??
Chyba przewidywane 4 tyś pobili my ;D
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica

Postprzez maatiaas » 6/10/2008, 13:40

No właśnie bardzo mnie ciekawiło ile było moto. W sumie od pierwszej ustawionej maszyny trzeba było dośc daleko wędrować do kościoła, ale jednak wydaje mi się że sprzętów było mniej niż na rozpoczęciu.... Ale ogólnie i tak było bardzo miło, a co najważniejsze jak na pażdziernik pogoda dopisała ...Pozdro..
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

Postprzez inzynier » 6/10/2008, 15:19

napewno nie było 4tys. było duzo mniej moto niż na rozpoczęciu ale mimo to atmosfera SUPER!
Życie jest po to by śmigać na moto!
Honda CM 400
HONDA VFR 750F (aktualnie)
RC24 & RC36
Avatar użytkownika
inzynier
Świeżak
 
Posty: 385
Dołączył(a): 20/12/2006, 17:15
Lokalizacja: Dębica

Postprzez matmax » 6/10/2008, 17:03

Rozpoczęcie sezonu było lepsze bo wszyscy czekali, aż na obwodnicy reszta dojedzie i wszyscy ruszyli razem do miasta.
Po wyjeździe z placu solidarności małe grupki się po rozłączały i można je było zobaczyć na prawie każdej stacji benzynowej.
Teraz czekamy na rozpoczęcie - mam nadzieję, że będzie dłuższa jazda po A4 żeby wszyscy wjechali równo do Dębicy. Drogi wszystkie powinny być zablokowane, żeby można było jechać całą drogą a nie jednym pasem.
Zauważyliście jakieś ciekawe motorki??
Mi się podobała trzy kołowa, bordowa
Honda Goldwing.
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica

Postprzez maatiaas » 7/10/2008, 12:38

matmax, masz racje trókołowiec goldwinga bardzo ładnie się prezentował. Opróccz tego moją uwage przygwoździł rudy custom bodajże to był Harley ale był przepiękny. No i jak każdego roku kilka nowych sportów min gsxr k8---> jednak ludzie na podkarpaciu też mają troche grosza ...:):)
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr