Zobacz wątek - pomysł na rozpoczecie sezonu impreza na wielka skale
NAS Analytics TAG

pomysł na rozpoczecie sezonu impreza na wielka skale

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

pomysł na rozpoczecie sezonu impreza na wielka skale

Postprzez m@niek » 1/10/2008, 22:54

witam ostatnio wlasnie wpadl mi do glowy taki pomysl moze ktos z forum scigacz.pl zainteresuje sie tym i zorganizuje cos takiego
a mianowicie myslem o tym zeby zrobic zlot na otwarcie sezonu pod haslem "koerowco patrz w lusterka", "patrz w lusterka bedziesz wielki" etc
kierowcy samochodow czesto niezauwazaja nas motocyklistow i to jest wlasnie udreka chyba kazdego kto porusza sie jednosladami choc nie tylko ale na motorze najlatwiej mozna to zobaczyc dlatego wlasnie wpadlem na taki pomysl albo nawet zrobic kilka zlotow pod takim haslem w roznych miejscach
napewno wladze zgodza sie na parady pod takim haslem w celu zwiekszenia bezpieczenstwa na drogach s dodatkowo mozna zapewnic wiele atrakcji
dodatkowym pomyslem jaki wpadl mi do glowy odnosnie takich wlasnie zlotow jest to by byly one rozpowszechnione na duza skale by kazdy motocyklista ktory bedzie bral udzial w takim zlocie dostawal kamizelke odblaskowa z napisem "patrz w lusterka bedziesz wielki" takie cos mogloby wzbudzic wielki zainteresowanie i najlepiej zeby bylo naglosnione parady przez miasta i kazdy motocyklista w takich wlasnie kamizelkach
wydaje mi sie ze to byloby dobre rozpoczecie sezonu tylko trzeba byloby to dobrze zorganizowac ja niestety nie mam az takich wplywow mam tylko taki pomysl hmm jesli nie uda sie zorganizowac takiego ogolnopolskiego rozpoczecia sezoonu (sieci zlotow w roznych miastach ) to moze chociaz uda mi sie zmotywowac motocyklistow z okolic Kutna (gdzie mieszkam) z plocka lodzi i innych miast znajdujacych sie w centrum albo nawet stolicy

pozdrawiam wszystkich i zachecam

mozna tez zorganizowac jakas zbiorke pieniedzy na cele charytatywne zorganizowac zbiorke krwi i napisac o tym do roznych instytucji http://www.krewniacy.pl/
jesli nikt sie tym nie zajmie to ja sam sie postaram zeby jakos to rozpowszechnic moze ktos mi w tym pomoze choc watpie zeby powaznie potraktowali 20-latka ale nie bede sie poddawal
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno


Postprzez SQ » 2/10/2008, 17:52

stary zloty pod takimi hasłami już się odbywają. może nie jednoczrśnie ale jednak. poza tym jak wyobrażasz sobie jedno ogólnopolskie rozpoczęcie sezonu, czy jakiś inny jeden zlot motocyklistów z całej Polski? gdzie byśmy sie zmieścili? kto by to ogarnął organizacyjnie (ochrona, bezpieczeństwo, anitariat)? w jednym czasie to co innego, ale chyba i tak trudne do zrealizowania, ze względu na różne zobowiązania organizatorów czy miejsc gdzie można organizować zolty.
w każdym razie pomysł dobry. może nie odkrywczy, bo jak napisałem takie zloty już są, ale dobre idee należy popierać
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka


Postprzez m@niek » 2/10/2008, 18:38

jakies lotnisko wlasnie chodzi o to zeby to bylo na ogromna skale i tak jak juz pisalem ze mozna zorganizowac cos takiego na cele charytatywne na domy dziecka, na sprzet ratujacy zycie, ku pamieci ofiar wypadkow motocyklowych, pod haslami antynarkotykowymi chodzi wlasnie o to zeby to bylo na ofromna skale bo co z tego ze sa organizowane zloty pod takimi haslami ale wiele osob o tym nie wie a cos takiego naprawde byloby wspaniale najwiekszy zlot na rozpoczecie sezonu najwiekszy w polsce ale i kto wie czy nie na szersza skale to byloby cos .... wiem trudne do zrealizowania ale jesli ktos chce to chociaz prubuje a gdyby zorganizowalo sie kilka osob to mogloby sie to udac stacje krwiodawstwa koncerty wielkich gwaiazd pokazy konkursy zbiorki pieniedzy na cele charytatywne jedna wielka impreza propagujaca bardzo wazne tematy bezpieczenstwo szacunek tolerancja wiem w dzisiejszych czasach to pewnie wiekszocz mysli sobie "co on z choinki sie urwal" ale porpostu jestm swiatkiem takich patologii ze az poprostu zygac sie chce a to jak sie widzi jak jedza polscy kierowcy to poprostu doprowadza do obledu wiem nie zmienie swiata ale moze uda sie cos zrobic zeby go choc troche poprawic mozna zrobic licytacje jakischs przedmiotow slawnych osob wydaje mi sie ze taczej by nieodmowili tego na cele dobroczynne
zrobic cos na miare wielkiej orkiestry swiatecznej pomocy i sami zobaczcie jakie przynosi efekty

osobiscie gdyby przytrafil mi sie jakis wypadek chcialbym zeby odbylo/odbywalo sie takie cos na moja szasc ... ku pamieci motocyklistow i ofiar wypadkow
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez SQ » 2/10/2008, 19:06

ale przecież takie akcje są. rozpoczęcie sezonu na bemowie czy w na jasnej górze to olbrzymie zloty. takie ze zbiórkami na dzieci, czy związane z oddawaniem krwi tez. może nie wszytko naraz ale jednak. nie czytasz prasy motocyklowej?
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez m@niek » 2/10/2008, 19:18

ostatnio nie mam czasu bo kazda wolna chwile spedzam w garazu ;)

ale takiej imprezy jak napisalem nie ma albo takiej imprezy ktora odbywala by sie w te same dni pod tymi samymi haslami i ztymi samymi przeslankami w rozbych czesciach polski zeby wszyscy motocyklisci mogli w niej wziasc udzial i zeby byla rozpowszechniona i naglosnina na na caly kraj

jakies kursy pierwszej pomocy itp

chyba kazdy motocyklista zatrzyma sie zeby pomoc albo chociaz spytac czy wszystko ok samochodem zadko kto se zatrzyma a pozniej sam sie dziwi czemu nikt sie na zatrzyma jak potrzebuje pomocy
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez ochus » 3/10/2008, 15:23

W Austrii jest organizowany co roku zlot trwający jakiś tydzień czy dwa. Motocykliści ustawiają się na około ogromnego jeziora i jest impreza. Woda, kobiety, słoneczko wiemy o co chodzi (klimacik).
ochus
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19/11/2007, 10:47
Lokalizacja: Kępno os. Hanulin

Postprzez m@niek » 3/10/2008, 20:30

zrobmy w plsce zlot ktory bedzie znany na calym swiecie na ktory beda przyjezdzac ludzie z calej polski ale i z dalekich zakatkow swiata miejsc jest wiele juz nawet mam kilka pomyslow i ma tez wiele pomyslow co zrobic zeby taki wlasnie byl hmm tylko ze widze ze chyba wiekszosc idzie na latwizne trudno jesli bede musial to sam bede pisal listy do wladz i do sponsorow i jesli bede musial sam sie strac zeby taki zlot doszedl do skutku to bede sie stral zrobic cos takiego chocby mial byc mniejszy i nie na taka skale bo sam pewnie nie dalbym rady ale bede sie stral zrobic zlot pod takim haslem i z takimi przeslankami w swoim miescie a moze z czasem stanie sie to impreza na skale calego kraju .... nie badzmy bierni wystarczu sie troche postarac i mozna zrobic cos naprawde wspanialego
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê