Zobacz wÄ…tek - gsxr1000 "k1 w trakcie dopieszczania i upiekszania&
NAS Analytics TAG

gsxr1000 "k1 w trakcie dopieszczania i upiekszania&

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

gsxr1000 "k1 w trakcie dopieszczania i upiekszania&

Postprzez m@niek » 29/9/2008, 23:14

aktualnie zajmuje sie dopieszczaniem i upiekszaniem swojego litrowego GSX-R'a plany sa dosc obszerne tzn pomyslow jest sporo ale ciekawe czy uda sie zrealizowac wszystkie narazie nie ma na nim zadnego plastiku wszystko pozdejmowane zajmuje sie polerowaniem aluminuiowych elementow wachacz sety i podnozki juz robia wrazenie narazie mnie mam zdjec mam jedynie jakies kiepskiej jakosci z telefonu i kilka jeszcze przed jakimikolwiek poprawkami fabryki kupilem go z innymi kierunkami niz orginalne i to mu tez wyszlo na dobre zmieniony wydech na wybebeszony gianelli ale niestety ktos zostawil w nim nity ktore brzecza w srodku i bede musail go rozebrac chyba ze uda sie wymienic na inny hmm a pomysly jest ich sporo z kazda chwila pojawiaja sie tez inne ;) jesli ktos ma jakies ciekawe propozycje to bardzo chetnie je skonsultuje i napewno jak tylko bede mial czas to zamieszcze jakies zdjecia rozpoczecie sezonu spowoduje wielki szok ;)

mam tez swietny pomysl na rozpoczecie sezonu w dziale imprezy/zloty zachecam do odwiedzania tej strony
viewtopic.php?p=274052#274052
Załączniki
M756922_1.jpg
zdjecie podczas zakupu
M756922_1.jpg (80 KiB) PrzeglÄ…dane 3797 razy
Ostatnio edytowano 1/10/2008, 23:07 przez m@niek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno


Postprzez m@niek » 29/9/2008, 23:28

aktualnie posiada juz wymieniony naped na dida niewidoczny na zdjeciu juz nawet nie wspom inam ze teraz to jest porozbierany chyba mam nawet jakies zdjecie zastanawialem sie tez nad po,lerka felg ale szkoda mi niszczyc biale orginaly gdzybym mial drugi komplet to tak bo wtedy mialbym biale ktore tez bardzo dobrze sie prezentuja i lusterka no ale coz aa no i dokupilem sobie tankpad venso dedykowany do GSX-R'a swietnie sie komponuje z caloscia jeszzce moze manetki jakies fajne znajde ale to z czasem no i moze szybe na niebieska albo polaryzujaca ale to akurat tylko taka pierdolka ;)

ale uchyle rabka tajemnicy i sory ale niestety mam narazie tylko zdjecia z telefonu

i zeby nie bylo to jeszcze nie jest efekt koncowy blyszcze sie ladniei mozna sie przy nim golic ale jak widac tam glebiej jest jeszcze nie ruszony a pozatym to jeszcze sporo pracy mnie czeka ale taka praca to sama przyjemnosc ten model tp bylo moje marzenie dla mnie to chyba najpiekniejsze malowanie jakie wyszlo na SUZUKI
szalona GSX-ERKA daje niesamowite wrazenia z jazdy i frajde z jazdy to poprostu trzeba czuc do rozpoczecia sezonu oczywiscie beda wymienione wszystkie plyny i klocki plyn chlodniczy spuszczam jeszcze przed nadejsciem przymrozkow choc i tak pod kocykiem w cieplym garazu napewno nie zmarznie ale czasem lepiej byc przezornym
kto dba o swoj sprzet napewno sie na nim nie zawiedzie wyjezdzajac w dalsze trasy
pozdrawiam wszystkim milosnikow dwoch kolek i milosnikow SUZUKI
Załączniki
kopia_20080924_002__217.jpg
kopia_20080924_002__217.jpg (157.25 KiB) PrzeglÄ…dane 3461 razy
20080928(001).jpg
tu juz bez owiewek ;) scisle tajne ;)
(203.96 KiB) Pobrane 272 razy
IMG_0001.JPG
(240.31 KiB) Pobrane 282 razy
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno


Postprzez gumis » 30/9/2008, 08:02

edytuj posty...wszystkie maja byc w 1 wypowiedzi albo dostaniesz warna.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez kagiva » 30/9/2008, 09:35

dziwne że jeszcze nie dostał, jakoś moderatorzy złagodnieli po wakacjach :)
widać że bardzo dbasz o sprzęta m@niek. i to świetnie bo właśnie od takich ludzi chciałbym kupić moto, czyli od osób które kochają swoje sprzęty.
picuj go dalej i ujawnij jakiś rąbek tajemnicy jak chcesz go przerobić
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez SQ » 30/9/2008, 09:37

interesujÄ…cy post
ciekawe czemu nikt nie odpisuje...
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez Nigoss » 30/9/2008, 09:45

Nom tez mnie zdziwilo, ze nikt nie odpowiadal. Wracajac piekny sprzet dbaj o niego dalej :P
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez Grzybu » 30/9/2008, 09:46

Ale jak - zostawiasz plastiki, czy ściągasz całkiem i robisz street'a?
Jeśli zostawiasz, to nie polerowałbym felg. Ewentualnie same ranty, tak 1 - 1,5cm. Poza tym całe alu, ramę itp.

A wogóle to zdjęcia "ściśle tajne" a chcesz "ciekawych propozycji" - pokażesz więcej to i może wizja przyjdzie ;)

Najbardziej mnie odrzuca wybebeszony komin z pobrzękującymi nitami.
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez kosta » 30/9/2008, 09:55

goooood job :shock: mnie sie podoba dawaj fotki jak skończysz całego sprzęta :lol:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez motoman » 30/9/2008, 10:09

Mnie jakoś nigdy nie kręciły polerowane ramy wachacze etc. ponadto jest to podejrzane, ale mnie się to poprostu nie podoba.

Radze autorowi tematu zbierać fotogalerie tego motoru z pracy nad tym sprzętem żeby w razie późniejszej sprzedarzy mieć dowód że z motorem było wszystko ok.

Natomiast chce powiedzieć, że widać uwielbienie swojego motocykla w postach Manka co mi sie bardzo podoba, chyba jak kazdemu:) pozdro życze udanego projektu.
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez piter sztunter » 30/9/2008, 14:53

jak dla mnie moto z polerka ramy niedaj Boze zrobione na streeta jest bardzo podejzane jakby wlasciciel chcial ukryc puknietÄ… rame.
piter sztunter
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1/3/2008, 21:53

Postprzez m@niek » 30/9/2008, 16:37

zadnego streeta zadnego plerrowania orginalnych felg plastiki sa cale narazie zdjete zeby nie przeszkadzaly i zeby im sie nic nie stalo tlumik wybebeszony .. taki juz byl jak kupilem myslalem nad zalozeniem orginalnego od k5 ale niewiem czy bedzie pasowal jak bede mial kase to moze kupie yoshimure tri oval wydawana na XX-lecie gsxr'a propozycja z tym polerowaniem rantow niestety wcale mi sie nie podoba tak jak juz pisalem gdybym mial drugi komplet kol to bym zostawil ogrinaly biale a drugie cale na lusterko a jesli dla kogos jest to podejrzane ze ktos poleruje swoj motocykla to niech sobie podejrzewa co chce ja i tak go juz pewnie nie sprzedam a poleruje go dlatego ze poprostu motocykle to moja pasja a GSX-R to bylo moje marzenie zdjecia sa wszystkie aktualne z przed i w trakcie polerowania poprostu ma byc wyjatkowy i na pewno bedzie widac ze wlasciel wklada w niego serce i poswieca mu wiele czasu jeli tylko cos jest nie tak wymieniam wszystko co trzeba na czesci z gornej polki jak np wymiana napedu tu poprostu nie moglobyc zadnych kompromisow oczywiscie wszystko to co trzeba jak tylko fundusze na to pozwalaja


oczywiscie wszystko dziala bez zarzutu tylko ten tlumik troche glosno chodzi ale to te nity w srodku najbardziej denerwuja

dla jednych motocykl slozy tylko do jazdy dla innych jest to pasja wkladasz cale swoje serce poswiecasz mu czas ale za to potem masz satysfakcje ze wszystko zrobiles sam GSX-R sam w sobie zapewnia ogronma frajde z jazdy hmm zdjecia moze pozniej jakies wrzuce narazie musze isc do garazu pozdrawiam i trzymajcie kciuki

a propo "jakby wlasciciel chcial ukryc peknieta rame " heheheh nie no bo tu zaraz padne ze smiechu heheh po pierwsze to nie jest ogloszenie kupna i sprzedazy moze komus sie strony pomylily jak cos to allegro.pl ale tam go nie znajdziecie
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Konig » 30/9/2008, 18:23

m@niek napisał(a):dla jednych motocykl slozy tylko do jazdy dla innych jest to pasja wkladasz cale swoje serce poswiecasz mu czas ale za to potem masz satysfakcje ze wszystko zrobiles sam GSX-R sam w sobie zapewnia ogronma frajde z jazdy


Takich motocyklistów więcej :)
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez PavloRBR » 30/9/2008, 19:00

jak chcesz mozesz mu nakleić na ranty fel paski fluoresencyjne... w koloże moto czyli nie bieski w suzi ładnie to wygląda i na wahaczu naklejka scigacz.pl musi być 8)8)
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez m@niek » 30/9/2008, 20:10

widzialem naklejki na kola z oznaczeniem GSX-R paski tez widzielem hmm ale sam nie wiem moze gdtbym widzial jak to sie prezentuje chocby na zdjeciach ro mozna by sie nad tym zastanowic nie chce oczywiscie tez zbytnio przesadzic bo to zamiast go upiekszyc moze go tylko oszpecic ale naklejki nawet fajne sa hmm a co do naklejek "scigacz .pl" nie mam takich :D hehe moze ktos mi zrobi prezent ;D ;P hehe a no i na wachacz to nie wiem ale moze jakies miejsce by sie znalazlo ;) pozdro a i zalacze jeszzce zdjecie tych naklejek choc tez pewnie ciezko bedzie je dostac nie oamietam gdzie je widzialem hmm amoze tu w sklepie na stronie scigacz.pl nie pamietam a narazie jestem troche zapracowany i nie amm nawet czasu sie rozejzec
Załączniki
IMG_0922.jpg
IMG_0922.jpg (68.96 KiB) PrzeglÄ…dane 3498 razy
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez PavloRBR » 30/9/2008, 21:18

to co zapodałes na zdjęciu to tylko naklejki GSXR naklejone na małą cześć wypolerowanej feli... a tamte paski sa na allegro wpisz "paski na koła " czy cos w tym stylu one składaja sie z 3 czesci które maja wielkośc 17` koła... PS to tylko nalepka wiec jesli Ci sie nie bd podobac to zerwiesz i po sprawie... jedynie co najwyzej stracisz ok 20 zł 8)... a naklejki scigacz sa na scigaczu tylko zapoznaj sie z regulaminem :D:D
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez SQ » 1/10/2008, 09:17

nalepki gsxr na koła jadą jarmarkiem. przecieaż jak widać moto to od razu wiadomo, że to nie Intruder
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez Flow » 1/10/2008, 11:38

a moim zdaniem te naklejki sa spoko,jechały by jarmarkiem jakby mial na nich napisane "super extra N2O power"

a takto ogolnie pasuja do calosci,niekotrzy maja naklejki "akrapovic" na moto choc kazdy widzi chyba ze maja wydech wlasnie tej firmy,jak dla mnie te naklejki na kola sa upiekszajacym dodatkiem,widac ze napis GSX-r nie jest jakis tandetny i bedzie pasowal do moto,to tak jak na wyscigach maja swoje naklejki sponsorów.Fiat-Yamaha to dopiero porazka.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez m@niek » 1/10/2008, 21:05

dzisiaj zostal zdjety caly tyl zadupek lacznie ze stelazem ktory oczywiscie zostanie caly wypolerowany na lustereczko nawet w miejscach niedostepnych dla oka ale po otwarciu siedzenia bedzie widac ile wkladu zostalo wlozone w ten motocykl kazdy szczegol kazdy element ktory zostal wyjety bedzie dokladnie wyczyszczony sety juz sa zrobione zawiniete w czyscuitka szmatke i schowane do szafki kazda srubka musi byc idealna kazdy element w idealnym stanie szkoda tylko ze ze wzgledu na prace nie moge poswiecic mu wiecej czasu ale wszystko po koleji ;)
Załączniki
20081001.jpg
adjecie na ktorym jest zdjety zadupek a stelaz jeszcze wisi calutki nienaruszony ale zostal zdjety by go dokladnie wyczyscic i aby miec lepszy dostep do innych czasci
(232.64 KiB) Pobrane 244 razy
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez kagiva » 1/10/2008, 21:27

ale pedancik ;) oczywiście tutaj to pozytywny aspekt.
o wrzuciłeś już fote. ale reszta zasłonięta jakby miał być to jakiś prototyp :)
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez m@niek » 1/10/2008, 21:50

nie pedancik tylko poprostu jak juz robic taka maszyne to dokladnie
zdjec kilka jest mam wiecej na kompie ale niestety nie moge wiecej wrzucic za jednym razem a nie chce ich zmniejszac bo i tak sa robione telefonem
hmm czy prototyp raczej nie chce zeby hbyl wyjatkowy a jest przykryty zeby nic mu sie nie stalo zreszta zawsze dokladnie go przykrywam zeby sie nie kurzyl i zeby nic na nim nie osiadalo a szczegolnie denerwujace jest jak muchy zostawiaja slady po sobie heheheh swoje odchody chyba nikt tego nie lubi chociaz teraz z muchami jest juz spokoj
wrzucam kolejne zdjecia juz ze zdjetym stelazem
Załączniki
20081001(003).jpg
20081001(003).jpg (153.76 KiB) PrzeglÄ…dane 3156 razy
20081001(002).jpg
20081001(002).jpg (96.41 KiB) PrzeglÄ…dane 3159 razy
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê