Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZL1000
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZL1000

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki ZL1000

Postprzez krv » 27/9/2008, 14:45

Witam...
Mam pytanko do ludzi oblatanych w motocyklach i w ogole :) a mianowicie bede sie przesiadac ze swojego moto(zxr 750) na cos innego.. zaproponowane mi zostalo zebym sie przesiadl na zla :P ale totalnie nic nie wiem o tym moto.. czy moze ktos mi powiedziec z czym to sie je? :) i czy warto jezeli moto jest hmm zdrowe ;)
krv
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21/5/2008, 09:53


Postprzez skwy » 28/9/2008, 19:00

W tym moto zaadoptowany jest silnik z GPZ 900 tylko został rozwiercony.Bardzo fajne moto stylem przypominający motocykle typu DRAGSTER.
W Polsce mało popularny egzemplarz ale w stanch swego czasu istny hit.
Dobra alternatywa na plastikowe puchy i pseudo sportowców.Nie pozorny sprzęt w rękach dobrego kierowcy potrafi nie źle namieszać w szykach sportowych bolidów.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap


Postprzez krv » 29/9/2008, 22:30

a co jakosci jazdy na nim? oraz poradzenia sobie z tym klockiem? :D w sumie to jestem poczatkujacym motocyklista (tylko 1200kmow na zxrze a byl to moj pierwszy moto) mowie tutaj o tym ze wedlug niektorych tekstow wzgledem takiego np: vmaxa ze ten moto nie "skreca" a jak ten sie sprawuje?
krv
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21/5/2008, 09:53

Postprzez skwy » 30/9/2008, 14:50

Warto by było się nim przejechać żeby mieć choć początkowe odczucie
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

ZL 1000

Postprzez blontom » 15/1/2009, 22:09

Witam.
Miałem przyjemność poganiać ZL-em, wrażenia są rewelka.
Mimo swojej masy dobrze rozłożony środek ciężkości sprawia że masa nie jest uciążliwa.
Po winkielkach idzie pięknie w mieście nie poganiasz tak jak małym enduro ale nie wiele gorzej niż moją VFR-ką.
Spalanie może trochę zmarszczyć (ale jazda motocyklem nie jest obowiązkowa)
Poza tym jest tak niesamowicie elastyczny że można przy 6-dziesięciu zapiąć 6-sty bieg.
Jak trafie dobrÄ… sztukÄ™ to kupuje.
Pozdro.
blontom
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/3/2008, 11:44

Postprzez maÅ‚pa » 21/1/2009, 14:43

Cześć!
Miałem kiedyś ZL-a 1000 i wrażenia były całkiem przyzwoite. Po ZXR możesz się jednak rozczarować. Zupełnie inna szkoła jazdy chyba, że się jeszcze nie przyzwyczaiłeś tak bardzo do przecinaka. Np: ZL przy 120-130 km/h już po zakrętach nie chodzi, tzn. efekt lisiego ogona (można się nieźle wystraszyć). Miękka rama jego długość nie zezwala mu na to co w ZXR. Przy 160 km/h to samo dzieje się podczas jazdy na prostej a powyżej to już żadna przyjemność. Poza tym nie ma większych wad. Nie jeden ścigant się zdziwił jak mu odjeżdżałem spod świateł. Ja osobiście miło go wspominam ale drugi raz bym nie kupił. Mam teraz GTS-a 1000 i jestem bardzo zadowolony.
YAMAHA GTS 1000 - piękna, ponadczasowa, szybka jak trzeba i wygodna...
Avatar użytkownika
małpa
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12/9/2008, 09:08
Lokalizacja: warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê