Zobacz wątek - aż strach zakładać nowy temet??
NAS Analytics TAG

aż strach zakładać nowy temet??

O wszystkim
_________

aż strach zakładać nowy temet??

Postprzez Kiju » 23/9/2008, 08:22

Witam wczoraj kolega poprosił mnie o zrobienie wywiadu na temat 3 skuterów z klasy 250 więc grzecznie założyłem nowy temat po sprawdzeniu czy może ktoś nie opisywał już tych modeli. Temat został zablokowany bo nie umieściłem pytania w temacie "co na pierwszy skuter... " no cóż troche to dziwne bo to nie jest pierwszy skuter kolegi a w dodatku to jest tak jakby sie pytać o porównanie gsx-r 1300R czy 1000RR w dziale co na 1 moto. Coś jest nie tak gdyż podobne posty w dziale motocykl nie są blokowane! a mam równierz pytanko do naszych moderatorów czy od wornów można sie odwołać??
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa


Postprzez gelo007 » 23/9/2008, 08:37

Kto dał tego warna?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez Kiju » 23/9/2008, 09:09

ostatecznie nie dostałem warna ale temat został zablokowany i dostałem upomnienie od Movi
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez gumis » 23/9/2008, 09:54

wyczyscilem ci temat, odblokowalem i przenioslem do dzialu Motocykle raz ze wzgledu na wieksza pojemnosc "skuterow" a dwa aby go ludzie powazniej potraktowali.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Kiju » 23/9/2008, 11:15

dzięki ale nie sądzicie ze niektórzy są zbytnio przewrażliwieni?? dostali duże uprawnienia i teraz szaleją :D
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez greddy » 23/9/2008, 13:09

ciekafffe kto tak zadzialal
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez Movi » 23/9/2008, 15:48

Ja tak zadziałałem, i dla mnie to normalne, bo temat "co na pierwsze moto" nie służy w celu pytania o moto jak chcesz kupić pierwsze tylko ogólnie jak chcesz go zmienić czy co tam z nim zrobić, to nie ma znaczenia czy to jego pierwsze moto czy 70-te. A jeżeli ktoś uważa że dostałem zbyt "duże uprawnienia i się panosze" to nie widzę problemu aby zrobić mnie z powrotem "normalnym" użytkownikiem forum.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Kiju » 23/9/2008, 16:26

to czemu nie blokujesz 3/4 tematów w dziale motocykle??
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez Movi » 23/9/2008, 16:30

Ponieważ mam moda tylko i wyłącznie na dział skutery :) motocyklami się zajmują inni.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Kiju » 23/9/2008, 16:45

to widze ze co dzial to obyczaj:) moze warto by bylo jasno okreslić zasady bo mozna sie pogubić:D
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez gumis » 23/9/2008, 17:02

teraz nie wiem o co ci chodzi w motocyklach tez blokujemy jak cos jest nie tak i odsylamy do wlasciwych tematow, dzialow, itp. a to, ze tego nie widac to wlasnie zasluga modow, ze szybciej dzialaja. a 2 sprawa w dziale motocykle sa troche starsi ludzie a nie pierdki po 13 lat wiec do tematu tez sie inaczej podchodzi.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Movi » 23/9/2008, 17:08

gumisss napisał(a):w dziale motocykle sa troche starsi ludzie a nie pierdki po 13 lat wiec do tematu tez sie inaczej podchodzi.


Że tak powiem święte słowa, jakbyśmy w skuterach zaczęli przepuszczać takie tematy, to za tydzień byś nie widział nic innego na pierwszych 5 stronach po za jaki skuter kupić, gdzie są blokady albo jak zarejestrować 125/50... :roll:
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez cwaniak182 » 23/9/2008, 17:10

Kiju wiesz co forum rządzi sie pewnymi swoimi prawami mimo tego ze jest regulamin itd.
Ja miałem straszne problemy z wdrozeniem sie w obyczaje forum ale jakos poszło.
Co niektórzy to faktycznie zastanawiam sie dlaczelgo dostali uprawnienia moderatorów czytając ich poprzednie posty to aż jeży sie czlowiek ze taki ktoś moze kasować i edytować twoje wypowiedzi.
Nie chce mówić konkretnymi pseudonimami ale jesli ktoś napisze na priv to powiem o kogo chodzi.

Prosze o nie dawanie mi warna za tą wypowiedź gdyż nie obraża ona nikogo w żaden sposób a jest jedynie prywatna opinią użytkownika
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez simonw » 23/9/2008, 17:13

:D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zzzubek » 23/9/2008, 17:47

Kiju kiedy latamy ? :) bo pogoda w sam raz na motor ! :twisted:
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez wikples » 23/9/2008, 18:55

Movi napisał(a):Że tak powiem święte słowa, jakbyśmy w skuterach zaczęli przepuszczać takie tematy, to za tydzień byś nie widział nic innego na pierwszych 5 stronach po za jaki skuter kupić, gdzie są blokady albo jak zarejestrować 125/50... :roll:


ale łoso chłodzi? :lol:
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kiju » 23/9/2008, 21:51

gumisss napisał(a):teraz nie wiem o co ci chodzi w motocyklach tez blokujemy jak cos jest nie tak i odsylamy do wlasciwych tematow, dzialow, itp. a to, ze tego nie widac to wlasnie zasluga modow, ze szybciej dzialaja. a 2 sprawa w dziale motocykle sa troche starsi ludzie a nie pierdki po 13 lat wiec do tematu tez sie inaczej podchodzi.


Masz racje ze działacie teraz szybciej ja tylko chciałem tylko powiedzieć ze teraz trzeba bardzo uważać żeby nie dostać moda a tamten temat był napisany jako nowy bo te skutery są żadziej kupowane i chciałem tylko dostać jakąś odpowiedz:) Nie chcem tu urażać zadnych modów robicie dobrą robotą czyszcząc forum:)
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez gumis » 23/9/2008, 22:01

ale ty mi sie tlumaczyc nie musisz...swoja droga piszesz jakbys cos wypil :D tylko, ze tamten temat byl dosc pozno przeniesiony i juz zniknal w gaszczu nowych odp...proponuje abys se go odswiezyl
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Ale jaki strach Kiju, wez ze sie chlopie zastanow...

Postprzez Dj Luzer » 23/9/2008, 22:32

Owszem moze i sa tacy co robia porzadek, ale sa i tacy jak np Acid, wzial wykasowal mi moje wypowiedzi, chodz czesc ludzi ktorzy pisali pod spodem przyznawala mi racje, zreszta to ze mialem racje jest jasne jak slonce, i ja to dobrze wiem...

jeszcze jakies upomnienie mi niby dal, ktore mam konkretnie w ....

Ja to traktuje tak ze jak ktos nie ma za wiele do powiedzenia ani w pracy, ani wsrod kolegow, ani w domu to chociaz sobie wieczorem siadzie na kompa i troche porzadzi, no i jak dzieki temu bedzie lepiej spal to czemu nie :-)

Ja jak wchodze na forum i zainteresuje mnie jakis temat to chcialbym przeczytac wszystkie wypowiedzi jakie padly na dany temat, chociaz by byly ostre i chodzbym sie z nimi nie zgadzal

A jak mam wejsc i czytac temat ktory zostal przepuszczony przez np Acidowska cenzure, czyli zostalo to co akurat jemu sie podobalo i z czym sie zgadzal to wogle szkoda czas marnowac

Kazdy kto ingeruje w czyjas wypowiedz powinien podac paragraf Regulaminu ktory zlamales, dac Ci ze 24 h na dokonanie zmian a dopiero wtedy jak sie nie zastosujesz ewentualnie cos w Twojej wypowiedzi zmieniac czy ja przenosic

A tak to efekty sa takie ze kilka osob sie dowartosciowuje wieczorami, a tacy jak Ty się boją cos napisac...
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez gumis » 23/9/2008, 22:53

warna dostales slusznie, mozesz sprawdzic klikajac na niego za co go dostales.

a co do regulaminu to on obowiazuje wszystkich i modzi posluguja sie nim czyszczac forum wiec uwierz mi, ze wiemy co tam jest napisane. a cytowanie kazdemy za kazdym razem paragrafu to paranoja. checsz wiedziec co zrobiles zle, ze ci usunieto temat, posty lub coklwiek zapraszam do regulaminu. jest opublikowany i ogolniedostepny a propozycja zeby dawac ci czas 24h na DOKONANIE ZMIAN to paranoja bo od tego sa modzi aby czyscic od razu a nie czekac az ktos sie obudzi i zrozumie, co w jego wypowiedzi jest nie tak. Jakbysmy mieli czekac az kazdy do kogo mamy jakies ale SAM cos zmieni to na forum bylby dopieros syf. Wchodzac na forum akceptowales regulamin, teraz siedzac na nim tez go akceptujesz. Nie twierdze, ze Icid nie Acid jest swietoszkiem ale jest modem i regulamin zna. Lepiej niz 90% zwyklych userow a to dlatego, ze wedlug tego regulaminu musi dzialac a nie wg swojego widzimisie albo dobrego lub zlego dnia.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na gr