Zobacz wątek - jak postawic na kolo
NAS Analytics TAG

jak postawic na kolo

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

jak postawic na kolo

Postprzez muerter » 20/9/2008, 09:19

WITAM.
JEŻDZĘ 1 SEZON R1 Z 98R. SPALILEM SPRZEGŁO. I TERAZ NA KONIEC SEZONU WYMIENILEM. NO I CHCIAŁBYM NAUCZYC SIE JA STAWIAC CHOC NA CHWILKE,LUB PODRYWAC PRZÓD. NIESTETY DOPIERO WCZORAJ POCZYTAŁM NA FORUM O STAWIANIU NA KOLO. I CO NIEKTÓRZY PISZA "WYSTARCZY GAZ" WIEC TYLE RAZY PRÓBOWAŁM I STRZELIC ZE SPRZEGŁA I ODRAZU DAC GAZ. HMMM I NIC
WIEC MOZE KTOS MI DORADZI, KTO JEZDZI R1 JAK MAM TO ZROBIC. JESTEM AMATOREM. OD ILU OBROTOW ITD I KIEDY STRZELIC I JAK Z TEGO SPRZEGŁA. TERAZ NA NOWYM SPRZEGLE I WYREGULOWANYCH GAŹNIKACH POWINNA PÓJSĆ. BOJE SIE TAK ODRAZU. ALE NAJPIERW CHCIAŁBYM PODRYWAC JĄ. NIESTETY JEŻDZE SAM I NIE MA KTO MNIE NAUCZYC. :lol:
POZDRAWIAM
muerter
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/9/2008, 01:17


Postprzez kosta » 20/9/2008, 09:33

Boże jesli jesteś czemu nie grzmisz :twisted: , ale ok załużmy że każdy ogarnia.

Na szybko, jak postawić rłana na koło:

1.jedynka wbita

2.obroty na 5 tysięcy

3.odwijasz szybko manetke gazu o jakieś dwa centumetry

4.tym oto sposobem podrzucać już umiesz, jeśli ci nie idzie to znaczy że coś źle robisz albo nie bierz sie za to bo sie nie nadajesz, reszte musisz sam wyćwiczyć jak np. balans

5.po co walić ze sprzęgła :roll: nie szkoda ci nowego no chyba że nadmiar kasy masz w portfelu to już jak chcesz
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez Sureal » 20/9/2008, 12:21

JA ze sprzęgła też bym nie strzelał, prędzej rozwalisz nowe sprzxęgło + napęd niż się nauczysz. W ogóle, takie rzeczy same wyjdą jak wyczujesz dobrze silnik.

Ja przychylam sie do wypowiedzi Kosta. Jedziesz sobie przy 5 tys, i dajesz kopa z manetki.Koło pojdzie w górę swobodnie i regularnie.

Pozdr.
Sureal
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:41
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Karol_85 » 20/9/2008, 13:40

Ciekawo kiedy jazda na gumie zastąpi ósemkę na egzaminie prawa jazdy :roll:
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki



Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr