Zobacz wÄ…tek - Gdzie mozna i czy mozna
NAS Analytics TAG

Gdzie mozna i czy mozna

Przepisy, prawo
_________

Gdzie mozna i czy mozna

Postprzez matise07 » 17/9/2008, 12:31

Witam mam pytanko bo ja jeszcze nie mam prawka a quadem chcemy sobie pojechać gdzies dalej no wiec tak dojde do problemu można jeździć po łąkach nie wiadomo kogo to jest poprostu one sa i nie widac wlasciciela i jak chcemy przejsc przez taki most to mozemy przepchac quada i czy policja sie nie bendzie czepiać jak benda nas widzieli jak pchamy quady ???
matise07
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26/8/2008, 21:45


Postprzez Abonic » 17/9/2008, 12:41

wez wstaw jakis przecinek bo ciezko zrozumiec a dochodzac do problemu to jesli chodzi o jazde po lakach to mozesz jezdzic ale musisz wejsc na szczyt pobliskiej gorki i sie rozejzec za wlascicielem najlepiej wez ze soba jakiegos lachona zeby wypatrywal go jak bedziesz upalal swojego quada a co do pchania przez most to policja sie nie bedzie czepiac chyba ze bedziesz quada pchal za blisko to mozesz ty czepnac policje
CBR 600 F4i sport
Avatar użytkownika
Abonic
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 11/5/2008, 15:59
Lokalizacja: Mazowieckie


Postprzez matise07 » 17/9/2008, 12:55

Sorka za przecinki,ale ten właściciel to ja nie wiem czy wogole żyje,a to pole ma jakieś 3 kilometry nie ogrodzone nie nic
matise07
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26/8/2008, 21:45

Re: Gdzie mozna i czy mozna

Postprzez czeslej » 17/9/2008, 14:45

matise07 napisał(a):Witam mam pytanko bo ja jeszcze nie mam prawka a quadem chcemy sobie pojechać gdzies dalej no wiec tak dojde do problemu można jeździć po łąkach nie wiadomo kogo to jest poprostu one sa i nie widac wlasciciela i jak chcemy przejsc przez taki most to mozemy przepchac quada i czy policja sie nie bendzie czepiać jak benda nas widzieli jak pchamy quady ???


Słyszałem o tym że wielu ludzi nie umie czytac ze zrozumieniem, ale w tym przypadku to chyba brak zdolności pisania ze zrozumieniem... albo z sensem

Sorki ale nie kumam co miałeś na myśli

Napisz jeszcze raz ale bez takiego słowotoku
Pozdrówka
In progres...
czeslej
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1/7/2008, 15:43
Lokalizacja: Z nad morza

Postprzez matise07 » 17/9/2008, 15:43

Chodzi o to czy można quada przepchać przez most i czy policja sie do mnie nie odezwie nic.I czy można jezdzc na łąkach które nie maja właściciela albo maja ale on nie odwiedza ich.
matise07
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26/8/2008, 21:45

Postprzez Bystry » 17/9/2008, 17:27

to może tak, chciał byś żeby ktoś pod Twoją nie obecność jeździł, kopał, zaśmiecał Twoją posesję ? Więc :) chyba więcej nie trzeba pisać :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez matise07 » 17/9/2008, 17:35

Eh nick masz bystry ale ta bystroscia nie zaskakujesz bardzo pisze przeciez ze wlasciciel chyba nie wiem nie zyje albo sie nie interesuje jezdzimy i chodzimy tam juz od 5 lat i nikogo nima kto mnieszka w czestochowie to wie gdzie to chyba
matise07
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26/8/2008, 21:45

Postprzez Bystry » 17/9/2008, 18:54

oj mojej Bystrości się odczep :) po prostu nie Twoje nie wchodź, żyje nie żyje i tyle, jego jest, a jak umarł i na nikogo tego nie przepisał to jest państwa, więc wkroczenie na teren prywatny jest zabronione :) jak mówisz, że jest bez lipy to czemu się pytasz na forum czy możesz tam jeździć ? Trochę bez sensu w ogóle to jest, bo chodzicie tam od 5 lat i się pytasz czy możesz tam jeździć .. pomysł chodź trochę i się zastanów co piszesz :)
Pozdro :)
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê