Zobacz wątek - dzika orgia satanistów
NAS Analytics TAG

dzika orgia satanistów

O wszystkim
_________

dzika orgia satanistów

Postprzez fandzoilisz » 10/9/2008, 18:50

normalni sie zbulwersowałem gdy przeczytałem ten artykuł -http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=527880
co to sie porobiło z ludzmi...
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07


Postprzez greddy » 10/9/2008, 18:54

Obciac im jezyki, wypalic oczy, obciac rece, obciac nogi,wykastrowac.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach


Postprzez komancz4 » 10/9/2008, 18:54

haaa i co teraz simon ty i te twoje szatany ?
Komancz
komancz4
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 27/8/2008, 11:38

Postprzez Flow » 10/9/2008, 18:56

jezu jak teksanska masakra , zjedli ich , jakd dla mnie za takie cos to powinni dac kare smierci a nie np 25 latek ...
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez MICH4Ł » 10/9/2008, 19:01

dlatego nie lubie takiej muzyki na sam widok laski w takich buciorach i z jakimiś ćwiekami itd rzygać mi sie chce
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez greddy » 10/9/2008, 19:03

nie mozna tak uogolniac, nie kazdy metalowiec to taki pojeb.a potem dziwimy sie, ze jak sporta sie ma, to sie je woriot drogoffy.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez MICH4Ł » 10/9/2008, 19:12

źle mnie zrozumialeś chodzilo mi o to ze nie lubie tego rodzaju muzyki i ludzi w zasadzie mialem w klasie koelge metala i bylo naprawde ok ale zawsze mi sie wydawal ze facet z długimi kudlami jakis taki zniewiescialy jest a kobieta w glanach musi nieziemsko śmierdzieć w lato ble:(
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez greddy » 10/9/2008, 19:15

no chyba, ze tak.znam metalowcow czy emowcow i sa wporzadku, co prawda jezdza na łudstok, ale maja wyjeban* na jakies klimaty lektera.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez Olo_82 » 10/9/2008, 19:41

greddy napisał(a):Obciac im jezyki, wypalic oczy, obciac rece, obciac nogi,wykastrowac.

Taaa... a potem ich zjesc :twisted: ...za kare oczywiscie :lol:
Olo
Avatar użytkownika
Olo_82
Świeżak
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18/6/2008, 23:44
Lokalizacja: Leszno

Postprzez greddy » 10/9/2008, 19:45

jedzenie to wedlug uznania, ja bym sie nie skusil :lol:
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez turboponczek » 10/9/2008, 20:06

Ciekawy temat fandzolisz poruszyłes.

Oczywiscie nie popieram tego typu działań.
Kiedyś mieszkałem na Świerczewie w Poznaniu, miałem jakieś 50 metrów do bunkrów - widziałem je z okna.
pamietam jak dzis ze w Piątek o 20 zbierało sie tam pełno satanistów, palili ogniska i składali ofairy w postaci psów i kotów. Ile razy znajdowałem z ziąbelami tam jakies pozostałosci po nich; czaszki ponabijane na kije, krzyże poobwieszane skórami tych zwierząt. Ciekawe doświadczenie.

Kiedyś ogladałem ciekawy dokument na Discovery pt. "Kanibal Supergwiazda". Opowiada on historie Issei Sagawy. Jako młody chłopak bawił się często z wujkiem w kanibali. Wujek był kanibalem, natomiast on sam był jego ofiarą. Zabawa polegała na tym ze gotował go w ogromnym garnku i udawał ze go je. Niepozorna zabawa zmieniła jego pogląd na świat, zmieniła jego psychike.

Jako młodzieniec był bardzo niski, wątły i brzydki. Nigdy dziewczyny sie nim nie interesowały, takze nie miał kolegów.
Pochodził z bardzo bogatej rodziny. niczego mu w domu nie brakowało.
Ojciec wysłał go na studia do Paryża.
Na nich poznał śliczną dziewczynę (jak ją zobaczyłem na zdjeciu mmm -ciasteczko). Pochodziła z Niemiec, takze przyjechała na studia do Paryża.
Pewnego razu zaprosił laske do siebie do mieszkania by razem uczyć się wierszy. Poprosił ją aby zaczeła czytac wiersz, kiedy on podszedł do niej od tyłu i strzelił jej w łepetyne. Następnie przygotował sobie posiłek.
Aż wierzyc sie nie chce, jak pokazywali zdjecia np jej mózgu z groszkiem na talerzu... albo noge w garnku.. masakra... i to taka fajna sunia. Wierzyc sie nie chce. Koloes porpostu był skrzywiony psychicznie

Ale co najśmieszniejsze !! Nie poszedł za to siedziec, ponieważ badania wykazały że jest on - jak stwierdzili - Obłąkany, a ludzi chorych psychicznie nie można karać we Francji. Dodatkowo wpływ na decyzje sądu miał jego ojciec, który znał tych wszystkich wysoko postawionych we Francji.

Do dzis koles przebywa na wolnosci. Napisał o tym książkę. Co ciekawe, bardzo sie szczyci z tego co zrobił, w wywiadach był taki uśmiechniety jak o tym opowiadał. Dumny. Mówił ze najbardziej mu smakowały jej uda. Pamiętał dokładnie kazda sekunde z tego co zrobił. Opowiadał o tym z taką fascynacją.

Obrazek

Jeszcze kiedyś mi wujaszek opowiadał o tym ze przeczytał książe na temat kanibalizmu. Nawet w Polsce był przypadek w Złotowie (wlkp - chyba) że koleś robił kiełbasy z ludzi.

Niby w Wielkiej Brytani z 20 lat temu istniał fryzjer w którym mieli takie specjalnie krzesło przystosowane do mordowania ludzi. Koleś siadał na krzesle, ono sie zapadało od razu podżynając gardło. Nastepnie zwłoki podziemnym tunelem do rzeźnika w którym koleś robił z nich paszteciki. AHAHAHA. A najlepsze - że zbierała się tam śmietanka towarzyska która sie delektowała smakiem tych pasztecików. Jego paszteciki były znane w całym kraju.

Ponoć istnieje grupa takich osób które szukają ludzi którzy by chcieli być zjedzeni po swojej smierci. Potem żbierają się w Berlinie , siadaja przy stole i razem delektują się ludzkim mięskiem.

Troche sie rozpisałem 8)
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez <borut> » 10/9/2008, 20:11

Normalnie żal mi takich ludzi. Takich powinni gdzieś wywozić na bezludne zadupia.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez Krejzi.Mery » 10/9/2008, 20:14

Jakby ich tam wywieźli, nie byłyby już bezludne :D
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez turboponczek » 10/9/2008, 20:19

Ale fajna opcja, zapisze sobie w testamencie ze chce byc zjedzony i h*j 8) aso, ajak
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez <borut> » 10/9/2008, 20:22

Były by :D
Bo na tych bezludnych zadupiach dostali by po strzale w głowe i do piachu :P
Po co takie głąby mają żyć między normalnymi ludzmi. Wszystkie pedofile, szataniści itp powinni być tępienie bo już powoli zaczyna to sie wszystko wymykać spod kontroli na tym świecie. Już nawet księża dopuszczają się do gwałtów...
Co to się porobiło...
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez greddy » 10/9/2008, 20:26

przy takich zbrodniach powinno obowiazywac prawo oko za oko, zab za zab.np pedofil balby sie zaczynac czegokolwiek wiedzac, ze po wszystkim jego kakao zostanie zmasakrowane przez niewyzytego murzyna dobrze obdarzonego przez matke nature.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez <borut> » 10/9/2008, 20:30

Przez całe stado dzikich spoconych murzynów bardzo dobrze obdarzonych przez matke nature :D
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez robertsz » 10/9/2008, 20:35

Po co ich gdzieś wywozić na odludzie, lepiej zapakować wszystkich na statek i wywieść do Korei Północnej tam przy najbliższej klęsce głodu będą wiedzieli co z nimi zrobić. 8)
I Decide who lives or die
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Bostorn » 10/9/2008, 20:37

no Ci ludzie mają kompletnie popier.. w głowach co to za ciule tumany debile kaleki.. niedoroby.. przeszczeby zamienili chyba rozum dupą;/ ja nie wiem .. ja jestem neutral słucham roznej muzyki w zlaeznosci od chętki i chumorku ale bez przesady noo te ... ja nie wiem jak ich nazwac.. co oni robią z siebie czym sie szczycą... są poj. ni...

w psychiatryku ich powinni zamknąc ... albo w klatce z napalonymi szympansami zeby cierpieli przez długie godziny....
bo wiezienie to za mało

co czują rodziny.. znajomi.. kiedy dowiedzą sie o czyms takim...
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Flow » 10/9/2008, 20:48

to przeciez "Sweeney Todd" byl wlasnie tym golibrodą , ale o ile mi wiadomo to bylo w ch.. czasu temu , chyba XVII wiek , on robil te paszteciki , btw polecam film. jak nie lubie musicali to naprawde kozak.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr