Zobacz wÄ…tek - Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??
NAS Analytics TAG

Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??

O wszystkim
_________

Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??

Postprzez zakrzes » 7/9/2008, 08:57

Jak tam, chlopaki pozbierali sie ?? Ma ktos informacje ??

Wygladalo nieciekawie :-(
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39


Postprzez Saimek » 7/9/2008, 10:12

a co byl jakis dzwon?
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań


Postprzez zakrzes » 7/9/2008, 10:28

Saimek napisał(a):a co byl jakis dzwon?


Oj, i to okrutny. Jeden lecial na tylnim kole dosc szybko, wpakowal sie w drugiego motocykliste, ktory wyjechal z prawej strony z predkoscia max. 20km/h. Obaj wystrzelili w kosmos, jeden spadl na slup z sygnalizacja swietlna i zsunal sie nieprzytomny. Jeden motor odrazu splonol, probowalismy go gasic, ale te 1kg. gasnice no nadaja sie co najwyzej do gaszenia kiepa. Dopiero z autobusu ktory tamtedy jezdzi ktos wyjal konkretna gasnice, i zgasili w pore zanim huknelo.

Nie bede sciemnial - nie znam ludzi - ba, nawet nie przepadam za motocylkami, czyli jestem typowy "gap" ;-). Od ludzi zgromadzonych wokol uslyszalem dwa nicki - Carramba, i Cygan. Nie wiem, moze Wam to cos mowi.

Mam nadzieje ze nic im sie nie stalo :-( Wiem, ze jeden zyje (ruszal sie, nawet sam trzymal sobie kroplowke) , ale z tym drugim (nie wiem ktory to ktory) chyba jest nieciekawie :-( Odjechal R-ka natychmiast. :-(

Tak mnie telepnelo, ze nie spalem do 4 rano, odnalazlem to forum po naklejce na jednym z motorow ktore tam byly.

Jezzu, jak on lecial ... stalem 10m. od nich. :-(

Dajcie znac - strasznie jestem wstrzasniety :-( Nie znam ludzi, ale trzymam kciuki.

Aha - tak z obserwacji. Wszystko mozna. Naprawde, mozna sie wydurniac na motorze, ale czerwone swiatlo to swietosc, nawet gdy jest noc. Nic by sie nie stalo, doslownie nic - ale jeden przekozaczyl ...ehh..... :-(
Ostatnio edytowano 8/9/2008, 15:27 przez zakrzes, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Postprzez Meciek » 7/9/2008, 11:59

cygan ten stunter?
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez zakrzes » 7/9/2008, 12:06

Meciek napisał(a):cygan ten stunter?


Niewiem - nie wiem nawet czy to wlasciwie osoby. Zaznaczylem ze nicki uslyszalem od jakis smarkaczy na "komarkach" ktorzy przyjechali popatrzec, nie jestem w stanie tego w zaden sposob zweryfikowac. Latali podjarani tam i spowrotem - typowe szczawiki, wiec zrodlo niewiarygodne. Byli tam jacys kolesie tych poszkodowanych, ale stwierdzilem ze nie bede przeszkadzal - wiec nie wiem.
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Postprzez Taser » 7/9/2008, 13:04

a wiesz co za maszyny to bylu ktore sie zderzyly?
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez zakrzes » 7/9/2008, 13:15

Taser napisał(a):a wiesz co za maszyny to bylu ktore sie zderzyly?


Niestety - tak jak pisalem - nie znam sie na motorach. :oops:
Zreszta, gdy nadjezdzal widac bylo tylko swiatla, wszysto trwalo sekunde. Jeden zapalil sie odrazu, drugi po tej sekundzie wygladal jak przyslowiowo zmielony pies razem z buda i lancuchem - nie do identyfikacji. :shock:
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Postprzez hefron » 7/9/2008, 14:11

Niestety cargo to mekka głupoty motocyklowej w Wawie i takie efekty...
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez kagiva » 7/9/2008, 15:07

Jak ktoś znajdzie news na jakiejś stronie albo artykuł o tym wypadku to niech zapoda link. Może byli to nasi koledzy z forum.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez Lovtza » 7/9/2008, 15:09

Z informacji jakie wyczytałam:

"jeden to (..) cygan i jego motocykl sie zapalil (bralem dosc intensywnie udzial w gaszeniu ale te samochodowe gasnice nadaja sie do ....) cygana stan jest stabilny (wiem tylko ze kontaktuje normalnie rozmawia po przeswietleniu z glowa wszystko oki reszty nie wiem) jutro bede w szpitalu to cos napisze, drugi niestety mi nieznany ale moge tylko potwierdzic ze amputowano mu noge druga polamana, miednica,zebra tez w proszku.chyba ten drugi jechal na suzuki k3-k4 rejestracja WL lub WWL. w kombi alpiny"

Ps. Meciek to nie Cygan z Bydgoszczy, czyli owy stunter, o którym pisałeś.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez zzzubek » 7/9/2008, 15:19

kapota, jak bym sie obudzil bez nogi to bym psychicznie sobie nie poradzil.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez bigger1 » 7/9/2008, 19:08

cygan który brał udział w tym wypadku jest zdaje sie z raszyna jeżdzi naprawde super aż można powiedzieć że do przesady trochę przeginał od naocznego świadka wiem że koleś wyjechał mu na czerwonym moto cygana spłoneło i tak jak kolega wyżej napisał najwięcej obrażeń ma ten w którego udeżył cygan onma podobno połamane żebra i jest potłuczony
bigger1
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10/8/2008, 22:35
Lokalizacja: Komorów

Postprzez bigger1 » 7/9/2008, 19:12

pod tym linkiem macie filmik z cyganem który brał udział w tym crashu http://pl.youtube.com/watch?v=rgF2EBZBaZo
bigger1
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10/8/2008, 22:35
Lokalizacja: Komorów

Postprzez bitec » 7/9/2008, 21:27

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... try1299129

To jest artykuł z innego forum o tym zajściu.

A z tego co pamiętam, motocykl w który Cygan uderzył to Yamaha R1/R6. Gość zjeżdżał z wiaduktu i zatrzymał się na czerwonym. Ruszył i się spotkali :/. Problem w tym, że widziałem to z drugiej strony (światła były do mnie odwrócone, dlatego nie wiem, kto wjechał na czerwonym...
Motocykle są wszędzie...
bitec
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/9/2008, 21:14
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Kaja » 7/9/2008, 23:06

zakrzes napisał(a):Aha - tak z obserwacji. Wszystko mozna. Naprawde, mozna sie wydurniac na motorze, ale czerwone swiatlo to swietosc, nawet gdy jest noc. Nic by sie nie stalo, doslownie nic - ale jeden przekozaczyl ...ehh..... :-(


dokladnie. Za kazdym razem jak tam jestem nie moge sie napatrzec glupocie ludzkiej.
Zapieprzanie na czerwonym, gumowanie miedzy samochodami i w tym calym tlumie ludzi nie wiadomo co tam robiacych to debilizm dla mnie.

Miejsce kiedys bylo fajne, juz nie jest.
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez zakrzes » 8/9/2008, 05:14

bigger1 napisał(a):naocznego świadka wiem że koleś wyjechał mu na czerwonym moto cygana


Oj, a mi się wydaje że ten koleś który jechał z wiaduktu, stanął grzecznie na czerwonym,poczekał na zmianę i ruszył. A cygan grzał na tylnim kole, i - WYDAJE MI SIĘ - że postanowił olać czerwone, bo fajnie mu szło - albo też źle obliczył zmianę świateł. Tak mi się wydaje, ale to trwało sekundy - więc nie będę się upierał, jeśli ktoś patrzył się w sygnalizator, i wie na pewno ;-)
Była też wersja że ten gość wyjechał mu z tłumu ustawionego przy drodze - ale to bzdura.

BTW - Podjechałem wieczorem na cargo, i popytałem kilku kolesi na motorkach. Podobno amputacja nogi to plota, obaj są w gipsach i to tyle. Chwała Bogu, a swoją drogą - głupi ma szczęście :lol:

@Kaja - miejsce zawsze jest fajne, ale ludzie....
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Postprzez kÅ‚osiakR6 » 8/9/2008, 06:22

wczoraj koło 18 tam byłem to widziałem kremowa vectre gotowa do działania... niedługo juz tam nie bedzie dało sie polatac
r6 99r

cmentarze są pełne zajebistych kierowców...
kłosiakR6
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 16/6/2008, 09:03
Lokalizacja: warszawa

Postprzez jot » 8/9/2008, 07:16

Jezeli to co zakrzes pisze na temat skutkow jest prawda, to pozostaje sie tylko cieszyc ze nic wiecej sie nie stalo.

Bylem tam tej nocy, stalem 20m od miejsca wypadku.
Z tego co widzialem, to moto na gumie polecialo na czerwonych..

Lans gora..
"You`re an accident waiting to happen" | | http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M961749 | ______ | fzs 600
jot
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10/6/2008, 19:45
Lokalizacja: Warszawa

wypadek na cargo

Postprzez maxR6 » 8/9/2008, 09:13

Z tego co wiem a propo motocykli biorących udział w tym wypadku to wiem że jeden z nich to był suzuki gsx-r k4.Co do drugiego to niejestem pewien.
maxR6
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/4/2008, 09:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez zakrzes » 8/9/2008, 09:56

jot napisał(a):Z tego co widzialem, to moto na gumie polecialo na czerwonych..

Lans gora..


To by się zgadzało z tym co mi się "zdawało" że widziałem.
Zdjęcie rozwiewa też kolejną wątpliwość. Że gość wyskoczył z chodnika, z pomiędzy ludzi. Kto zna miejsce, wie skąd było robione zdjęcie. Wrak leży po przeciwnej stronie skrzyżowania na którym stoją ludzie. Ewidentnie jechał z "góry". Ehh....
Załączniki
cargo.jpg
cargo.jpg (183.53 KiB) PrzeglÄ…dane 7616 razy
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê