Zobacz wÄ…tek - Szkola jazdy Katowice, Chorzow.
NAS Analytics TAG

Szkola jazdy Katowice, Chorzow.

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Szkola jazdy Katowice, Chorzow.

Postprzez gumis » 6/9/2008, 17:47

W koncu wybiore sie na te prawko :D ale nie moge sie zdecydowac na szkole. Jak robilem kat B to uczylem sie w PZMocie w Chorzowie i bylo mega przyjemnie i zastanawiam sie czy nie isc tam znowu 2 plusem tego osrodka jest to, ze przylega do niego albo wrecz w tym samym budynku jest salon firmowy Kawasaki :D tyle, ze wyczytalem na stronie PZM-otu, ze tam jezdzi sie na GN 250 a slyszalem rozne opinie na temat tej "maszyny". Przegladam jeszcze oferte OSK Katowice ale tam jest napisane tylko, ze jezdzi sie na Hondzie ale blizszych info brak. Podzwonie i popytam.

Ale ktos z was moze szkolil sie w jakims dobrym slaskim osrodku i moglby polecic?
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Nigoss » 7/9/2008, 12:14

Najlepiej idz do LOKu. Jezdzi sie tam na suzuki gn 250, ale na egzaminie powiedzmy w Bytomiu masz taki sam moto wiec sie dobrze wyuczysz. A i jeszcze jedno z tego co sie nie myle LOK jest tez w Katowicach i Chorzowie.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01




Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê