Zobacz wątek - małe zmiany!!!
NAS Analytics TAG

małe zmiany!!!

Nie zgadzasz się z którymś z redaktorów?
Chcesz coś dodać, zaproponować?
_________

Postprzez InSiDe » 2/10/2006, 05:57

. Khem, to może zasponsorujesz redakcję? Podejżewam, że ten serwis nie dostaje do testów motocykli od dystrybutorów tylko przepisuje testy z innej prasy lub pisze je w oparciu o posiadane przez redakcję pojazdy. Jak sam rozumiesz, bądź przepisują to, co inni napisali (a może nikt nie napisał porównania, jakiego oczekujesz) bądź opisują to, co mają (więc może nie mają tego, czego oczekujesz).
. PS.
. Fajny avatar.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Yuurei » 2/10/2006, 10:58

Testy motocykli i zdjęcia w nich są autorskie czyli są własnością i tworem redakcji scigacz.pl. W znakomitej większości przypadków sprzęty w testach są od dystrybutorów.

Co do testu CBR i CBF... nie wiem czemu to ma służyć. Może np. ktoś ma dylemat czy lepiej kupić sporta czy turystyka bo ma zacięcie turystyczno-sportowe i nie wie co mu lepiej podpasuje... Nie wiem. Tak strzelam :)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez InSiDe » 2/10/2006, 14:23

. Hmmm, no to mnie zaskoczyłeś Yuurei. Jeśli rzeczywiście ten serwis ma aż taką renomę, że dystrybutorzy użyczają mu motocykli do testów, tym większy wstyd że forum wygląda, jak wygląda.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Yuurei » 2/10/2006, 14:50

Co masz na myśli pisząc, że forum wygląda tak jak wygląda? Jest nieczytelne? Za kolorowe? Awatarki za małe można mieć?
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Terror » 2/10/2006, 15:41

InSide, a co masz na myśli, bo trochę nie rozumiem.
Sprzęty, poza używanymi, oczywiście, trafiają do nas od dystrybutorów, przedruków nie uskuteczniamy w żaden sposób :twisted:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez siekson » 2/10/2006, 19:12

prosta sprawa.... nie podoba sie - nie czytaj!!!
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Thrillco » 2/10/2006, 20:09

to może trochę ode mnie...może być nie miło...

1.Posadzenie o przepisywanie jest chwytem poniżej wszelkich norm Inside...nie spodziewałem się tego po tobie jako po osobie, która jak widze po wypowiedziach jest bardzo na poziomie. Gdyby ścigacz robił jakieś marne przedruki nie pisałbym dla niego-proste, mam pewne ambicje.

2.Forum wygląda tak jak je forumowicze tworza-robią zwyczajny burdel a jak ich upomnieć to zaraz się chryja robi...więc proszę bardzo...nie upominamy siedzimy cicho i jest tak jak jest.

3.Formuła niektórych artykułów i testów jest bliższa niekonwencjonalnym w formie pomysłom rodem z Top Gear...nie chodzi o to by porównać dwa sprzety tej samej klasy...zwykle są tak do siebie zbliżone, że kwestia wyboru to kwestia bardziej gustu, sympatii do marki i zasobności portfela...co innego, gdy ciężko zdecydowac czy wydac ok.50k na sporta czy o 10-20k mniej na tez niezły motocykl...i odpowiedź...czy to ma sens...a niejednokrotnie ma.

4.Nie sztuka porównać i stwierdzić minimalne różnice pomiędzy R6 a CBR600 i GSXR600...dużo trudniej zdecydować co jest generalnie lepsze-CBR600RR czy CBF600S...w końcu to dwa totalnie różne motocykle...a każdy woli coś innego. Historia zna wiele przypadków kiedy klient zdecydowany na np. Gixera 1000 wyjeżdzał z salonu V-stromem 1000 i odwrotnie...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 2/10/2006, 20:28

a zapomniałem o jednym najwazniejszym fakcie-jak myslicie-na ile łatwo jest zorganizowac 2-3 motocykle tej samej klasy od róznych importerów??
BadBoy-na zadnym z obu nie miałem szczęścia pośmigać więc nie moge podać oceny chocby w promilu obiektywnej...subiektywna to prosze...gdybym kupował to byłby to.Bandit-od dużej pojemności lepsza jest tylko większa pojemność...a tak serio....ja jakoś nie lubię Hondy..nie wiem czemu, ale jakoś mnie one nie pociągają-to sa solidne motocykle...ale właśnie-wiekszość to aż i tylko solidne.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez InSiDe » 3/10/2006, 01:38

. Wybacz Thrill, nie chciałem Cię urazić ale sam mam doczynienia (czy raczej miałem) z paroma magazynami tak czysto wirtualnymi na www jak i drukowanymi. Presja sponsorów z jednej, brak materiałów z drugiej a na domiar złego, trzeba numer w terminie złożyć. Może w branży motoryzacyjnej jest lepiej, nie wiem. Tak strzeliłem. Więc raz jeszcze, peace :]
. Pisząc zaś o forum Terror miałem na myśli jego stronę techniczną. Avatarki i kolory mam gdzieś, bo je phrasuję (innymi słowy, nie widzę tego oczojebnego białego tła). Jest parę propozycji jak usprawnić mechanikę forum i cisza. Żadnego odzewu.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Yuurei » 3/10/2006, 06:04

Inside ... jaką mechanikę. Napisz proszę konkretnie. Co prawda nie wczytuje się mocno w każdy wątek ale jedyne "usprawnienie" jakie znalazłem to okienko z chatem :)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez InSiDe » 3/10/2006, 10:40

. Widać Yuur, niezbyt uważnie czytasz ten dział (Zawartość serwisu i sklepu Ścigacz.pl). Co boli tym bardziej, bo ani tu wielu tematów, ani zagmatwanych dyskusji.
. Jednym tchem, co sam sobie przypominam.
. - Zegar serwera (jest źle ustawiony)
. - Otwieranie nieczytanych postów w nowych oknach
. - Odznaczanie wszystkich postów jako przeczytanie
. - Dział "Bezpieczeństwo"
. - Dział "Baza Wiedzy"

. Z tych pobieżnych propozycji tylko dwie wiążą się w jakimkolwiek stopniu (znikomym, jeśli się zrobi backup plików konfiguracyjnych) z możliwością zaburzenia ciągłości działania forum. Chodzi mi rzecz jasna o moduły do forum pozwalające pokazywać i odznaczać jako przeczytane, nieprzeczytane od ostatniej wizyty posty.

. I żeby uspokoić sieksona. Jakby mi się nie podobało, to bym nie czytał :] Podoba mi się, ale widzę duże możliwości usprawnienia ;]]
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Yuurei » 3/10/2006, 11:09

Napisałem przecież, że nie wczytuję się za mocno :-)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Magik » 3/10/2006, 11:27

.......Zegar , ja nie wiem co jest ale u mnie wszystko ok................ godzine mam dobra, chyba ze ja jakis pokrecony :P
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez InSiDe » 3/10/2006, 11:36

. Bo pewnie nie zmieniałeś niczego w profilu i widnieje Ci tam nadal (GMT - Casablanca, Dublin, Edynburg, Londyn...) a powinno być GMT+1 (Berlik, Bruksela, Paryż, Warszawa) :]
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Magik » 3/10/2006, 11:54

ale ja mieszkam w polsce ;) i mam ustawiony czas afryka itd..... +2h
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez siekson » 3/10/2006, 21:30

ja tam z natury jestem spokojny :)
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Richie » 13/11/2006, 00:41

InSiDe napisał(a):. Jednym tchem, co sam sobie przypominam.
. - Zegar serwera (jest źle ustawiony)


jednym tchem musisz udac sie do swojego profilu i po zmianie czasu na zimowy ustawic sobie ja prawidlowo bo server ma ustawiona zawsze dobrze :lol:

co do stwierdzenia, ze scigacz.pl pewnie przedrukowuje testy z gazet to nie slyszalem nic tak smiesznego od paru ladnych lat brawo :lol: szczegolnie ze w zadnej prasie w polsce nie ma takich lasek jak nasze :D a na wszystkich fotkach na motocyklach widac nasze naklejki, wiec co niemiecki Motorrad naklejał myslales naklejki Scigacz.pl podczas testow, zebysmy mogli potem od nich przedrukowywac? :lol: :lol: :lol:
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49



Powrót do Zawartość sklepu i serwisu Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê