Zobacz wÄ…tek - suzuki gsxr1000 k1
NAS Analytics TAG

suzuki gsxr1000 k1

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

suzuki gsxr1000 k1

Postprzez m@niek » 4/9/2008, 18:43

witam mam kilka pytan odnosnie tego modelu i chczialbym zeby wszyscy zainteresowani zamieszczali tutaj swoje spostrzezenia i dzieki temu kazdy bedzie mogl sie dowiedziec wiecej o gsxr'ze i wymienic sie cennymi informacjami
kupilem sobie niedawno jakis miesiac temu litrowego gsxr'a z 2000 roku sliczna k1 i oczywiscie bialoniebieski malowanie na k1 chyba najbardziej mi sie podoba taki mial byc i taki jest jak cos to moge zamiescic zdjecia no ale nie o to tutaj chodzi przejezdzilem juz ladnych pare kilomertow ogolnie prowadzi sie rewelacyjnie duzy wygodny dla wyzszej osoby siedzi sie o wiele wyzej niz na innych r1 malutka fajer to samo a jednak litrowka jest o wiele wieksza gabarytowo hamulce 6 tloczkowe tokiko juz nie raz uratowaly mi zycie przez glupote kierowcow samochodow ktorzy nie patrza w lusterka i nie widza jak szybko zbliza sie jedna lampa a propos lamty myslalem o zalozeniu xenonu ale sam nie wiem wszelkie ewentualne poprawki odkladam na zime jak bedzie stal w garazu pod kolderka hehe podobno w moim jest zalozony zmapowany komputer do 180KM ale sam nie wiem moze to wkret sprzedajacego na hamownie nie chce mi sie jechac w serii 160KM ale jak cos to tez juz znalazlem sobie jedno ciekawe cudenko nie mowie o power commanderze choc to tez ciekawa sprawa akle narazie mi wystarcza to co mam
zastanawiam sie tez nad wymiana wydechu na ten od k5 tylko nie wiem czy bedzie pasowal hmm ale moze ktos mi doradzi albo na jakims zlocie albo motobazarze sie zobaczy bo ten moj mnie troche denerwuje tzn nie jest zle bo dzwiek nie jest zly tylko ze jak ktos go wybebeszal to zostaly jakies nity w srodku i troche brzecza bede musial je wyrzucic ale chociaz z takim wydecham jak mnie kots nie zobaczy to moze chociaz uslyszy najlepiej byloby zalozyc yoshimure tri oval jeszcze ta ktora zakladali na XX-lecie suzuki ale to tez zalezy jak z kasa zastanawiam sie wlasnie jakby wygladal z tym od k5 i jak by chodzil
gdyby ktos mial jakies czesci ktore by mnie interesowaly to zapraszam na prv
a i po pewnym czasie gdy sie juz troche przyzwyczailem do gsxr'a zaczely mnie troche denerwowac takie stuki na niskich obrotach i podszarpywanie na biegu hmm mozliwe ze skrzynia juz wczesniej dostala troche po trybach znalazlem serwisowki chyba wszystkich modeli suzuki (gdyby ktos potrzebowal to sluze pomoca) ale wlasnie nie wiem dokladnie czy np pasowalaby skrzynia z k4 /k5 do k1 najlepiej byloby to poprostu pomierzyc gdyby ktos mial jakies informacje bede bardzo wdzieczny pozdrawiam i do zobaczenia na jakims zlocie
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno


Postprzez falconiforme » 4/9/2008, 19:46

W B6 zainstalowałem 90/100W żarówkę zamiast 55/60W i jest super w nocy.
Kierowcy też pewnie wcześniej mnie widzą, światło jest białe a nie żółte.

TÅ‚umik kolego tylko dedykowany, a Power Commander zostaw specjalistom na hamowani. Inne sztuczki nie sÄ… wskazane.

Stuki:
"Suzuki Bandit/Katana/ GSX-F/GSX niezależnie od rocznika i pojemności wydają przy zimnym starcie lekki stukot zaworów, który później znika."
Ale to nie tyczy siÄ™ twojego nowoczesnego silnika.
http://www.etr1.eu/motocykle/poradnikpi ... cykla.html
Jedź do Suzuki i się spytaj co może być nie tak.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê