Zobacz wątek - Suzyki Bandit 600 czy Yamaha Fazer 600?
NAS Analytics TAG

Suzyki Bandit 600 czy Yamaha Fazer 600?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzyki Bandit 600 czy Yamaha Fazer 600?

Postprzez Łuki222 » 29/8/2008, 12:57

Witam,chce sprawic sobie pierwszy motorek. Nigdy na niczym nie jezdzilem wiec zastanawiam sie miedzy suzuki Bandit 600 a yamaha fazer 600 ? Jestem poczatkujacym motocyklista wiec chcialbym abyscie wy doswiadczeni mi pomogli w tej sprawie jaka maszyne moglbym wybrac?
Łuki222
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/8/2008, 12:46


Postprzez Bubi » 29/8/2008, 13:12

Witam.

Również myśle o podobnych modelach ale najpierw muszę sprzedać mojego quada. Powiem tak co aktualnie oglądałem :

1. Yamaha Fazer 600 2005r - motocykl wygląda fajnie, ja oglądałem egzemplarz sprowadzony z Włoch ale bezwypadkowy z książką serwisową. Ale wielkie rozczarowanie jak dla mnie jak na niego usiadłem ponieważ pozycja nie jest zbyt wygodna ale to zależy co kto lubi. Jechać nie jechałem ponieważ po tym jak mi sie pozycja nie spodobała nie miałem ochoty na jazde.

2. Kawasaki Z750 2005r - motocykl wygląda bardzo ładnie, również oglądałem egzemplarz sprowadzony z Włoch. Pozycja na nim jest jak dla mnie rewelacyjna, motocyklem jeżdziłem i prowadzi się znakomicie - przyspieszenie również ok. Moim zdaniem motocykl rewelacja.

3. Honda Hornet 600 2007r - również wygląd bardzo ładny, pozycja wzorowa a prowadzi się znakomicie.

Moim zdaniem to zależy jeszcze kto czego szuka ale ja szukam motocykla turystycznego i mam 3 propozycje Honda Hornet, Kawasaki Z750 lub Suzuki GSR.

Pozdrawiam
Bubi
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 25/5/2007, 13:05


Postprzez Obstek » 29/8/2008, 14:19

Łuki222 zanim zaczniesz temat to poszukaj lub popatrz czy juz go nie ma a jest na pierwszej stronie'' przyklejony'' temat grubymi literami jest napisane czytaj uwazniej !!
a zastanow sie nad mniejsza pojemnoscia tak jak np cb 500 lub gs 500 a nie ze po miesiacu beda kumple chodzic i znicz zapalac jak mowisz ze nie mas zdosiwadczenia

zablokujcie temat
Jeden cel w życiu Honda Cbr 1000RR FireBlade
za mało doświdczenia żeby spełnic marzenia
Avatar użytkownika
Obstek
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 25/3/2007, 09:53
Lokalizacja: 30min drogi od bydgoszczy :)



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr