Zobacz wÄ…tek - szkola jazdy w krakowie
NAS Analytics TAG

szkola jazdy w krakowie

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

szkola jazdy w krakowie

Postprzez jakis » 15/8/2008, 11:04

moglby ktos polecic jakas? dzieki i pozdrawiam
jakis
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/8/2008, 10:59


Postprzez ven » 15/8/2008, 21:03

ja uczyłem się w LUZ'ie

instruktorzy konkretni
równe i rzeczowe chłopy
złego słowa nie powiem

jeżeli tu jesteście :] Pozdrawiam !

plac manewrowy mają tragiczny i w nie najlepszym stanie ale jak nauczysz sie w trudnych warunkach; ruszać pod górę na piasku pod 3x większym kątem niż w ośrodku a ósemki będziesz śmigał na nierównym asfalcie z kamykami to egzamin wyda Ci się przyjemnością :]
to ma sens, naprawdÄ™
ven
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/10/2006, 13:58


Postprzez Respev » 20/8/2008, 22:47

Trochę odkopię i też się wypowiem. Ja właśnie kończę naukę w LUZie. Co do placu, to znajduje się koło składu budowlanego. Przy jednej jego stronie zwalony jest gruz (akurat tam, gdzie uczą ruszania na wzniesieniu). Instruktorzy nawet dobrzy. Co do stanu placu manewrowego - ven, nie przesadzaj! Może jest na nim jedna lub dwie studzienki, trochę dziur i razem z tobą jeżdżą prawie zawsze dwie inne Elki w postaci aut z kursantami, ale nie jest źle. Dziur na tej GNce praktycznie nie czuć, jeździ się dobrze. Plac duży, choć jak zjadą się Elki to nie ma się jak rozpędzić (przynajmniej tak było jak jeździłem na placu, teraz nie wiem, bo jeżdżę po mieście).
Respev
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 5/6/2008, 22:52
Lokalizacja: ~Kraków | Sprzęt: Honda F4i

Postprzez ven » 24/8/2008, 16:26

nie chodzi o studzienki, plac pokryty jest betonowymi, zapiaszczonymi mniej lub bardziej płytami, z uskokami oraz łatami asfaltowymi - według mnie o komforcie jazdy nie ma mowy
dwa razy położyłem motor bo raz przednie koło uciekło na piachu a drugi raz tylne uskoczyło na kamieniu podczas 8
co do elek to faktycznie jest czasem ciasno ale właśnie w takich warunkach należy się uczyć obracania i oglądania za siebie podczas jazdy

nie zaliczam tego do MINUSÓW
miło wspominam i ciesze się bo wyrobiłem sobie podczas nauki parę nawyków
ven
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/10/2006, 13:58

Re: szkola jazdy w krakowie

Postprzez mr_bongos » 2/9/2008, 11:34

Ja robie teraz kurs w "Jumie" na Kalwaryjskiej, i jest całkiem spoko, plac jest na Prandoty, dość duży, nawet jest się gdzie rozpędzić, instruktor jest jeden, ale sprawia wrażenie znającego temat, przynajmniej sam jeździ na moto. Cena kursu tez jest przystępna jak na Krakowskie warunki.

P.S. Jeśli chcesz naprawdę dobrze się nauczyć jazdy to tylko "Krakowska Szkoła Motocyklistów" jak tylko zrobię prawko na pewno pójdę do nich na jazdy doszkalające.
mr_bongos
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23/6/2008, 14:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez CRX » 3/9/2008, 09:41

Ja tez jezdze na prandoty - jest ok.

Bół jest tylko taki, że egzaminy są teraz na yamaszkach i warto wsiasc na nią choć raz:)
CRX
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22/6/2008, 17:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez hellogrish » 3/9/2008, 10:24

a ja robilem kurs w Jumie i szczerze nie polecam (mimo bardzo milych dziewczyn w biurze), mowie tutaj o kat. A.

na pierwsza jazde (po skonczonym kursie teoretycznym) musialem czekac duzo ponad miesiac.
potem z powodu ilosci zainteresowanych (i wlasnie jednego instruktora) jazdy rozlozyly sie sporo w czasie.

czasami na kolejna jazde musialem czekac ponad tydzien. po skonczeniu wszystkich jazd - kolejne 10dni czekania az otrzymam karte z rozpisanymi jazdami.

nie podwazam tutaj kompetencji ludzi tam pracujacych ale to troche niepowazne przyjmowac taka ilosc kursantow z ktora sobie nie moga poradzic.

przed egzaminem wykupilem sobie 4h w autosalwator, instruktror b.sympatyczny koles, polecam

pozdrawiam
Avatar użytkownika
hellogrish
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 28/5/2008, 18:40
Lokalizacja: krk / sc

Postprzez silver » 6/9/2008, 17:07

A ja trochu inaczej - nie polecam Formuły ;)
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamayeyeye » 8/9/2008, 17:49

Do kiedy jest sezon motocyklowy?
Mam 20 lat, zdąze jeszcze zrobić prawko przed wprowadzeniem ograniczenia od 24 lat ?
Give Me a Ride! www.GIMERI.pl Koszulki motocyklowe.
Avatar użytkownika
Kamayeyeye
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8/9/2008, 17:47
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mineque » 10/9/2008, 09:48

Kamayeyeye napisał(a):Do kiedy jest sezon motocyklowy?
Mam 20 lat, zdąze jeszcze zrobić prawko przed wprowadzeniem ograniczenia od 24 lat ?


Wszędzie inaczej, ale z reguly egz są do pierwszego pojawienia się śniegu.

A co do ograniczenia to jest temat w dziale "Prawo" i tam podane bylo że prawdopodobnie od przyszlego pazdziernika wejda przepisy, zrodlo Ministerstwo... jakies tam zapomnialem. (nie ma to jak zarwana nocka ;)
mineque
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 16/8/2006, 14:17

Postprzez ragnar » 26/10/2008, 14:01

Odświeżę temat. Mam zamiar zapisać się w tym roku na kurs w KRAKOWIE (tak żeby zrobić teorie teraz i zacząć jazdy na wiosne). Zastanawiam się nad ośrodkami "LUZ" i "AUTOSALWATOR" (jest jeszcze ponoc bdb KSM ale troche tam drogo :/ ). Ma ktoś jakieś doświadczenia, którymi mógłby się podzielić?
PS1. Na motocyklu raczej jeździć nie umiem, wiec bede zaczynać od podstaw.

PS2.: Czy te osoby, które robiły w LUZie mogły by polecić jakiś instruktorów?

Z góry dziękuje
ragnar
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26/10/2008, 13:54

Postprzez ragnar » 31/10/2008, 13:18

Nikt nie pomoże :( ?
ragnar
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26/10/2008, 13:54

Postprzez Paulinka » 22/12/2008, 21:39

Ja polecam Krakowska Szkole Motocyklistow.
Przemek i Gosia sa super nauczycielami i swietnymi ludzmi, atmosfera mila,ucza wielu przydatnych rzeczy ktorych na innych kursach nie ma i przede wszystkim sa motocyklistami takze wiedza o co chodzi a nie jezdza za Toba autem.Ja placilam 1200 ale powiem Ci ze zadnej innej szkoly nie bralam nawet pod uwage albo tam albo nigdzie i warto zainwestowac i sie czegos nauczyc niz zaplacic troche mniej i gowno z tego miec.
CBR 600RR
Paulinka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20/12/2008, 16:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Najmniejszazmalych » 24/6/2010, 10:59

Polecam nową szkołę osk SKRĘT. Instruktor świetny z dużym doświadczeniem a że szkoła nowa to nie ma problemu z terminami.
Najmniejszazmalych
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21/4/2009, 11:33
Lokalizacja: Krk

Postprzez Qba. » 24/6/2010, 19:36

hellogrish napisał(a):a ja robilem kurs w Jumie i szczerze nie polecam (mimo bardzo milych dziewczyn w biurze), mowie tutaj o kat. A.

na pierwsza jazde (po skonczonym kursie teoretycznym) musialem czekac duzo ponad miesiac.
potem z powodu ilosci zainteresowanych (i wlasnie jednego instruktora) jazdy rozlozyly sie sporo w czasie.

czasami na kolejna jazde musialem czekac ponad tydzien. po skonczeniu wszystkich jazd - kolejne 10dni czekania az otrzymam karte z rozpisanymi jazdami.

nie podwazam tutaj kompetencji ludzi tam pracujacych ale to troche niepowazne przyjmowac taka ilosc kursantow z ktora sobie nie moga poradzic.

przed egzaminem wykupilem sobie 4h w autosalwator, instruktror b.sympatyczny koles, polecam

pozdrawiam


Ja także robiłem w Jumie, szczerze mówiąc także jej nie polecam. Ja akurat miałem taką sytuację , że wszystkiego musiałem nauczyć się sam. Instruktor powiedział mi tylko gdzie jest gaz, sprzęgło , i biegi i to wszystko , a dalszej nauki techniki jazdy musiałem uczyć poprzez metodę "jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" :) Podobno , ale to powtarzam podobno dobra szkoła jazdy kat. A jest elita, instruktor Pan Tomek.

Serdecznie pozdrawiam Qba.
Avatar użytkownika
Qba.
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 8/6/2010, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez KUTEL » 28/9/2010, 10:52

No i polecam

na fajnym placu można technikę poćwiczyć
KUTEL
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30/5/2008, 08:10
Lokalizacja: KRK

Postprzez dzejk » 14/10/2010, 17:12

Podepnę się pod słowa KubyFazer'a. Kurs w Autosalwator można spokojnie zrobić w 4tyg , instruktorzy bardzo mili i ogarnięci(w szczególności Piotrek). Egzamin zdany za pierwszym razem bez żadnych problemów.
dzejk
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14/10/2010, 17:06
Lokalizacja: Kraków

Postprzez grubas90 » 15/11/2010, 12:20

jak chcesz zobaczyć gdzie są kursy na kat A to są na stronce prawo jazdy Kraków (otwórz link) wszystkie szkoły. Mi się akurat spodobało że są tam filmiki z różnych miejsc z egzaminu na prawo jazdy wraz z omówieniem techniki jazdy
grubas90
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/11/2010, 12:00

Postprzez Konio » 15/11/2010, 13:01

KUTEL napisał(a):No i polecam

http://www.moto-expert.info

na fajnym placu można technikę poćwiczyć


To moge potwierdzic. Wlascicielem szkoly jest Czester- mega wporzadku typek i ma dobre umiejetnosci. Tylko nie orientuje sie czy on prowadzi kursy na A czy tylko i wylacznie kursy jazdy doszkalajacej. Ogolnie od tematow krk zwiazanych z moto polecam forum grupy poludnie
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez wosmar3 » 22/2/2017, 20:26

Ja kurs na Kat A robiłem w OESie Bardzo fajnie przygotowują tam do egzaminu i maja super instruktora, który nazywa się Grzegorz Fita. Ma on na prawdę niezłe podejście do młodych ludzi i potrafi dobrze przekazywać wiedzę:). Potwierdzeniem tego może być to, że zdałem za pierwszym razem :)

Bardzo fajna Autoreklama Panie Fita. Kazdy sposob dobry aby sie zareklamowac, widocznie narawde tego potrzebujecie !
wosmar3
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/2/2017, 20:23

Następna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê