Zobacz wątek - Baza wiedzy
NAS Analytics TAG

Baza wiedzy

Nie zgadzasz się z którymś z redaktorów?
Chcesz coś dodać, zaproponować?
_________

Baza wiedzy

Postprzez Wiewiór81 » 11/9/2006, 17:44

Cześć,

Co myślicie o stworzeniu na ścigaczu ogólnodostępnej bazy wiedzy nt. sklepów, serwisów motocyklowych, kempingów, hoteli itd?
Fajnie byłoby wejść na stronkę, wpisać nazwę np. warsztatu i przeczytać komentarze tych, którzy przed nami z niego korzystali...
Jak myślicie - warto? Czy ludzie dopisywaliby swoje opinie?

Pozdro, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz


Postprzez dosiek77 » 11/9/2006, 17:57

Jasne, że warto. Chętnie poczytam i podziele sie informacjami.
dosiek77
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 10/8/2006, 21:32
Lokalizacja: Mokotów


Postprzez Manhatan » 11/9/2006, 19:03

Ja również jestem za!! :)
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Kaja » 29/9/2006, 21:34

I co? Temat umarł śmiercią naturalną?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez orlik1981 » 30/9/2006, 11:10

kilka tak i masz racje Kaja temat umarło smiercią naturalną.
Ostatnio edytowano 30/9/2006, 11:45 przez orlik1981, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
orlik1981
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 504
Dołączył(a): 12/9/2006, 14:19
Lokalizacja: Siemianowice Śl. Aktualnie Londyn

Postprzez Pisiu » 30/9/2006, 11:41

Także jestem za :wink:
Pisiu
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez morki jpg. » 30/9/2006, 18:15

podpisuje się obiema łapskami.... i chętnie podziele się info
Suzuki GS 500
Avatar użytkownika
morki jpg.
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8/8/2006, 20:18
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez DANIEL » 25/2/2007, 21:51

Planuje kupić nowy kask i kombinezon, podajcie mi adresy sklepów w Poznaniu i Warszawie z takimi akcesoriami.

Jak ktoś wie gdzie we Wrocławiu można sprawdzić te rzeczy na własnym ciele to niech da znać. Ponad półmilionowe miasto a gówno tu jest...
Kawasaki ER5
Avatar użytkownika
DANIEL
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7/12/2006, 17:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bostorn » 26/6/2007, 15:12

jestem za :)
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez hefron » 26/6/2007, 15:30

No to co że wszyscy są za jak nikt palcem nie chce tknąć :D Ja proponuje używać google.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez siekson » 26/6/2007, 17:53

To ja zrobie pierwszy krok w kierunku bazy wiedzy :)
RADOM.
1. Mechanika motocyklowa:
ul. zbrowskiego - facet godny zaufania i robi wszystko porzadnie. Nie naciaga na niepotrzebne naprawy. Jedyny problem to terminy. Nie doczekasz sie u niego na crashpady albo zeby Ci zamowil lusterka lub cos takiego. Czas oczekiwania od 3 m-cy do nieskonczonosci. Ale jesli juz cos ma od reki to ceny sa przystepne. Mozna isc o cos zapytac lub sie poradzic. Drobne regulacje robi gratis (np regulacja linki sprzegla itp). Ogolnie polecam

ul. 1905r. - Yamaha. Jak w kazdym salonie. Mechanika pierwsza klasa ale cenowo nie na moja kieszen. Maly wybor akcesoriow i wiekszosc trzeba zamawiac z katalogu.

ul. mickiewicza(chyba) kolo katedry - Stanowczo odradzam. Znaja sie na skuterach ale jak poszedlem zapytac o cos z motocyklami to sie pytali czy SV650 to Yamaha :lol:. Ceny uslug chyba tez wysokie bo za jakas elektryke powiedzeli mi 100zl a zwykly elektryk zrobil mi to za 30zl.

2. Sklepy:
Na zbrowskiego sredni wybor ale ceny chyba najtansze w radomiu. Minus za dlugi czas oczekiwania na zamowienie (patrz wyzej).

Slowackiego (wiadukt) - Chyba najwiekszy wybor w radomiu. Bardzo konkretny facet. Jak czegos nie ma to najpozniej w nastepnym tygodniu bedzie mial (tak mialem z rekawicami i pokrowcem na motocykl). Trzeba jedynie uwazac na ceny. Na niektore akcesoria sa normalne a na inne wprost zabojcze (np. lusterka 80zl a identyczne na zbrowskiego po 40zl. Obciazniki kierownicy 60zl komplet a na zbrowskiego 20zl.) Ale zaznaczam ze sa to wyjatki bo np kierunkowskazy byly juz w takiej samej cenie. Ogolnie jak uwazasz na ceny i zrobisz wczesniejszy rekonesans to polecam.

ul. Szarych szeregow - LKJ - http://www.lkj-motoskory.pl/
Jezdze w ich kurtce i polecam. Doradzaja poczatkujacym w kwestii wyboru i wiedza co mowia. Ja ich nie posluchalem i niedawno sobie u nich przerabialem kurtke. Wzieli smieszne 50 zl za przerobienie kurtki z rozmiaru XL na L :D. Sa na wszystkich motobazarach i szyja na miare. Jak najbardziej polecam.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kravec » 26/6/2007, 19:24

no to pojde sladami Sieksona...

Łódź
ul. Maratońska 111 Liberty motors, siec Intermotors; (0-42) 689-70-70/71

sklep/salon- dosc duzy wybor ubiorow (głównie Alpinestars i Utika) i kaskow (dominuje AGV). Jest tez dosc spory wybor akcesoriow do motocykli (torby, kufry, zapinki... i wiele innych), maja opony Dunlopa. Ceny jak wszedzie, mozna sie troche potargowac. Minusem jest to ze wiecznie jest masa ludzi i zeby o cokolwiek sie zapytac trzeba dosc dlugo czekac. Motocyklii jest sporo- Triumph, Honda, Yamaha, pojawiało sie tez Suzuki, mogą mieć BMW i chyba HD; przed salonem zazwyczaj stoja jakies uzywki.

serwis- nie polecam- raz ze terminy dosc "odlegle" (czekalem ponad 2 tygodnie), ceny dosc wysokie, a z jakosci wykonania uslugi jestem calkowicie niezadowolony (wymieniali mi uszczelniacze przedniego zawieszenia- nie skrecili dobrze- wystarczajaco mocno- lag, zle zamontowali amora skretu, przez co obtarl mi owiewke, przy okazji rozregulowali mi zawieszenie).


aleje Włokniarzy (nie znam dokladnego adresu, przy Praktikerze, kolo Castoramy) Dim- pol

sklep/salon- ubiorow wlasciwie nie ma (sladowe ilosci), z akcesoriami jest podobnie, kiedys stalo sporo motycyklii Kawasaki, w chwili obecnej co tam jestem stoja prawie tylko skutery; Kawasaki, Cpi, Gilera, Gas gas (chyba to wszystko co moga miec). Dodam tylko ze dosc dlugo czeka sie na czesci.

serwis- wydaje mi sie ze dobry, terminy- to chyba zalezy, ale okolo tygodnia / poltora zwloki, ceny- wydaje mi sie, ze calkiem niezle; jakosc- jestem zadowolony (raz tylko u nich cos robilem ale bylo wszystko w porzadku) do tego serwisanci wykazywali jakies zainteresowanie i powiedzieli co i jak ze sprzetem.


MM- Rider Aleje Włokniarzy 34 (przy stadionie Startu, na przeciwko Tesco); (0-42) 651-57-07

sklep/salon- jest troche ubiorow i akcesoriow (Shoei, Nolan, Nitro, chyba Caberg, Arlen Ness, Berik, Sidi, Puma, Scott i chyba jeszcze cos jest). Z tym ze na Sidi trzeba nieraz dlugo czekac. Ceny sa normalne. Z motocyklii jest Suzuki, KTM, Ducati (ale to chyba tylko na zamowienie), Malagutii.

serwis- nie wiem bo nigdy nie kozystalem (ale opinie maja dobra)

Yamaha Przybyszewskiego (nie wiem ile)

salon/sklep- dosc spory, ubiory IXS, kaski nie pamietam jakie (dawno tam nie bylem)

serwis- rowniez nie wiem bo nigdy nie kozystalem

jezeli ktos moze w jakis sposob uzupelnic powyzszego posta, prosze o kontakt na priv- dopisze i dodam od kogo (nie bedzie balaganu tylko wszystko o Łódzkich salonach w jednym poscie)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do Zawartość sklepu i serwisu Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr