Zobacz wątek - Motocyklisto pomóż sobie sam..
NAS Analytics TAG

Motocyklisto pomóż sobie sam..

O wszystkim
_________

Motocyklisto pomóż sobie sam..

Postprzez olo113 » 24/8/2008, 12:53

trochę ironiczny temat, ale podzielę się z wami dzisiejszą przygodą.
Wracając z miasta wyleciałem na trasę niedaleko Bielan Wr, lubie tam często latać, gdzieś na wysokości A4, zauważyłem motocykliste w ducatii który pcha motor i widać że najchętniej by umarł ze zmęczenia, dosłownie, zatrzymałem się zapytałem co się stało, okazało się że kolega jedzie na zlot w Krotoszynie, a na A4 zabrakło mu benzyny, targał motor kilometry, nikt się nie zatrzymał, puszkarze tylko głupio śmiali się. l
Nawet z tego co słyszałem motocykliści olali kolegę w potrzebie.
To wróciłem prędko do domu, karnister akurat miałem trochę paliwa dojechałem spowrotem i zalaliśmy go.
Niestety wniosek jeden....motocyklisto pomóż sobie sam...
Pozdrawiam!
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 24/8/2008, 12:58

No dobra robota Olo ,ale koles ma zarabistych kolegow ;p ,a reakcja puszek mnie nie dziwi ,chociaz nie wszyscy sa tacy ;)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez Krejzi.Mery » 24/8/2008, 13:02

Olo o wielkim sercu... :)
Brawo!
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez olo113 » 24/8/2008, 13:06

dajcie spokój każdy z nas tak by zrobił.
:)
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez zdzichu123 » 24/8/2008, 13:06

Trza było zaprosic kolege na forum :D Dorze zrobiles. Pozdro
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez Wilku111 » 24/8/2008, 13:08

Ty nasz bohaterze :shock: :lol:

Chyba każdy normalny by tak zrobił :wink:
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez Traperoso » 24/8/2008, 13:16

To szczęście miał koleś, ja nie spotkałem nikogo tak życzliwego. Jak niedawno sprowadzałem moto z UK, to gdzieś jadąc autostradą w Belgii na Brede zabrakło mi paliwa... fajnie nikt sie nie zatrzymał dopchałem do najbliższego zjazdu, tam trochę się bałem bo zjazd był w prawo i musiałem pchać rowem na wode, żeby żaden TIR nie zrobił mi z dupy... naszczęście zaraz potem była stacja. Wysiłek to był koszmarny (2 km). Niestety, sądziłem, że stacja będzie niedługo. Myliłem się...

P.S. Zostałem natomiast zauważony jak mnie wytrąbili parę razy...
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez andy7 » 24/8/2008, 13:46

Tak miedzy nami to czy goscia w ogole mozna nazwac motocyklista ? Nie wiedziec ile pali i czy mam jeszcze paliwo, cos takiego moze chyba zdarzyc sie tylko gdy ma ise sprzet b. krotko i nie wie nic na temat jego spalania, sorry ale troche smieszne. Postawa kolegi b. pozytywna.
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Taser » 24/8/2008, 14:26

Heheh.....przypomina mi sie jak forumowy kolega Kreska wyratowal mnie z identycznej syutacji, pojechal do domu po kanisterek potem na stacje az wreszcie po mnie.....dobrze ze tacy jak Wy chlopaki sie jeszcze zdarzaja.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez SzpiceR » 24/8/2008, 14:27

tez mnie to dziwi... na rezerwie chcial dojechac czy jak?:P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez CalibraHunter » 24/8/2008, 14:34

Dobry watek, dolacze swoja obserwacje na temat pomocy podczas swojego dzwona. Wygladalo to tragicznie z perspektywy obserwatora. Po tym, jak upadlam na ziemie jedyna osoba, ktora od razu do mnie podbiegla byl... Meciek. Nikt wiecej. Kierowcy aut krecili glowami, kilkoro podbieglo do kierowcy poszkodowanego samochodu zeby dac swoj numer telefonu w razie, jakby potrzebowal swiadkow... Nikt nawet nie spytal, czy nic mi sie nie stalo. Moglabym tam lezec z polamanymi nogami a nikt by mi nawet nie pomogl.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez olo113 » 24/8/2008, 14:38

patty no mówie ci patafiany tylko gapic się umieją.
A co do kolegi co mu benzynki brakło, to powiem Wam, ze na tak długim odcinku A4 jak on jechał......nie ma stacji a to dziesiątki km, może ducatti ma mały zbiornik a wypije 9l..?
Znieczulica społeczna straszna, wielcy bohaterowie z tych puszkarzy, niech wąchają bąki w tych autach.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez MICH4Ł » 24/8/2008, 14:38

no niestety teraz duzo buractwa jest na drogach, pare lat temu było troche inaczej, teraz ludzie mają gdzieś ze komuś coś sie zepsuło albo zabrakło paliwa
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez Flow » 24/8/2008, 15:22

ja mialem sytuacje taka ze jadac trasa ze Spały zauwazylem chłopaka z gixerem opartym o latarnie,rozwalona cala czacha i bok, chłopak stał obok blady jak sciana i nie wiedzial co robic,wszyscy tylko stali po drugiej stronie ulicy koło kolesia ktory spowodowal wypadek puszką i sie gapili jak sroka w gnat,wiec podjechalem i szczerze to az mi sie przykro zrobilo ze on tak stoi a oni go wytykaja palcami,odrazu zatrzymalem sie kawalek dalej i poczekalem z chlopakiem na przyjazd policji,dobrze ze mial skóre to nic wielkiego mu sie nie stalo ale jego twarz naprawde wygladala strasznie na tle niebieskiego kombinezonu suzi,jakby z grobowca wyszedl,wystraszony i zdezorientowany,nie wiem jak moze odmówic pomocy komus komu z oczy patrzy iz ja potrzebuje,w hiszpani gdzie mieszkalem rok takie cos nigdy nie mialoby miejsca,tam jak sie chlopak na rowerze wywrócil i zeby wybil to z 10 osob z pomoca polecialo,jest nas mało wiec musimy trzymac sie razem ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez 2pac » 24/8/2008, 15:38

super zachowanie. Oby takich więcej. A puszki to normalka że olewają.
Mi raz próbował pomoc motocyklista kiedy kolanko dyfuzora mi pękło.
Stałem na poboczu i oglądałem to bezradnie.
zatrzymał sie pogadaliśmy ale niestety nie miał jak mi pomóc.
Ale liczy sie to że sie zatrzymał.
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez turboponczek » 24/8/2008, 16:45

A miał telefon ?

Jak miałem dzwona to chyba z 5 aut sie zatrzymało, jedna babka rozpłakała się i w płaczu opowiadała o tym jak przed jej domem rozwalił sie 2 tyg temu motocyklista. Dodatkowo ziomek (motocyklista) jechał pare aut za mną i widział zdarzenie. No i jakie szczescie że ów koles posiada przyczepę odpowiednio przystosowaną do przewozu motongów :lol:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez kamil.k » 24/8/2008, 19:03

ja też sie moge pochwolic ze holowalem już dwa razy auto i raz benzyne pożyczałem jakiemus motocykliscie i we wszystkich przypadkach każdy mówił że gdyby nie ja pewnie nikt inny by sie nie zatrzymał

a zatrzymuje sie bo wiem jak to jest pchać dwa kółka kilka kilometrow bo cos tam pierdnelo ,zlapaliśmy kapcia lub brat wyjezdzil nam paliwo :lol:
GPZ 500S '90 + BMW e30 320i '86
kamil.k
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18/1/2008, 14:47
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Postprzez herbatkowy » 24/8/2008, 20:31

Ja zawsze gdy widze kogos w potrzebie, czy to gosc pchajacy motocykl, czy to kobieta nieradzaca sobie z jakims ciezarem to zatrzymuje sie, poprostu nie rozumiem jak mozna jechac dalej gdy gosc obok pcha 200kg motocykl :/ I zeby nie podwiezc mu tych 5l benzyny, to trzeba byc naprawde srogim skurczybykiem. Kazdy z nas zachowalby sie jak olo, bo my ze tak powiem jestesmy w temacie. Oczywiscie nie wszyscy puszkarze sa tak zyczliwi, znajduja sie osoby w autach ktore potrafia sie zatrzymac, tak czy siak pchalem moja pierdziawke juz 3 razy i ani razu nikt sie nie zatrzymal i nawet glupio nie zapytal czy wszystko ok. Powiem wiecej, mi sprawia radosc dawanie innym i pomaganie im :) Naprawde czuje sie dumny gdy pomoglem gosciowi i widze na jego twarzy wyraz podziekowania i zadowolenia :D
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez turboponczek » 24/8/2008, 20:53

Nie no nie przesadzajmy, nie generalizujmy. Ludzie są z natury mili, życzliwi. Przynajmniej mi sie tak wydaje. Myślę że problem tkwi w zamyśleniu lub za póżnym reagowaniu na daną sytuacje. Ile razy miałem tak że poprostu za póżno zauwazyłem. Wiadomo - zawsze można sie cofnąć..
Obrazek
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez olo113 » 24/8/2008, 21:20

mili, życzliwi?
chyba żyjemy w innych światach, Ludzie ci myślą jak Cie sprzątnać by się nachapać czyimś kosztem, jak wygryść cie ze stanowiska, jak donieść, jak możesz mieć lepsze auto motocykl od nich. Tacy właśnie są
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr