Zobacz wątek - Opinie na temat Ducati Monster
NAS Analytics TAG

Opinie na temat Ducati Monster

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Opinie na temat Ducati Monster

Postprzez First27 » 17/8/2008, 18:53

Witam
Motocykli dosiadam od 2000r pierwszym motocyklem było BMW K75s 750 cm wtrysk paliwa, ogólnie motocykl solidny ale nie na nasze dziurawe, nierówne drogi !.

Następnymi motocyklami były już japońce są świetne ale nie wszystkie mają w sobie prawdziwego ducha niemówiąc o wyglądzie... świetnie się spisują na naszysz dziurawych drogach dostępność czesci jest dobra ogólnie 5+.

Aż wkoncu po długich rozmyślaniach kupiłem Ducati Monster rocznik 2003r przebieg 15 tys od 1 własciciela we włoszech stan salonowy ( perfekcyjny ) i w tym momencie kiedy dosiadłem tego dwucylindrowca jeżdżac wczesniej na innych stwierdziłem ze to jest to ;

1. Niepowtarzalna sylwetka motocykla czyli konstrukcja oraz cały design.
2. Świetne parametry silnika jak i jezdne.
3. Dostęp do osprzętu przy silniku tj: paski rozrządu, świece, filtr powietrza jak i paliwa są dostępne w kilka minut.
4. Czysta robota jesli chodzi o rozrząd jest na paskach zębatych.
5. A teraz najwazniejsza rzecz trzeba kupic naprawdę z przebiegiem w granicach 20 tys km utrzymanym na poziomie 100% tj perfekcyjnym

Jesli ktos szuka czegos indywidualnego rózniącego się od większosci jednosladów to słowo Ducati rzadko się słyszy a BMW, YAMAHA jest juz oklepane w całej europie !! nie ublizajac takze japoncom Pozdrawiam
First27
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/8/2008, 18:34


Postprzez mlodygolek » 17/8/2008, 19:42

Nie dawno już coś takiego było , użyj opcji szukaj to znajdziesz.
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa


Postprzez Ryjek » 17/8/2008, 23:03

No polecam odcinkę, ducati odcina dopiera jak wał wyskakuje bokiem.
Ładne design ma 999 i 1098, ale siedziałem właśnie w Brnie nad flaszką z serwisantem z Ducati... po tych opowieściach to co najwyżej breloczek do kluczy... :-)
straszny feler z pojedynczą tarczą z przodu.

gość wcale niczego nie zgubił więc po co bijesz pianę z tym szukaj, sam se szukaj. czytaj co ludzie piszą, on naprawdę nic nie zgubił.
tylko cebra
dcsport.pl (otwórz link)
Avatar użytkownika
Ryjek
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27/1/2007, 16:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Opinie na temat Ducati Monster

Postprzez Kedar-88 » 17/8/2008, 23:35

First27 napisał(a):Witam
Jesli ktos szuka czegos indywidualnego rózniącego się od większosci jednosladów to słowo Ducati rzadko się słyszy a BMW, YAMAHA jest juz oklepane w całej europie !! nie ublizajac takze japoncom Pozdrawiam



ducati widziałem dość często ale mv augusty nigdy 8)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Koval135 » 18/8/2008, 09:54

Ducaty to widze co chwile,znajomy ma 748 i jak nie sprzedal to potworka 900.Tam kij z Mv,ja bym wolał na żywo zobaczyć MM Corsaro :P
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez mlodygolek » 18/8/2008, 15:54

Jak Ducati to tylko 749s i 999
A zamiast Monster to horneta bym brał albo z750 .
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez Koval135 » 18/8/2008, 19:23

Jak ducati to tylko 748 i 916,są przepiękne.Nie wspominam już o 1098 i desmosedici.......
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez Duriv » 18/8/2008, 20:55

Jeździłem na monsterku, polecam w 100% wszystkim ;) Wspaniały motocykl, ma w sobie to coś...

Pozdro
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Morter » 11/1/2009, 10:34

Ryjek napisał(a):ale siedziałem właśnie w Brnie nad flaszką z serwisantem z Ducati... po tych opowieściach to co najwyżej breloczek do kluczy... :-)
straszny feler z pojedynczą tarczą z przodu.


Sprawa Serwisantów i flaszki pewnie identycznie wygląda w Suzuki Yamszkach a już na pewno w Kawach, słowem zbyt subiektywna statystyka, oczym miał ci opowiadać ? o trabantach. a co do tarczy pojedynczej z przodu to o ile sie oriętuje to występuje tylko w 600 a w wyższych pojemnościach jest ich dwie zresztą niejest to tylko rozwiązanie Dukati ale całej reszty 600 :GS500, CBF 500, ER 5




-------------------------------------------------------------------------------------
NAJWYŻSZY DOSIADAŁ BY TYLKO DUCATI :)
Avatar użytkownika
Morter
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 4/1/2009, 15:34
Lokalizacja: Opole

Postprzez mateuszz55 » 11/1/2009, 12:00

A mam Takie pytanie, Czy taki Ducat Ma odciecie zapłonu?? Temat O Monsterku był, całkiem nie dawno poniewaz ja go zakładałem...
Sam zamierzam Kupic teraz w kwietniu czy w maju taki motocykl.. Opinie o tym motocyklu Są w zupełnosci pozytywne..
Mylse ze Serwis jest napewno drozszy niz Yamahy Czy hondy, ale warto miec i umiec zadbac o taki motocykl.. Poniewaz Naprawde nie ma ich wiele na polskich drogach...
Motocykle to nie wszystko, ale wszystko bez nich jest niczym..
Avatar użytkownika
mateuszz55
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 21/12/2007, 00:44
Lokalizacja: okolice Słupcy \ Konin

Postprzez sebekmelior » 11/1/2009, 12:13

Ja widzialem MV Auguste tylko raz... Ale piekny motocykl bol to czarny litr ze stajni Augusty... PIEKNY!!
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez elco » 11/1/2009, 12:20

mateuszz55 napisał(a):Sam zamierzam Kupic teraz w kwietniu czy w maju taki motocykl.. Opinie o tym motocyklu Są w zupełnosci pozytywne..


Ja niestety mam bardzo kiepskie mniemanie o tym motocyklu. Wyglad to nie wszystko. Moc rozwijana zarowno przez mniejszego i wiekszego twina nie poraza. Hamulce sa tempe jak trzonek siekery, zawieszenie tez do najlepszych nie nalezy, stosunkowo duze spalanie, nie wspominajac juz o waskich mozliwosciach jego zastoswania. Japonczycy w tej klasie pokazuja znacznie wiecej biorac dla przykladu suzuki sv650 i honde VFR 800 FI.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez SQ » 11/1/2009, 13:53

monster fajnie gada na puszkach remusa
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez Flow » 11/1/2009, 14:02

elcommendante napisał(a):
mateuszz55 napisał(a):Sam zamierzam Kupic teraz w kwietniu czy w maju taki motocykl.. Opinie o tym motocyklu Są w zupełnosci pozytywne..


Ja niestety mam bardzo kiepskie mniemanie o tym motocyklu. Wyglad to nie wszystko. Moc rozwijana zarowno przez mniejszego i wiekszego twina nie poraza. Hamulce sa tempe jak trzonek siekery, zawieszenie tez do najlepszych nie nalezy, stosunkowo duze spalanie, nie wspominajac juz o waskich mozliwosciach jego zastoswania. Japonczycy w tej klasie pokazuja znacznie wiecej biorac dla przykladu suzuki sv650 i honde VFR 800 FI.
dlatego ducati kupuje sie sercem a nie rozumem ;) taka marka ;)

sebekmelior napisał(a):Ja widzialem MV Auguste tylko raz... Ale piekny motocykl bol to czarny litr ze stajni Augusty... PIEKNY!!
Aguste Sebku Aguste ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na gr