Zobacz wątek - Trasa Łódź--->Wrocław
NAS Analytics TAG

Trasa Łódź--->Wrocław

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Trasa Łódź--->Wrocław

Postprzez Rocca » 13/8/2008, 08:27

Witam,
Chciałem się was poradzić na temat trasy z Łodzi do Wrocławia.
Generalnie chodzi mi o w miare normalną drogę (normalnych u nas prawie nie ma :P ) jestem w stanie nawet nadrobić trochę kilometrów żeby tylko jechało się w miare znośnie, wiem że bezpośrednia trasa Łódź Wrocław wiedzie przez wioski itd. jechałem już wielokrotnie tą trasą puszką i nie jest zbyt fajnie, dlatego szukam alternatywy, może na Częstochowe i wjechać na A4?
Będę wdzięczny za każdą pomoc :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Rocca
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/10/2007, 14:15
Lokalizacja: Łódź


Postprzez D1 » 17/8/2008, 18:54

ja zawsze jak jade z Wrocławia do Łodzi to trasną nr.8 w kierunku Warszawe potem w Walichnowy odbijam na Sieradz i potem do Łódź. Trasa ma ok 220km więc nie jest źle. Jakisz czas temu zrobiono nową obwodnicę Oleśnicy możńa tam fajnie pojechać i nie ma korku. Ogólnie ta trasa ma mase fotoradarów i na ich widok kierowcy zwalniają do 30. Nawierzchnia w większości odnowiona.
Avatar użytkownika
D1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/8/2008, 11:56
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Rocca » 18/8/2008, 13:29

:) Jutro jade, za ok tydzień dam znać co i jak , jadę dosyć dziwną trasą, ale może akurat będzie fajnie :D trasa którą opisałeś jest właśnie tą której nie lubie ze względu na te wszystkie fotoradary :P itd.
Pojade bardziej rekreacyjnie z plecaczkiem najpierw A2 na Poznań w okolicach konina zjazd na kalisz , później na ostrów wlkp. oleśnica i wrocław :) przy okazji może się troche pozwiedza :D
Avatar użytkownika
Rocca
Świeżak
 
Posty: 134
Dołączył(a): 21/10/2007, 14:15
Lokalizacja: Łódź



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr