Zobacz wÄ…tek - Ubezpieczenie zdrowotne - gdzie najlepiej?
NAS Analytics TAG

Ubezpieczenie zdrowotne - gdzie najlepiej?

O wszystkim
_________

Ubezpieczenie zdrowotne - gdzie najlepiej?

Postprzez Manhatan » 10/8/2008, 19:43

Siema,

Sprawa wygląda w ten sposób: Coś tam latam w motocrossie, zawody treningi itd... Wspólnymi siłami doszliśmy z rodzicami do wniosku, że należałoby wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie. Stąd moje pytanie - u jakiego ubezpieczyciela najlepiej wykupić ubezpieczenie, którzy oferują najlepsze warunki i z którymi w razie czego (odpukać!) nie będzie problemu z wypłaceniem pieniędzy za ubezpieczenie. Jak to mówią, lepiej dmuchać na zimne, a z racji, że off-road i nie tylko to dosyć kontuzyjny sport, wolę się zabezpieczyć.

Czekam na odpowiedzi!
Pzdr.
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE


Postprzez Terror » 10/8/2008, 19:53

Rozumiem, ze szukacie czegoś "na życie"?
Poleciłbym Ci Amplico, bardzo dobre warunki, ale za jazdę motocyklami są solidne zwyżki :twisted:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez Olo_82 » 11/8/2008, 00:25

IMO najlepiej znalezc agencje sprzedajace ubezpieczenia roznych firm ubezpieczeniowych. Siedzi tam zazwyczaj zmeczona zyciem pani, ale jednak pracowita i pomocna.
Nie zna sie wprawdzie na swojej pracy, ale jak ja zmeczysz to osiagniesz sukces. Dowiesz sie gdzie i jaka skladka na jakich warunkach. Za jej doradztwo nie placisz nic - prowizje oplaca TU z ktorym Ty zawrzesz umowe.
Btw. mozesz dac znac co i jak, bo moze i ja bym sie od glupoty ubezpieczyl (zarowno wlasnej jak i czyjejs).
Olo
Avatar użytkownika
Olo_82
Świeżak
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18/6/2008, 23:44
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Krejzi.Mery » 11/8/2008, 06:19

Ja mam na życie z NW w Generali i jeszcze nie miałam okazji testować ich wypłacalności, ale słyszałam, jak napisał Terror, że Amplico jest dobre. Znajomy za złamane 2 palce u nogi dostał 3k (wielki gips i okresowa niezdolność do pracy, bo kierowca). Mówił, że w ciągu tyg miał wszystko załatwione i zapłacone.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Grubas » 11/8/2008, 10:59

PZU ma specjalne NW dla sportowców. Dość popularne w klubach, ale nie wiem czy nie z przyzwyczajenia.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê