Zobacz wÄ…tek - Honda cb500- pierwsze moto
NAS Analytics TAG

Honda cb500- pierwsze moto

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Honda cb500- pierwsze moto

Postprzez Kiriosik » 8/8/2008, 18:17

Witam.

Wybrałem sobie swój pierwszy motocykl. Jest nim Honda cb 500. Ogólnie to od dłuższego czasu przeglądam codziennie ogłoszenie, szukając jakiś "okazji cenowych". Znalazłem taką okazje, tylko chciałbym poprosić o opinie ludzi, którzy choć w najmniejszym stopniu mogłyby mi przybliżyć historię "mojego" motocykla.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M885510

Co sądzicie, czy naprawdę warto, czy może być jakaś mina.
Właściciel jest osobą, która sprowadza sprzęty z zagranicy i sprzedaje, bo w ofercie ma troszkę motocykli.

Z góry dziękuję za pomoc.
Avatar użytkownika
Kiriosik
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24/7/2008, 11:44
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez gray wolf » 8/8/2008, 19:02

Jest :arrow: taki temat (otwórz link). Niepotrzebnie zakładałeś nowy :?

Ale skoro już tu napisałeś to Ci odpiszę. Sam mam cebulę i podobnie jak Ty szukałem po ogłoszeniach, tylko, że mnie te z owiewką sie po prostu nie podobają ;-).

"Plastiki do małych poprawek wizualnych." - oznacza "Plastiki do spawania, czacha rozwalona". Przy oględzinach sprawdź kierownicę, czy posta i czy proste przednie lagi. Chyba leżał na lewo, bo zauważyłem, że ma lewe gmole porysowane. Może mi się tylko to wydaje, ale jeżeli nie to leżał dziwnie, bo tylne plastiki całe. Chyba, że ktoś w nim grzebał :?: :?

Poza tym wyglÄ…da OK, ale pooglÄ…daj dobrze. Przebieg wiarygodny 8)

Powidzenia :-)
"Człowiek bez pasji jest martwy"
gray wolf
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8/6/2008, 07:59
Lokalizacja: z nienacka


Postprzez Kiriosik » 8/8/2008, 19:16

Tak widać, że migacz jest rozwalony. A ile wyniesie mnie doprowadzenie go do atrakcyjnego wyglądu wizualnego ?? Chodzi o tą owiewkę przednią i migacz, i czy ogólnie warto ?

EDIT: wiem, ze jest taki temat, napisałem tam duże wcześniej posta, ale chyba nie zaglądają zbyt dużo tam ludzie, bo nic nie doradzili, ale nic sie nie wypowiedzieli :((

pozdro... i nadal proszÄ™ o pomoc

EDIT:
Natchnąłem się na ogłoszenie cebulki (500), która ma 68KM, jest to możliwe?
A przebieg na zegarze niecałe 10 tys o_O....

Co o tym myśleć ??
Avatar użytkownika
Kiriosik
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24/7/2008, 11:44
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez icid » 9/8/2008, 12:06

Jest temat pt. Pytania o motocykle z ogłoszeń. Blokuje
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê