Zobacz wątek - PILNE!!! WARSZAWA => OLSZTYN Jaką trasą lepiej jechać?
NAS Analytics TAG

PILNE!!! WARSZAWA => OLSZTYN Jaką trasą lepiej jechać?

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

PILNE!!! WARSZAWA => OLSZTYN Jaką trasą lepiej jechać?

Postprzez Kuligus » 6/8/2008, 19:16

Witam!
Mam małe pytanko, a mianowicie szykuje mi sie pierwsza poważna podróż (świeżo po kupnie), ponieważ najprawdopodobniej w piątek będę miał trasę Wawa=>Olsztyn i chciałbym sie dowiedzieć którą trasą lepiej jechać... obleganą 7 na olsztynek(te trasę w miarę znam) czy 57 na szczytno(tędy jeszcze nie jechałem wiec nie wiem) Ktoś może jeździł obiema trasami i może sie podzielić wiadomościami? Z góry dzięki za info.
Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr... | GS 500EX 99` ...od 2010 bedzie Horneta 600;]
Avatar użytkownika
Kuligus
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 27/1/2008, 11:33
Lokalizacja: on sie wział? ...skąd? A no Olsztyn/Gdańsk!


Postprzez Kuligus » 7/8/2008, 09:27

ohoh! Jakie zainteresowanie!...;/ Ej no naprawde nie ma na forum osoby która jechała jedna i drugą trasą zeby choć troche sie wypowiedziec...? ;/
Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr... | GS 500EX 99` ...od 2010 bedzie Horneta 600;]
Avatar użytkownika
Kuligus
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 27/1/2008, 11:33
Lokalizacja: on sie wział? ...skąd? A no Olsztyn/Gdańsk!


Postprzez navi » 12/8/2008, 09:25

Drogą przez Szczytno co prawda jechałem rok temu i nie wspominam najlepiej. Co prawda fajne winkielki, ale kiepska nawierzchnia. Dużo syfu na drodze, żwiru itp. Były remonty a więc może od tej pory coś sie zmieniło.
Ja bym jechał jednak 7 na Olsztynek. Troszkę kolein ale w miarę szeroka droga i dobrze się śmiga.
Weź też poprawkę że jeśli będziesz jechał po południu to jest ciasno.

Ech... Właśnie zauważyłem że ten piątek w który miałeś jechać już był :roll:
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Kuligus » 12/8/2008, 10:31

No faktycznie juz był, ale w końcu pojechałem 7 i nie żałuje. Jechałem rano, ok 9 wyjechałem z wawy i było dosyć luźno. Co do szczytna to potem zrobiłem sobie mała trase olsztyn=>szczytno i droga jest na dosyć sporym odcinku wyremontowana wiec dobrze sie jeździ, a przy okazji dużo tam zakrętasów :wink: mijałem kilku motocyklistów co znaczy ze droga sprzyja;D
Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr... | GS 500EX 99` ...od 2010 bedzie Horneta 600;]
Avatar użytkownika
Kuligus
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 27/1/2008, 11:33
Lokalizacja: on sie wział? ...skąd? A no Olsztyn/Gdańsk!



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê