Zobacz wÄ…tek - Powiedzcie mi cos na temat r6
NAS Analytics TAG

Powiedzcie mi cos na temat r6

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Powiedzcie mi cos na temat r6

Postprzez paweu » 25/7/2008, 08:12

Szukałem, ale dwa znaki to za mało, żeby wyszukiwarka się pofatygowała, więc zostało mi napisać tutaj ;] Witałem się już dawno, na forum jestem też już długo, tyle, że się nie odzywam (to tak, żeby mnie od razu nie zjechać "bo świeżak" )

Przymierzam się na przyszły sezon do erszóstki, roczniki 2000-2002. Słyszałem od jednego kolesia, że to straszna padaka, no ale to opinia tylko jednej osoby. Teraz mam FZR600, co jest w sumie poprzednikiem R6tki. Powiedzcie mi coś o tej nowszej - to, że trzeba co 1kkm dolewać olej wiem, bo podobno nawet w instrukcji tak jest napisane ;]

Podsumowując, proszę o opinie użytkowników, bądź nieużytkowników;]

pzdr!
Żelazo nie klęka.
Avatar użytkownika
paweu
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17/2/2008, 13:47
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez 2pac » 25/7/2008, 08:23

tu masz dokładny opis r6 i dwóch innych 600 ale jest sporo o r6:


<a href="http://www.scigacz.pl/Uzywane,Yamahy,R6,vs,Thundercat,vs,Fazer,1403.html">KLIK</A>
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: WÄ…growiec


Postprzez mlodygolek » 25/7/2008, 08:24

Przeczytaj to http://www.scigacz.pl/Uzywane,Yamahy,R6 ... ,1403.html
na 100% pomoże . A ten kto powiedział że r6 to padaka to chyba określał swoje umiejętności jazdy .
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez paweu » 25/7/2008, 08:31

Czytałem to już dawno temu, tak samo jak artykuł w ŚM. Jednak każdy wie, artykuły to jedno, opinie użytkowników - drugie. Jak jest z tym olejem? Tak dużo zjada? Co jest najczęstszą wadą? Nie mówię o układzie smarowania, bo to było w pierwszym roczniku, a ja chcę ten po poprawce. I jak ze spalaniem? Bo teraz to aż szkoda mówić ile mi wychodzi za wachę.


pzdr!
Żelazo nie klęka.
Avatar użytkownika
paweu
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17/2/2008, 13:47
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Powiedzcie mi cos na temat r6

Postprzez gray wolf » 25/7/2008, 09:00

paweu napisał(a):Szukałem, ale dwa znaki to za mało, żeby wyszukiwarka się pofatygowała, więc zostało mi napisać tutaj ;] Witałem się już dawno, na forum jestem też już długo, tyle, że się nie odzywam (to tak, żeby mnie od razu nie zjechać "bo świeżak" )
[...]


Nik Cię zjechać nie chce. Ale ja na Twoim miejscu, zamiast narzekać, że wyszukiwarka nie chce się fatygować do dwóch znaków :arrow: sam bym się pofatygował i wpisał dziewięć znaków. Zaraz wyrzuca co trzeba. (otwórz link) 8)

Prawdę mówiąc to ja też nie chciałbym się fatygować do dwóch znaków :roll:
"Człowiek bez pasji jest martwy"
gray wolf
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8/6/2008, 07:59
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez paweu » 25/7/2008, 09:13

No dobra tylko, że ja mówiłem o forumowej wyszukiwarce, a nie googlach 8)

pzdr!
Żelazo nie klęka.
Avatar użytkownika
paweu
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17/2/2008, 13:47
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez 2pac » 25/7/2008, 09:32

mlodygolek napisał(a):Przeczytaj to http://www.scigacz.pl/Uzywane,Yamahy,R6 ... ,1403.html
na 100% pomoże .


troche uwagi... podalem mu ten sam link wczesniej..
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: WÄ…growiec

Postprzez mlodygolek » 25/7/2008, 09:43

Sorki ale jak dobrze widze to 1min po tobie wysłałem post i zaraz wyszedłem z forum , a więc "trochę uwagi" :D .
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez Agnieszka2a » 30/7/2008, 09:17

Witam,

Ja jeżdzę na r6 z 2007 roku. jest to mój pierwszy motocykl i wcale nie jest taki straszny jak mówią. tak do 8000 obrotów jest spokojna, potem bardziej agresywna, ale mimo ze jestem drobną kobietą to sobie z nią radzę. Spala 6,5 l/100 km. Czy olej bierze to nie wiem, bo mam narazie mały przebieg.

Pozdrawiam
Agnieszka2a
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12/3/2008, 12:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez YZF R1 » 30/7/2008, 11:30

paweu Ja jeździłem R6 z 2000 roku jeden sezon. Motocyk bardzo szybki więc powinieneś mieć pewne doświadczenie i być obyty. Motocykl bardzo lekki jak na swoją klasę. Fajnie oddaje moc szkoda tylko ze na gaźnikach ale ciężko doszukiwać się wtrysku w motocyklu z 2000 roku. Mi R6 jeździło się bajecznie olej wymieniałem 2 razy od razu po kupnie oraz przed sprzedażą i nie było jakiś potwornych ubytków. jedyny prawdziwym mankamentem tego motocykla jest skrzynia. dość słaba da głupotę ludzką jeśli trafisz na zdrowy egzemplarz to będziesz jeździł ale jak poprzedni właściciel wbijał 2 bieg na gumie albo jeździł bez sprzęgła to może skrzynia beknąć po pewnym czasie zwłaszcza 2 bieg. i na tym powinieneś się skupić skrzynia to 1 rzecz którą powinieneś sprawdzić to w tym modelu jest niestety piętą achillesową..... ale nie koniecznie jeśli ktoś nie piłował skrzyni to powinno być ok. wiadomo sprawdzić musisz wszystko jeśli chcesz kupić motocykl a nie trytytówke. R6 to w tamtych najlepsza 600 ta gdzie tam F4 do R6 jak dzień do nocy.... ja R6 zmieniłem na 636 z 2003 tylko dla tego że trafiła mi się okazja za śmieszne pieniądze kupić kawe.... POszukaj zdrowej sztuki będziesz zadowolony motocykl agresywny lekki mocny w zakręatch pięknie sie składa na gume idzie bez wiekszego problemu... trzeba tylko o nią dbać servisować i tyle... pozdro
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lukas_dan » 30/7/2008, 12:43

R6 z 1999 Spalane 6-9 l/100km.
Jak pisal przedmowce najwiekszym problemem byla skrzynia... mi dwojka raz to dobrze wejdzie-cicho a raz walnie... Olej moze i bierze, na dniach wymienilem, bo swecila mi sie kontrolka- niby niedobor a zlalem dobre 2 litry. Z ta czerwona kontrolka tez sa znane hstorie, ze lubii sie czesto zapalac-typowa kwestia w R6
Avatar użytkownika
Lukas_dan
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 4/8/2007, 19:30
Lokalizacja: Lidzbark

Postprzez paweu » 30/7/2008, 22:52

No jeśli chodzi o doświadczenie, to mniej więcej mam, jeżdżę od 14 roku życia na wszystkim co mi wpadnie w ręce. Teraz mam FZR 600 z 1989tego roku i opony pozamykałem po dwóch miesiącach jazdy. R6 jest lżejsza, i myślę, że mniej awaryjna i to są główne powody, dla których chcę zmienić moto. Myślę, że na koniec przyszłego sezonu uzbieram kasę na nowego szpeja - w grę wchodzą dwie maszyny. Kawasaki ZX6R i właśnie Yamaha YZF-R6, roczniki 2000-2002. R6 bardziej mi się podoba z wyglądu, tylko ta skrzynia... W porównaniu, która by wygrała? Macie jakieś opinie?

Ja bardziej przychylam siÄ™ ku R6.
Żelazo nie klęka.
Avatar użytkownika
paweu
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17/2/2008, 13:47
Lokalizacja: Olsztyn



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê