Zobacz wątek - Gdzie i kiedy zaopatrzyć się w...?
NAS Analytics TAG

Gdzie i kiedy zaopatrzyć się w...?

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Gdzie i kiedy zaopatrzyć się w...?

Postprzez OzO » 27/7/2008, 16:58

Witam.

PrzejdÄ™ do rzeczy.
W niedalekiej przyszłości, do 3 tygodni mam zamiar kupić nową Hondzie CBR600RR z 2007 :D . Będzie to mój pierwszy motor :roll: . Nie chce czytać odpowiedzi typu "za mocny" "kup 125/250", naczytałem się ich w postach innych użytkowników tego forum.
Nie jestem pewny kiedy kupić hondzie, zaraz po sezonie, pod koniec, czy w innym okresie. Wątpliwości te sa spowodowane ceną motoru, która jak mi się wydaje będzie różna w zależności od pory roku. Dodam że mieszkam w Anglii a tu przeceny są dzikie. Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś dobry sklepik z motorami. Od kumpla dowiedziałem się, że można tu dokonać niezłego zakupu kupując motor, ubranko dla kierowcy, różne gadżety typu alarm, blokady itd. w jednym sklepie. Pozdrawiam.
Look Out The Sky Is Falling Down!
Look Out The Sun Is Going Black, Black!
OzO
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27/7/2008, 00:44


Postprzez paulmoto » 29/7/2008, 17:25

...moim zdaniem sklepy,salony z uzywanymi motocyklami bym odposcil jesli chcesz kupic MOTO po kozystnej cenie...(choc niektorzy moga zwrocic uwage ze w salonie czy w sklepie jest bezpieczniej pod wzgledem dokumentow tzn. ze motocykl niebyl kradziony itp sprawy jak i stan motocykla tzn.ze jest dobze przygotowany,bez ukrytych wad itp. choc w to do konca bym niewiezyl)!
Ja mieszkam w Szkocji i rok temu kupowalem tu Bandita 600 moje poszukiwania skierowalem na ogloszenie w prasie (od osob prywatnych) ja osobiscie niechcialem moto od masowych chandlarzy!najczesciej przegladalem scottish-AUTOTRADER u Ciebie pewnie jest wersja angielska.Co prawda obiezdzilem duzo miejsc nie raz zdazal sie stan motol inny niz w opisie itd.
ale predzej czy pozniej cos Ci sie trafi okazjonalnego :-)
Mi udalo sie kupic bandita z 2002 r z przebiegiem 5000 mil w stanie wizualnym jak i technicznym idealnym!!!!koles sprzedawal moto bo podobno mu zona trula ze dzieci maja a samochodu niema a on na motorze to sobie moze tylko sam jezdzic :-)noi sprzedal:-) dodam ze koles w cenie moto (cena ok:-))))) zrobil przeglad oplacil tax i oddal mi wszystkie akcesoria i itp . choc to zadkosc to szukaj takich ludzi moze i Tobie sie cos trafi :-)
Serdzecnie pozdrawiam
i zycze milego przegladania prasy i codziennych wyjazdow by ogladac maszyny 3maj sie :-)
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30


Postprzez johnmichael » 30/7/2008, 19:17

najczesciej przecenianymi mot w salonach sa nowe, ale takie ktore rok produkcji maja wczesniejszy niz bierzacy,czyli dobrze jest kupic nowe moto w styczniu lub lutym.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez OzO » 31/7/2008, 14:49

Dzięki za porady.
Look Out The Sky Is Falling Down!
Look Out The Sun Is Going Black, Black!
OzO
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27/7/2008, 00:44

Postprzez mierzwin » 5/8/2008, 10:22

bierz 600 i nie dygaj. ja kupilem 675 na pierwsze i daje rade.

wpdaj na www.polishbikers.com i dolaczaj do ekpiy!

pozdrawiam
www.my675.com (otwórz link)

www.polishbikers.com (otwórz link)
mierzwin
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 26/5/2007, 17:50
Lokalizacja: London



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê