Zobacz wÄ…tek - CBR 954 czy GSXR 1000 K2
NAS Analytics TAG

CBR 954 czy GSXR 1000 K2

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez hefron » 29/6/2008, 21:51

I po co tak siÄ™ denerwujesz?

Ja mam gixa k3 i chwalę go sobie bo jest duży gabarytowo. Sam jestem wysoki i chciałem duży motocykl. 929/954 to małe motocykle i dla wysokiej osoby nie będzie pasował, a myślę, że reszta to kwestia gustu. Wszystko jedno jaki. Bierz ten, który Ci się bardziej podoba. Tyle.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola


Postprzez HWC » 29/6/2008, 22:24

Napisałem wyżej. Bo drażnią mnie w kółko te same pytania Co kupić itd. Niedość ze forum ładuje sie bardzo wolno w przeciwieństwie do innych czołowych for polski przerznej tematyki to jest tu kupa śmieci których nikt nie pożądkuje i nie sprząta. Zanim przebijesz sie przez te inteligetne rozkminki Yamaha leprza jak Suzuki na poziomie 10 latków bez jakiego kolwiek namysłu są męczące No i klepią ludziom do bani takie bzdety i zaraza sie roznosi...

Pytania typu na który motor spojżeć wstaac z krzesła ? badź którą noga z łóżka wstać kiedy mam 2 ? są śmieciami poprostu. Przybyłem tu przegladam forum jakiś czas przybyłem tu zeby sie nauczyć czegoś poczytać dowiedzieć o motocyklach itd. a nawet starych tematów nieda sie czytać bo przez dokopanie sie przez te wszystkie śmieci zajmuje godzin pare... I zakładane są kolejne takie same że nawet nie wiesz czy taki temat już był jeśli nie masz wbite po avatarem 3000 postów.
Niema kto tu sprzątać karać i naprostowywać te rozkminki podobne do tych o mocy "skóteruff" w dziale motorowery.

Ja osobiście wybrałem już przyszłe moto to: ZX-6R B2 Ninja z 2004 roku. I choć by pozycja na tym motorze była w Chińskie 11 i miał o 1 dziesiątą konia mniej od konkurecji to i tak go kupie bo mi się podoba jego linnia nadwozia i zapas mocy generowany przez 636 i te skośne oczka.

Koniec offtopu
cztery w rzędzie wjedzie wszędzie
HWC
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 25/6/2008, 12:36


Postprzez temat09 » 29/6/2008, 22:49

HWC napisał(a):Napisałem wyżej. Bo drażnią mnie w kółko te same pytania Co kupić itd. Niedość ze forum ładuje sie bardzo wolno w przeciwieństwie do innych czołowych for polski przerznej tematyki to jest tu kupa śmieci których nikt nie pożądkuje i nie sprząta. Zanim przebijesz sie przez te inteligetne rozkminki Yamaha leprza jak Suzuki na poziomie 10 latków bez jakiego kolwiek namysłu są męczące No i klepią ludziom do bani takie bzdety i zaraza sie roznosi...

Pytania typu na który motor spojżeć wstaac z krzesła ? badź którą noga z łóżka wstać kiedy mam 2 ? są śmieciami poprostu. Przybyłem tu przegladam forum jakiś czas przybyłem tu zeby sie nauczyć czegoś poczytać dowiedzieć o motocyklach itd. a nawet starych tematów nieda sie czytać bo przez dokopanie sie przez te wszystkie śmieci zajmuje godzin pare... I zakładane są kolejne takie same że nawet nie wiesz czy taki temat już był jeśli nie masz wbite po avatarem 3000 postów.
Niema kto tu sprzątać karać i naprostowywać te rozkminki podobne do tych o mocy "skóteruff" w dziale motorowery.

Ja osobiście wybrałem już przyszłe moto to: ZX-6R B2 Ninja z 2004 roku. I choć by pozycja na tym motorze była w Chińskie 11 i miał o 1 dziesiątą konia mniej od konkurecji to i tak go kupie bo mi się podoba jego linnia nadwozia i zapas mocy generowany przez 636 i te skośne oczka.

Koniec offtopu




NIe bulwersuj sie tak.
Jak Ci forum powoli chodzi to zastanow sie nad netem albo wymiana kompa. Wydaje mi sie ze forum jest po to aby dyskutowac na rozne tematy. Koles ma lub mial dylemat co wybrac i chcial poznac najzwyczajniej w swiecie opinie innych i chyba sam masz 10 lat skoro piszesz lepsza przez RZ i nie pisze juz nawet o pozostalych bledach!! parodia :lol:
600 rr
temat09
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4/7/2007, 22:24

Postprzez Taser » 29/6/2008, 23:18

HWC narazie sam reprezentujesz poziom 10 latka a bledy w pisowni to tylko potwierdzaja ;], a jak Ci to forum nie pasuje to sobie znajdz inne

Osobiscie podoba mi sie bardziej honda i jest jedna z lepszych
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez YZF R1 » 30/6/2008, 15:52

HWC poczytaj na forum o K5,K6 i na zagranicznych na gixxer.com np jak nasz język to otworzysz szerzej oczy na ten temat bo pisząc że ktoś pieprzy głupoty to mam wrażenie że nic nie wiesz w tym temacie....

Mi sie forum szybko ładuje ale trzeba mieć szybkie łącze co dziś jest standardem kolego.... :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hefron » 30/6/2008, 20:03

HWC ma rację i się z nim zgadzam. Nagle wszyscy stadem rzuciliście sie na niego i po co? O czym temat był? Ja mam 1000+ postów i też nie wiem co było, a co nie :evil:
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez cezare » 1/7/2008, 08:42

GIXer rulez... w krk Honda by zabiła motonitę.. chłopak jeździł nie od wczoraj - jeden z lepszych wymiataczy winkli .. poleciał z dziewczyną winklować.. skrzynię mu zblokowało przy redukcji taaak.. że zblokowało koło .. 2 tyg w szpitalu wycięta śledziona - do końca życia na lekach będzie.. nadział się na kierownicę ;/// dziewczynie nic się nei stało - on krwotok wewnętrzny i wogóle porażka ..


hodna bo honda - a wypierdalać mi z tym syfem...

teraz jest na parkingu policyjnym i czeka na rzeczoznawcę od ścigów - bo to JAJA JAKIEŚ !!!!
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez irko » 1/7/2008, 10:47

kazdy zawsze bedzie chwalil swoje chyba ze trafi na zonka, ja na honde nie narzekam, drugie moto w domu bedzie yamaha, cezare kazdy kupuje co chce i co mu sie podoba, roznice nie sa az tak drastyczne, mi sie podoba honda akurat, kiedys napisales, ze kupiles litra bo masz przynajmniej ladny dzwiek a nie jak te pierdzace 600tki-to sa twoje slowa, ja kupilem vtr bo mi sie podaba dzwiek v-lki a nie pierdzacej rzedowki i dol tego moto mi odpowiada, YZF R1 uwaza, ze r1 to najlepsze moto na swiecie, kazdy jest inny i bardzo dobrze bo gdyby gust mieli wszyscy taki sam to bysmy zapierdalali jak leci w zoltych sweterkach w serek i rozowych skarpetkach a babe by kazdy mial ruda
Ostatnio edytowano 1/7/2008, 10:56 przez irko, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez zephyr47 » 1/7/2008, 15:31

Mi się dużo bardziej podoba 954. może dlatego, że śmigam czasem ze znajomym, który ją ma.
Ale tak czy tak oba sÄ… za**biste :-D
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez CeBeRek » 1/7/2008, 19:36

O gustach się nie rozmawia ale 954 też mi się bardziej podoba.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Dominik_YZF » 1/7/2008, 19:58

Kurwa CeBeRek, po co ty piszesz takie pierdoły? Nie obraź sie, ale dla mnie jestes królem spamerów... Gdzie nie spojrze, tam CeBeRek i texty typu, "potwierdzam", "zaprzeczam" itd.. ogarnij sie chłopie...
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez Kedar-88 » 1/7/2008, 21:31

doktor-m

Te motocykle są niemal bliźniacze więc weź tego który się tobie lepiej podoba, bo w końcu ty na niego będziesz patrzył wchodząc do garażu....
honda jest wygodniejsza od gsx-r, ale za to gsx-r nadrabia mocÄ… 8)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Flow » 3/7/2008, 23:00

cezare napisał(a):GIXer rulez... w krk Honda by zabiła motonitę.. skrzynię mu zblokowało przy redukcji taaak.. że zblokowało koło .. 2 tyg w szpitalu wycięta śledziona


jezdzilem na paru hondach i jak dla mnie jesli chodzi o skrzynie to idealne byly,bardzo elastyczne,wiele wybaczajace ... chcialbym miec taka w triumphie;] sadze ze taki pojedynczy przypadek nie swiadczy o zawodnosci 954
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez CeBeRek » 4/7/2008, 13:14

Dominik_YZF napisał(a):*** CeBeRek, po co ty piszesz takie pierdoły? Nie obraź sie, ale dla mnie jestes królem spamerów... Gdzie nie spojrze, tam CeBeRek i texty typu, "potwierdzam", "zaprzeczam" itd.. ogarnij sie chłopie...


Może mi wkleisz linki z tymi postami potwierdzam i zaprzeczam bo raczej sie kompromitujesz.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Dominik_YZF » 4/7/2008, 16:02

Typu Ceberek, typu - czytaj ze zrozumieniem. Chodzilo mi poprostu o to, ze bez sensu!, ale pisz sobie co chcesz, od tego sÄ… modzi. Pozdro
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez temat09 » 4/7/2008, 19:42

Dominik_YZF napisał(a):*** CeBeRek, po co ty piszesz takie pierdoły? Nie obraź sie, ale dla mnie jestes królem spamerów... Gdzie nie spojrze, tam CeBeRek i texty typu, "potwierdzam", "zaprzeczam" itd.. ogarnij sie chłopie...



Forum jest po to zeby sie wypowiadac... Jesli gosc lubi siedziec na scigaczu.pl i sie wypowiadac to dlaczego nie?? Nie widze w tym nic zlego a nawet wrecz przeciwnie bo czasami opinia innych pomaga. Pozdrawiam
600 rr
temat09
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4/7/2007, 22:24

Postprzez YZF R1 » 4/7/2008, 20:14

temat09 napisał(a):
Dominik_YZF napisał(a):*** CeBeRek, po co ty piszesz takie pierdoły? Nie obraź sie, ale dla mnie jestes królem spamerów... Gdzie nie spojrze, tam CeBeRek i texty typu, "potwierdzam", "zaprzeczam" itd.. ogarnij sie chłopie...



Forum jest po to zeby sie wypowiadac... Jesli gosc lubi siedziec na scigaczu.pl i sie wypowiadac to dlaczego nie?? Nie widze w tym nic zlego a nawet wrecz przeciwnie bo czasami opinia innych pomaga. Pozdrawiam


Koledzy jestem bezstronny ale nie rozumiem
"Jesli gosc lubi siedziec na scigaczu.pl i sie wypowiadac to dlaczego nie??"
kuźwa kaźdy siedzi na ścigaczu i się wypowiada... :?
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê