Zobacz wątek - Wesele
NAS Analytics TAG

Wesele

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Wesele

Postprzez K4fel » 26/6/2008, 23:37

Witam wszystkich serdecznie.
Siedząc dziś z sąsiadem, rozmawialiśmy o tym jak to pięknie wygląda, gdy parada motocykli towarzyszy młodym parom zaraz po ślubie. Może trochę zbyt późno o tym piszę, ale w tą sobotę, tj. 28 czerwca w miejscowości Poddębice(woj. łódzkie) o godz 20.00 biorę ślub. W związku tym chciałbym zaprosić wszystkich na mój ślub - oczywiście na motocyklach :) . Chętnych zapraszam również na wesele - alkoholu nie proponuję ze względu na pojazdy (chyba, że na wynos ;) ), jednak jadło i napitek do woli :).
Pozdrawiam
Kafel
K4fel
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/6/2008, 23:34


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 26/6/2008, 23:41

No taka eskorta motocyklowa to fajna rzecz :) niedawno w mojej okolicy byl slub i okolo 40-50 motocyklistow (chyba z klubu Iskra Skalmierzyce) eskortowalo mloda pare .Ludzie to normalnie z domow powychodzili kiedy uslyszeli ryk silnikow :D naprawde fajna sprawa :)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez K4fel » 27/6/2008, 00:03

Tak więc serdecznie wszystkich zapraszam - mimo, że zostało tylko dwa dni. Sam chętnie pojechałbym na junaczku, ale niestety funkcja mi nie pozwala ;)
Pozdrawiam
K.
K4fel
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/6/2008, 23:34

Postprzez marcio » 27/6/2008, 09:41

Widziałem raz taką eskorte. było prawie 90 motocykli, masakra się wtedy dzieje :) kazdy tyko: co sie dzieje gdzie ja jestem co to za ryki i banan na twarzy :P naprawde zajebiscie to wygląda..
SM
Avatar użytkownika
marcio
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 20/1/2007, 15:39
Lokalizacja: z rambo

Postprzez Movi » 27/6/2008, 11:39

Szkoda że nie napisałeś wcześniej. Więcej osób by śmignęło.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez K4fel » 27/6/2008, 12:29

Pomysł powstał wczoraj przy browarku. Generalnie to ma być niespodzianka dla mojej przyszłej, więc proszę Was o pomoc. Jak ktoś mógłby przyjechać to byłbym bardzo wdzięczny. Oczywiście wszyscy motocykliści mogą być pełnoprawnymi gośćmi na weselu - oczywiście w strojach odpowiednich na motocykl :). Sąsiad waha się czy wziąć swojego junaka - rocznik 59 (piękny i głośny :D ) - niestety boi sie o stan techniczny (niesłusznie - nie na takie trasy jeździł). Zjeździł wiele zlotów na nim (ma go już od około 20 lat) i ciągnie go do takiej akcji - gdyby zebrało się więcej osób to na pewno włożyłby skórę zamiast garnituru i przyjechał na junaczku :) Chciałbym Was jeszcze poprosić o ewentualny kontakt, jeśli to możliwe, gdy ktoś się zdecyduje: Tel: 692-828-273 ew. gg:885510
Ślub będzie w kościele rzymskokatolickim w Poddębicach o godzinie 20.00 - głównie chodzi mi o eskortę na salę weselną w byłej remizie strażackiej w Biernacicach pod Uniejowem - to jest paręnaście km, więc całkiem niezła parada :) Jak namówię w końcu sąsiada to będzie nas eskortował również z domu panny młodej do kościoła. Na stronie http://www.kafel.ovh.org/wesele-dojazd.pdf wrzuciłem poglądową mapkę z opisem dojazdu od strony Łodzi do domu panny młodej. Jeśli możecie to uruchomcie jakieś wici, powiadomcie znajomych i przyjedźcie! Byłbym bardzo wdzięczny - dziewczyna uwielbia choppery i junaki, ale i tak zapraszam wszystkich na eskortę :D Być może będzie kilka osób na hondach, kawasaki itp z Poddębic - uruchomiłem kilka kontaktów i może uda się zorganizować jakąś grupkę.

EDIT: Nie spodziewałem się tak dużego odzewu na różnych forach i wśród znajomych. Wybaczcie, ale niestety jeśli będzie tyle osób ile zapowiedziało przybycie to nie będę mógł zaprosić Was wszystkich na wesele. W każdym razie zapraszam na ślub i do eskortowania nas na salę weselną. Byłbym bardzo szczęśliwy, a myślę że moja małżonka jeszcze bardziej :)

Pozdrawiam
K.
K4fel
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/6/2008, 23:34

Postprzez zdzichu123 » 2/7/2008, 10:42

I jak udała sie eskorta ? Podziel sie wrazeniami, moze jakies fotki ?
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr