Zobacz wątek - CZERWONA YAMAHA R6 Ruda Ślaska.
NAS Analytics TAG

CZERWONA YAMAHA R6 Ruda Ślaska.

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

CZERWONA YAMAHA R6 Ruda Ślaska.

Postprzez młodyyzf » 22/6/2008, 19:02

Witam
Dziś rano ok 10:20 w Rudzie Śląskiej w perfidny sposób skradziono mi Yamahe R6.
Kolor: czerwony-biały-czarny, charakterystyczna czerwona przednia owiewka.
Motocykl nie był jeszcze zarejestrowany w PL.
W chwili kradzieży miał żółte (angielskie) tablicę rejestracyjną: W297 NHL
Policja została zawiadomiona, miejscowe chłopaki też szukają.
Zdaje sobie sprawę, że to coś jak szukanie igły w stogu siana ale póki jest nadzieja i trzeba próbować
W związku z czym zwracam się z gorącą prośbą o kontakt gdyby ktoś z Was przyuważył moje cudo.

UWAGA: motocykl został oznakowany w systemie DAT!!!

Na zwierciadłach lusterek oraz praktycznie wszystkich innych elementach widnieje numer: [b]DAT0343020

Numer VIN to: JYARJ031000026244


Numer silnika: J502E033526

Mój nr tel:
0604438155

Za wszelkie informacje z góry dziękuję. (Za pomoc w odnalezieniu dobrze płace, pełna dyskrecja)


http://forum.motocykle.slask.pl/index.p ... ntry340249

Powyższy link zawiera fotki motocykla.
!!!_MŁODYyzf_!!!
Avatar użytkownika
młodyyzf
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8/5/2008, 19:29
Lokalizacja: Racibórz


Postprzez pipboy2000 » 22/6/2008, 21:38

Daj fotki na jakis serwer, np. http://www.freeimagehosting.net/

Mi np. specjalnie sie nie chce rejestrowac na slaskim forum.

Mogl bys opisac w jakis sposob twoj motor zostal skradziony? Bylo by to cenna informacja, moze dzieki niej kilka motorow mniej zostanie skradzionych...
War, war never changes...
Avatar użytkownika
pipboy2000
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22/6/2008, 16:05
Lokalizacja: Kolbuszowa


Postprzez spike_27 » 22/6/2008, 23:21

kolega pisze w mojej sprawie, więc wyjaśnię:
tak, zrobił ze mnie frajera ale do rzeczy:
Gość umówił się na oględziny moto.
Niby przyjechał samochodem ale nie potrafił znaleźć ulicy/miejsca do zaparkowania więc rzekomo zostawił samochód kilka przecznic dalej i przyczłapał pieszo.
Standardowa gadka, pooglądał, po czym poprosił żebym odpalił bo chce posłuchać jak chodzi silnik.
Wlazłem na motonga i odpaliłem.
Motor chodził a ja siedziałem na nim.
W pewnym momencie zadzwonił mi telefon i musiałem zsiąść żeby wyjąć go z kieszeni.
Wtedy bez pytania k&^%s wsiadł na motor, zaczął bawić się manetką, coś jeszcze zagadał, zanim nawet zdołałem coś powiedzieć wrzucił jedynkę i w długą.
Cała akcja od pojawienia się kolesia trwała może 2-3 minuty.
Wiem, że wyszłem na frajera w paski, darujcie więc komentarze typu "mozna było podejrzewać"...
Nikomu nie życzę podobnych akcji.
Mimo, że życzę temu gnojkowi by zdychał długo i koniecznie w ciężkich bólach to aktualnie leję na niego i myślę wyłącznie o odzyskaniu motocykla. Za każde info będe wdzięczny, jeśli trzeba zapłacę.
Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak można go szukać/odzyskać proszę o info.
Pozdro dla braci (i sióstr) na dwóch kółkach.
Ps. wielkie dzięki dla "młodyyzf" staram się przywyknąć do nie mania sprzęta, tak czy siak masz u mnie browara
Ostatnio edytowano 24/6/2008, 11:32 przez spike_27, łącznie edytowano 1 raz
spike_27
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/2/2007, 13:09

Postprzez kreska » 23/6/2008, 00:32

Stary współczuje jak cholera :shock: ja nie wiem co bym zrobił, szukałbym kolesia 24/h z policją żeby udowodnić że nie jest bezkarny, jak masz czas to szukaj go. Każdy szczegół jest ważny. Rysopis, może po numerze telefonu policja do czegoś dojdzie, wszystko. Trzymam mocno kciuki. :evil:
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez KaMu$ » 23/6/2008, 19:19

Bolesna sprawa :( Przydalyby sie foty tego moto i ewentualny opis tego goscia...
Najgorsze ze teraz nie wiadomo gdzie go szukac:/ moze byc wszedzie :cry:

ZAJE*** H**A !!!!!!!!!!!!! :evil:
NaSzA JeDnA wIeLkA rOdZiNa To MoToCyKlIsTa I jEgO mAsZyNa :)
KaMu$
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21/5/2008, 08:37

Postprzez Movi » 23/6/2008, 20:54

Słuchaj strasznie chujowa sprawa. Ale najważniejsze co musisz moim zdaniem zrobić teraz, to zasuwaj w najbliższym terminie na najbliższą giełdę czy coś takiego. Nie wiem jak tam na śląsku, ale mój ziomek miał podobny problem, tyle że z furą. Walneli mu furkę we wtorek z pod bloku, w niedziele stała na sprzedaż perfidnie na giełdzie. Podszedł, zagadał, odszedł i wrócił z policją i odzyskał, ale musisz być pewny że to twój sprzęt. Z moto będzie Ci łatwiej. I broń boże nie sprawdzaj numerów bo koleś się połapie. Jeżeli masz w okolicy swojego miejsca zamieszkania kilka takich miejsc to umów się ze znajomymi którzy znają twoje moto i się rozdzielcie. Cała lewizna zawsze leci na giełdy, tak było jest i będzie poza małymi wyjątkami, więc powodzenia stary i nie łam się.

P.S: Nie chce żebyście pomyśleli, że się wymądrzam, ale możesz odpuścić sobie pomysł z ganianiem go po nr telefonu, bo koleś nie jest głupi i zrobił to tak że go nie namierzysz, bo karta dawno już połamana.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez spike_27 » 24/6/2008, 11:41

Dzięki za radę.

Rysopis kolesia:
-wzrost ok 170
-średniej budowy ciała
-włosy krótkie, bląd, lekko kręcone
-wiek ok 22-25 lat
Znaków szczególnych brak
Raczej nie działał sam

Poniżej fotki motocykla.
Gdyby ktoś przypadkiem przyuważył na giełdzie, w komisie czy innym magicznym miejscu proszę o kontakt:

0604438155

lub od razu z policją.
Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)
spike_27
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/2/2007, 13:09

Postprzez Movi » 24/6/2008, 14:19

Jakieś znaki szczególne moto podaj, zadrapania ewentualne czy coś co wyróżnia spośród innych?
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez error306 » 30/9/2009, 15:05

W dniu 21.09.09 we Wrocławiu na ulicy Traugutta 132 z garażu podziemnego skradziono motocykl marki KAWASAKI NINJA ZX 600 G1 rok produkcji 1999
nr rejestracyjny LZ 1490
nr ramy JKAZX600GGA017721

Znaki szczególne:
- Pęknięcie w górnej części przedniej lampy dodatkowo uszkodzone mocowania
- lusterka koloru zielonego- przebieg wyświetlany w milach (stan licznika: 33 Mil)
- rama na wysokości baku po stronie lewej posiadała ślad po spawaniu
- niewielkie otarcie dekla silnika po stronie lewej na wysokości napisu „Kawasaki”
- rączki za siedzeniem pasażera były porysowane i pomalowane na czarno - większość plastików było porysowana po lekkim szlifie (motor miał iść do renowacji).
JAKBYŚCIE MIELI ZAKUPIĆ PODOBNY MOTOCYKL LUB CZEŚĆI Z TAKIEGO UWAŻAJCIE BO POMAGACIE ZŁODZIEJOM A NIE WIADOMO CZY WAS TAKA PRZYKRA SYTUACJA MOŻE SPOTKAĆ, NIE ŻYCZĘ NIKOMU TYCH NERWÓW I STRESU.

PROSIMY O ROZPROPAGOWANIE TEJ INFORMACJI WSROD MOTOCYKLISTOW I ZNAJOMYCH
BYC MOZE POZWOLI TO NAM NA ODZYSKANIE MOTOCYKLA A KOGOS UCHRONI PRZED
ZAKUPEM
KRADZIONEGO SPRZETU

Z GORY DZIEKUJEMY
ZA WSZELKIE INFOR,MACJE ODNOŚNIE MOTORU CZEKA NAGRODA:
TEL: 793-345-645

Oto zdjęcia motocykla, wiec uważajcie:
http://photos01.allegroimg.pl/photos/or ... /752046557
http://photos01.allegroimg.pl/photos/or ... 52046557_1
http://photos01.allegroimg.pl/photos/or ... 52046557_2
Żyję biegnącą chwila :)
error306
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20/3/2009, 15:10



Powrót do Skradziono / zgubiono



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr