Zobacz wÄ…tek - Nowe forum dla motocyklisotw - PolishBikers.com
NAS Analytics TAG

Nowe forum dla motocyklisotw - PolishBikers.com

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Nowe forum dla motocyklisotw - PolishBikers.com

Postprzez mierzwin » 23/6/2008, 11:33

Wiitam,

www.polishbikers.com jest miejscem przeznaczonym tylko dla Polakow a zwlaszcza tych przebywajacych za granicami kraju. Wiekszosc aktualnych uzytkownikow jest z UK ale w razie potrzeby bedziemy tworzyc podfora dla inny kraji.

Forum dopiero wystartowalo ale bedzeimy poszukiwac wkrotce moderatorow i ludzi ktorzy by pomogli przeksztalcic strone w maly portal. Pisane artykulow mile widziane!

Wszelkie sugestie i opinie prosze kierowac w odpowienim poscie na forum albo bezposrednio do Admina.

Pozdrwiam i Zapraszam !
www.my675.com (otwórz link)

www.polishbikers.com (otwórz link)
mierzwin
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 26/5/2007, 17:50
Lokalizacja: London


Postprzez polsky » 23/6/2008, 13:55

To sie chyba nazywa spam...
A i tak mi sie na scigaczu podoba.
Panuje iscie rodzinna atmosfera,a wszyscy sa niczym bracia :twisted:

A co sie posmieje to moje ;)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08


Postprzez mierzwin » 23/6/2008, 14:10

polsky napisał(a):To sie chyba nazywa spam...
A i tak mi sie na scigaczu podoba.
Panuje iscie rodzinna atmosfera,a wszyscy sa niczym bracia :twisted:

A co sie posmieje to moje ;)


Zapewne mozna by bylo to tak nazwac :) Nie chce aby odbrano mnie zle. Po prostu ze znajomymi doliszmy do wniosku ze nigdzie nie ma w internecie jednego konkrtengo miejsca przeznaczonego tylko dla polakow przeybywajacych za granica.

Mamy dobra domene, duze checi i czas ktory chcemu poswiecic temu projektowi.

Kazdy kto che pomoc jest mile widziany. Aktulanie mamy stickersy juz zrobione na moto z nazwa strony i sa one rozprowadzane za darmo.

Ja ossobicei baze mam 5 min od Ace Cafe London i to jest nasze centrum skad bedziemy rozszerzac inforamcje o forum.

Dostalimsy zgode i pomoc od wlasciciela Ace Cafe. Wkrotce zawidneja nasze plataky w witrynie okna zeby kazdy Polak mogl szybko i latwo sie dowiedziec o forum.

W tej chwili jet to tylko forum ale juz trwaja prace nad budowa portalu.

Jezeli wystapilem z tym postem w zlym miejscu, porsilbym aby ktos skierowal mnie do odpowiedniego.

Nie zachecam do nie korzystania ze scigacza bo sam lubie ta strone i bardzo czesto przegaldam i czytam ale zawsze mozna byc uzytkownikien na dwoch forach.

Dzieki i pozdrawiam.
www.my675.com (otwórz link)

www.polishbikers.com (otwórz link)
mierzwin
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 26/5/2007, 17:50
Lokalizacja: London

Postprzez BeataK » 23/6/2008, 18:00

mierzwin nie przejmuj sie delikatnym atakiem Polskiego:) On jak na początku kogoś nie opieprzy to mu jest jakoś głupio coś dalej pisać...
Pozdro:)

Polsky mogę sie założyć ,ze i tak zawitasz na to nowe forum, nie badz juz taki wierny i oddany ścigaczowi,rozszerz horyzonty!Poza tym to i tak wisi nad Tobą bo kolesi z tamtego forum spotkasz albo już spotkałeś w Ace Cofe:)

no dobra a teraz dawaj z pretensjami do mnie Polsky...:)hehe :twisted:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez mierzwin » 23/6/2008, 18:20

BeataK napisał(a):mierzwin nie przejmuj sie delikatnym atakiem Polskiego:) On jak na początku kogoś nie opieprzy to mu jest jakoś głupio coś dalej pisać...
Pozdro:)

Polsky mogę sie założyć ,ze i tak zawitasz na to nowe forum, nie badz juz taki wierny i oddany ścigaczowi,rozszerz horyzonty!Poza tym to i tak wisi nad Tobą bo kolesi z tamtego forum spotkasz albo już spotkałeś w Ace Cofe:)

no dobra a teraz dawaj z pretensjami do mnie Polsky...:)hehe :twisted:


dzieki za wsparcie Beato :)

a Tobie Polsky polecam sie zarejestrowac szybko zanim ktos zajmie Ci nicka tak dla zartu :)
www.my675.com (otwórz link)

www.polishbikers.com (otwórz link)
mierzwin
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 26/5/2007, 17:50
Lokalizacja: London

Postprzez polsky » 24/6/2008, 01:08

Beata... po pierwsze.. primo!
Nie jestem nikomu oddany! Jeszcze...
Po drugie... jak sie zakladasz z Polskym to wiesz z gory,ze przegralas.. wiec po co..

Mierzwin.
Podoba mi sie ta prowokacja.
Ale Ty sie nic nie martw,ja rowniez mam poczucie humoru... i za takiego nicka... polamie komus rece.. taaak dla zartu ;)

A jak bede chcial z kims pogadac to pogadam osobiscie w Ace Cafe.

No ale dzialajcie,dzialajcie.Skoro chcecie,to zycze powodzenia i Good Luck ;)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez orlik1981 » 24/6/2008, 17:43

no z tym Å‚amaniem rÄ…k to nie radze Polski zna sie na tym jak nikt inny :)
eagle
GSX-R 600 K6
Avatar użytkownika
orlik1981
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 504
Dołączył(a): 12/9/2006, 14:19
Lokalizacja: Siemianowice Åšl. Aktualnie Londyn

Postprzez BeataK » 24/6/2008, 18:01

orlik1981 kobiecie nie polamieeeeeeee :twisted: :!: myslicie,ze czemu sie mu tak stawiam?? Pewniara jestem w temacie Polsky i jego akcje-reakcje!! :)

Polsky a Tyyyy znowu podskakujesz!! :)Mylisz sie w kwestii swojego oddania! Jestes oddany i to slepo swojej pasjii!

Mowisz,ze przegralam...?? rowniez sie mylisz!! - kiedys wspominalam,ze najlepsza metoda zeby ze mna wygrac jest od razu sie poddac!! :twisted:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 24/6/2008, 19:37

Beatko... oczywiscie,ze bym nie podniosl reki na kobiete (osobiscie... w pracy sa wyjatki..)
Ale co do Twej osobki... zadal bym Ci wiekszy bol...
W inny sposob...


Zamilkl bym... ;)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 24/6/2008, 22:43

no dobra koniec gadania o głupotach!! pozwólcie ,ze mierzwinowi pomogę odzyskać jego temat!!
forum polishbikers.com to kawał dobrej roboty,jak sie juz rozbuja to z pewnością zjednoczy sporo moto-maniaków!!
polecam sie tam rozejrzeć i dodać coś od siebie:)
pozdro :wink:

P.S. Polsky pozwól,ze ja zamilknę, oszczędzę Ci kolejnych moich prowokacji...
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 24/6/2008, 22:46

Aaaa ja je lubie ;)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez bardal » 25/6/2008, 14:32

Witam wszystkich,

ciekawy pomysl z tym nowym forum pretendujacym do mina portalu trafiony adres i akcja zdje sie byc zakrojona na duza skale hehe tak sie zastanawiam tylko czy to nie za duzo? bo jest ich juz kilka osobiscie widzilabym jedno a kompleksowe i jesli plany zalozycieli nowego fora sie zrealizuja to moze jedyne nie bedzie ale wiadace :) czego oczywiscie zycze

PS: Panie Polsky ciagle jestem w posiadaniu twoich pasow i siatki probuje oddac (co piatek) ale dawno na ciebie nie trafilem, moze sie uda w ten piatek ostatnio ponoc nowe moto ze szkocji targales pochwal sie co to
So free your mind, enjoy the ride!

VFR 800
Avatar użytkownika
bardal
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/5/2008, 15:35

Postprzez polsky » 25/6/2008, 21:51

A witam panie Bardal ;)
Bede w Piatek w Ace to sam ocenisz :)
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez mierzwin » 5/8/2008, 10:17

przypominam o linku do www.polishbikers.com jeszcze raz. jezeli ktos z innych kraji chce miec troche swojego miejsca niech sie zarejestruje i stworzymy dla nich forum regionalne.

pozdrawiam

Arnie
www.my675.com (otwórz link)

www.polishbikers.com (otwórz link)
mierzwin
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 26/5/2007, 17:50
Lokalizacja: London

Postprzez House MD » 15/8/2008, 15:43

fajne forum ,przeglądałem i jest luzik. pozdro. :)
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez mierzwin » 20/1/2009, 15:22

witam ponownie.

forum zostalo zmodernizowane w ostatnich dniach i robi teraz naprawde dobre wrazenie

300+ uzytkownikow

zapraszam: www.polishbikers.com
www.my675.com (otwórz link)

www.polishbikers.com (otwórz link)
mierzwin
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 26/5/2007, 17:50
Lokalizacja: London

Postprzez jaasiu » 13/2/2009, 19:04

Wszystko ladnie pieknie tylko ze jak probuje sie zarejestrowac to mi caly czas wyskakuje ze wpisuje kod nie taki jak na obrazku-parodja nie jestem analfabeta i co jak coi ale przepisac text to ja potrafie :x
Avatar użytkownika
jaasiu
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28/3/2008, 17:41
Lokalizacja: londyn/busko zdroj

Postprzez BeataK » 13/2/2009, 19:38

Ważne sa tez małe i duże litery ,może dlatego kod jest nieprawidłowy...spróbuj jeszcze raz! POWODZENIA! :)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez dariap74 » 22/2/2009, 12:12

jest ok Dzięki Becia i można pogadać jak jeżdżą wiesz KTO!!!!!
dariap74
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/6/2008, 11:20
Lokalizacja: BOLESÅ‚AWIEC/SHEFFIELD

Postprzez Mate » 23/2/2009, 01:56

A ja sie nie moge zarejestrowac. Nie wiem o co kaman,ale jakis problem jest.
No pain,no game.
Avatar użytkownika
Mate
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19/2/2009, 14:29
Lokalizacja: Leżajsk/IE

Następna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê