Zobacz wÄ…tek - CoÅ› na poczatek
NAS Analytics TAG

CoÅ› na poczatek

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

CoÅ› na poczatek

Postprzez tomekkraków » 11/6/2008, 20:56

Witam. Jest pełno takich watkow na forum ale wole zawsze zapytac sam. Mam taki problem chce kupic sobie motor (sportowy) jestem poczatkujacy i raczej nie mam zadnego doswiadczenia. Jaki motor mozecie zaproponowac na poczatek limit kasy to jakies 13000. Myslałem nad Yamaha R6 ale po 100m byłbym w trumnie i uwazam ze jest to duzo za duzo jak na poczatek. Czy jakas 400setka moze byc na poczatek? Jesli tak to jaki model, nie chce jakiegos strasznego starucha z wygladem z 17 wieku. Cos o ładnej stylizacji ale zebym sie na tym nie zabił odrazu. Z góry dzięki za odpowiedz. :roll:
tomekkraków
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/6/2008, 20:31


Postprzez wiklad » 11/6/2008, 21:03

Niech tylko jakiś moderator to zobaczy -> Warn gwaranatowany (ja bym nawet 2 dał) . Wiesz że jest tyle tematów i sam się do tego przyznajesz :x Pewnie myślisz że kwiaty jeszcze dostaniesz za to że założyłeś osobny temat.

Przeczytaj REGULAMIN, przeproś i wyjdź.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin


Postprzez House MD » 11/6/2008, 21:10

masz tu link: viewtopic.php?t=628
to jest dużo na interesujący Cię temat, jeśli chodzi o stylizację to już tylko twój gust :)
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez gray wolf » 11/6/2008, 21:34

Hmm...
Ja mam małą wiedzę na temat motocykli, ale nie sądzę, żeby znalazł się jakiś przypominający wyglądem "17" wiek. Wtedy to renesans królował :roll: Ale swoją drogą taki motorek z rzeźbą półnagiego herosa nad lampą to byłoby coś :roll:
gray wolf
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8/6/2008, 07:59
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez dambandit » 11/6/2008, 22:19

Stary uzyj opcji szukaj takich tematow jest pełno .

Jak już cos pisze to ci odpowiem . Masz temat w tym dziale ninja 250 dołóz 1 tys zł i bedziesz miał nowy motor na poczatek , który niezle wyglada .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê