Zobacz wątek - Poważny problem
NAS Analytics TAG

Poważny problem

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Poważny problem

Postprzez NekroNMS » 11/6/2008, 08:10

Witam,
Mam 16 lat i jednosladami interesoałem się od zawsze. Miałem tam juz różne motorowery tam komarki, motorynki itp. Lecz w końcu którys z moich kolegow kupił sobie Aprilie AF-1Futura 125 i to jeszcze zarejestrowana na motorower ! P{oczułem jakiś sentyment do tego motrku i tu moje pytanie. Czy takie cos jest w ogóle legalne? Jak to zrobić by motor zarejestrować na motorower. Widziałem także Hondy NSR 125 zarejstrowane róniez w ten sma sposób co Aprilia. Co by było lepsze do kupna Honda czy Aprilia ?
Kolego pierwsze ostrzezenie nie dalo Ci do myslenia? Pytasz o cos co jest nielegalne mimo ze dzien wczesniej zablokowalem twoj poprzedni identyczny temat. Zadajesz po raz kolejny pytanie w niewlasciwym dziale. Nadajesz nic nie mowiacy tytul. Jednym postem lamiesz 3 punkty regulaminu. Przykro mi ale kolejne ostrzezenie. Przypominam ze 3 ostrzezenia = zablokowanie konta uzytkownika.
siekson
NekroNMS
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/6/2008, 21:45
Lokalizacja: Legionowo


Postprzez falconiforme » 11/6/2008, 08:55

Jest to nielegalne!
Tak samo jak ja przyjdÄ™ do Twojego domu ukradnÄ™ Tobie motocykl i potem sobie przebije numery na ramie - jest to nielegalne!

A poza tym wyobraź sobie że Twój kumpel z ławki zarejestrował sobie taką 125-kę i potrąci ci siostrę tym motocyklem jadąc 100km/h bo chciał sprawdzić ile wyciąga.
Prawo nie jest po to by istniało samo dla siebie, ono ma chronić przed takimi idiotycznymi , nieodpowiedzialnymi , spowodowanymi brakiem wyobraźni pomysłami jak Twój.

Jak chcesz możesz go bez problemu kupić ale nim pośmigać możesz tylko na torze w Poznaniu lub na pobliskich torach kartingowych.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na górê