Zobacz wątek - Wiadomości POLSAT o motocyklistach
NAS Analytics TAG

Wiadomości POLSAT o motocyklistach

O wszystkim
_________

Wiadomości POLSAT o motocyklistach

Postprzez kreska » 3/6/2008, 18:22

Dosłownie przed chwilą oglądałem wiadomości i były informacje o motocyklistach. Oczywiście nazwa relacji to "Jeźdzcy bez głowy" bo jak inaczej wbudzić zainteresowanie u widza :evil: Można na to przymknąć oko bo przynajmniej powiedzieli prawde, że 80 % wypadków z udziałem motocyklistów to wina samochodów. Dodam jeszcze że scigacz.pl miał reklame bo był jakiś wykres od nas. W relacji były jeszcze pierwsze lepsze filmy z youtube, na których tylko głupota niektórych ludzi była pokazana. Polsat znowu potraktował wszystkich motocyklistów razem, jako nierozsądnych ludzi, przez których jest mnóstwo wypadków a do tego opinie dodało kilka osób jeżdzących samochodami. Oczywiście wszystkich traktowano jako jeden ogół, wszyscy wyprzedzają na 3, latają po mieście z ogromną prędkością itp. No ale nawet się nie dziwie że polsat zrobił o tym relacje, bo jak widzieli w krakowie kolesia bez kasku z papierosem w ręku, w koszulce na motorze, który jechał po mieście, to co się dziwić.
Niestety jak ludzię będą się tak prezentować, to trudno będzie zmienić opinie o motocyklistach.
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków


Postprzez Movi » 3/6/2008, 18:52

Są i tacy.. nie poradzisz nic na to. Mamy taki wizerunek wykreowany przez pewną grupę użytkowników motorów którą sam już nie wiem jak nazwać, ale chyba po prostu "idioci" będzie najlepiej.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Postprzez Thrillco » 3/6/2008, 18:54

No to mozna powiedziec, ze sezon ogórkowy wystartował.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez pablomotors » 3/6/2008, 19:35

No niestety powstał stereotyp "dafcy organów" i telewizja tylko pokazuje, że motocyklista to ten zły.

Zauważają tylko jednego debila na motocyklu a pomijają setki tych, którzy przejechali normalnie.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez froger » 3/6/2008, 19:42

ja dzisiaj widzialem dowch takich "rajderów" w Bielsku. Jeden to jeszcze pół biedy - zapierdalał w koszulce, krótkich spodenkacj i jakichs trampkach. Ciupał na jakims naked'zie. Drugi to już wogóle ... krótkie spodenki + koszulka z krótkim rękawkiem+ trampki + panienka (ubrana podobnie z tym że zamiast spodni miala mini i kask tiger'a). Na 100% jechali ponad 100 km/h Żywiecką ... Życze im tylko dużo szczęścia przy powrocie, bo przed światłami (drugie od MC Donald's), za zakrętem nasi "drogowcy" wybili dziure (?zerwali asfalt?) - i o ile wczoraj jej tam nie bylo, to dzis nie dosc ze jest dziura zasypana jakimis kamieniami na dwa pasy, to na dodatek znaki o ile mieli to zabrali ze soba ...
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez kreska » 3/6/2008, 19:43

a spróbowałby mi ktoś wytłumaczyć czemu niektórzy ludzie zapieprzają po ulicy jak szaleńcy w krótkich spodenkach i koszulce? dla takich to znaczenie debil jest zbyt słabe, przecież to człowiek z naprawdę minimalną wyobraźnią i jako takim rozsądkiem ubierze się porządnie na motor, bo wie że inaczej może zginąć. a pseudo motocyklisci latający po 120 km/h miedzy samochodami w ubraniu na plaże nie wiem czym się kierują :roll:
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez Wilku111 » 3/6/2008, 19:50

Też dzisiaj widziałem takich pełno w Warszawie :P W sumie to można było się zesrać z tego upału :lol:
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez wiklad » 3/6/2008, 19:55

kreska napisał(a):latający po 120 km/h miedzy samochodami w ubraniu na plaże nie wiem czym się kierują :roll:


Kierują się możliwością nabicia +15 pkt do Respektu u 13 letnich blachar :P
Wielu takich lata po ulicy, nie zwracam już na nich uwagi - oni będą srali z bólu jak sie wywalą - nie ja :D
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez turboponczek » 3/6/2008, 20:13

no ale co? niby tak nie jest ? 8)
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez witko2006 » 3/6/2008, 20:16

No niestety tak jest i wg. mnie błędem jest kontynuowanie dyskusji na temat rejestracji 125/50 bądź innych przekrętów bo później dochodzi do takich sytuacji gdzie taka gówniarzeria kreuje wizerunek polskich motocyklistów.

Dziękuje Bogu ,że mimo mojego wieku mam tyle rozsądku i kieruje się bezpieczeństwem nie tylko swoim ale również innych uczestników ruchu.
...
witko2006
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9/5/2008, 18:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez młodyyzf » 3/6/2008, 20:41

To sie nie liczy informacja tylko oglądalność super nagłówek. Warto by dodać w telewizji że takie świry z you tube to nie motocykliści. Tych właśnie powinni nazywać dawcami !!
!!!_MŁODYyzf_!!!
Avatar użytkownika
młodyyzf
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8/5/2008, 19:29
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez Labiss » 3/6/2008, 20:52

A co was obchodzi jak kto jeździ ubrany na motocyklu ?

Ja śmigam ostatnio w podkoszulku na ramiączkach i krótkich spodenkach,bo mi tak wygodnie !

Mnie nie obchodzą wasze śmierdzące jaja w skórzanych spodniach przy 30 C. :)
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez fandzoilisz » 3/6/2008, 20:59

Labiss napisał(a):A co was obchodzi jak kto jeździ ubrany na motocyklu ?

Ja śmigam ostatnio w podkoszulku na ramiączkach i krótkich spodenkach,bo mi tak wygodnie !

Mnie nie obchodzą wasze śmierdzące jaja w skórzanych spodniach przy 30 C. :)

a nas nie obchodza twoje lanserskie spodenki z 3 paskami, bezrekawnike NIKE i klapeczki zeby stopki sie nie pocily (najlepiej japonki)


po avantrze widac zes samiec dominujacy.... :P
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 3/6/2008, 21:17

Pewnie jeszcze tak robi :P

http://www.smog.pl/wideo/17742/makabryczna_reklama_pisma_dla_motocyklistow/ (otwórz link)

+18
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez palua » 3/6/2008, 21:19

Reportaż dało by sie przełknąć gdyby nie początek z filmikiem i słowa
" jeżdżą po ulicach nie zwalniają póki licznik nie pokaże 300 km/h"
od razu się w człowieku gotuje. No a facet z fajką dołożył tzw. gwóźdź do trumny.
Tylko zastanawia mnie czemu dla kontrastu nie pokazali kogoś ubranego prawidłowo i jeżdżącego prawidłowo - nie było by sensacji wtedy .. eh
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez fandzoilisz » 3/6/2008, 21:21

palua napisał(a):Reportaż dało by sie przełknąć gdyby nie początek z filmikiem i słowa
" jeżdżą po ulicach nie zwalniają póki licznik nie pokaże 300 km/h"
od razu się w człowieku gotuje. No a facet z fajką dołożył tzw. gwóźdź do trumny.
Tylko zastanawia mnie czemu dla kontrastu nie pokazali kogoś ubranego prawidłowo i jeżdżącego prawidłowo - nie było by sensacji wtedy .. eh

oj PALUA
nic dodac nic ujac
:*************
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez maatiaas » 3/6/2008, 21:22

heh no ja dzisiaj też latałem chwile w spodenkach i koszulce i jakoś strasznie nie było wręcz przeciwnie...jeżeli jeźdze sobie 60-80 km/h to po co męczyć się z kurtką przy 30 stopniach...???
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 3/6/2008, 21:23

W Kaliszu nie widzialem od paru dni zadnego motocyklisty w kombinezonie xD nawalaja ostro w sandalach ,dresach i laczkach.
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez melvin » 3/6/2008, 21:54

a ja dzisiaj w całym kombi i żółwiu na plecach zrobiłem jakieś 60-70km z czego większość po mieście, było ciepło, ale tylko jak stałem na światłach, jedyne czego żałuję po dzisiejszym wyjeździe to że na sam koniec miałem otwartą szybkę w kasku a zdjąłem polarojdy i jak mi nie trafi w oko jakiś wielki owad, zdążyłem zamknąć oko, ale mam je całe spuchnięte i cały czas łzawi :?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Karol_85 » 4/6/2008, 07:06

Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr