Zobacz wÄ…tek - Polskie Kobietki na motorach - Londyn
NAS Analytics TAG

Polskie Kobietki na motorach - Londyn

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Polskie Kobietki na motorach - Londyn

Postprzez BeataK » 26/5/2008, 21:15

drogie Panie udowodnijcie mi tu ,ze isteniejecie i smigacie na motorach w UK, dajcie znac i zmobilizujcie mnie zebym do was szybko dolaczyla!!
Pokazcie,ze My te dwukolowe cacka tez potrafimy okielznac pomiedzy nogami :) !!
Załączniki
moto7.jpg
moto7.jpg (45.83 KiB) PrzeglÄ…dane 8534 razy
moto2.jpg
moto2.jpg (60.15 KiB) PrzeglÄ…dane 8541 razy
moto3.jpg
moto3.jpg (39.98 KiB) PrzeglÄ…dane 8541 razy
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk


Postprzez terson » 27/5/2008, 00:01

i tu sie w zupelnosci zgadzam!!!!z ta dama!!!!!!pzdr
Szukam chetnych na tegoroczny Isle of man !!!
terson
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15/1/2008, 10:36


Postprzez terson » 27/5/2008, 00:05

hmm a moze Pania interesuje wyjazd na tegoroczne TT Isle of man???
Szukam chetnych na tegoroczny Isle of man !!!
terson
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15/1/2008, 10:36

Postprzez johnmichael » 31/5/2008, 10:56

moja kobitka chce smigac.juz niedlugo bedzie robic prawko i namawia swoje dwie kolezanki.dziweczyno idz i rob prawko i kupuj sprzeta

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez BeataK » 31/5/2008, 21:02

mnie juz nie trzeba namawiac:) wszystko postanowione,jestem w trakcie nauki testow... Namawiaj swoja kobietke, licze na jakies wieksze grono zatem kolezanki tez sie przydadza:) bylo by super posmigac w stadzie:D !! pozdrowienia
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 31/5/2008, 21:12

W zasadzie nie powinienem tego robic,poniewaz temat jest zaadresowany do pan,co zawsze szanuje i nigdy sie nie udzielam ale nie moglem sie powstrzymac...

Po pierwsze primo:
Sama sie zmobilizuj.
Po drugie primo:
To jest milosc,wyzwanie,styl zycia,infekcja ktora jest nieuleczalna.
Po trzecie primo:
Panie na motocyklach istnieja w UK i potrafia naprawde okielznac wrecz niesamowite potwory jak to ujelas.. miedzy nogami.
Po czwarte:
Przypuszczam,ze dziewczyny,ktore sa na zdjeciach zbyt wiele wspolnego z motocyklami nie maja...
Jakis mam taki osobisty uraz do modelek..

A Ty jak chcesz jezdzic to sie zlap za cycki,rob prawko i kupuj sprzeta. A nie marudz na forum..
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 1/6/2008, 10:47

W zasadzie nie powinienem tego robic,poniewaz temat jest zaadresowany do pan,co zawsze szanuje i nigdy sie nie udzielam ale nie moglem sie powstrzymac... - MASZ RACJE NIE POWINIENES TEGO ROBIC! ALE SZANUJE KAZDA NAWET NEGATYWNA WYPOWIEDZ...

Po pierwsze primo:
Sama sie zmobilizuj. - NIEUWAżNIE CZYTAłES, SAMA SIE MOBILIZUJE!POZA TYM STARAM SIE ZACHECIC INNYCH A WLASCIWIE INNE KOBIETY DO TWOJEGO DRUGIEGO PPRIMO
"To jest milosc,wyzwanie,styl zycia,infekcja ktora jest nieuleczalna"


Po trzecie primo:
Panie na motocyklach istnieja w UK i potrafia naprawde okielznac wrecz niesamowite potwory jak to ujelas.. miedzy nogami. - MIESZKAM W UK 4 LATA I WIEM,ZE PANIE NA MOTOCYKLACH ISTNIEJA W TYM KRAJU ALE NIE CHODZI O ANGIELKI CHODZI O POLKI,CHCE POZNAC CHOCIAZ JEDNA - ZATEM DAJ MI SZANESE BEZ WYMADRZANIA SIE - PROSZE... :)

Po czwarte:
Przypuszczam,ze dziewczyny,ktore sa na zdjeciach zbyt wiele wspolnego z motocyklami nie maja...
Jakis mam taki osobisty uraz do modelek.. - MYSLE,ZE DZIEWCZYNY NA ZDJECIACH MAJA TYLE WSPOLNEGO Z TYMI MOCYKLAMI CO TY Z DZIWCZYNAMI... ZGADZAM SIE Z TOBA NIE MAJA Z NIMI NIC WSPONEGO... ALE MILO SIE NA NIE PATRZY JESLI CIEBIE TO NIE KRECI DAJ POPATRZEC INNYM BEZ ZNIECHECANIA

A Ty jak chcesz jezdzic to sie zlap za cycki,rob prawko i kupuj sprzeta. A nie marudz na forum.. - HMMNN..ZLAP SIE ZA CYCKI :?: ROBIE PRAWKO!!! I BADE SOBIE MARUDZIDZC ILE WLEZIE!! WRREHH 8)

POZDRAWIAM BEATA :)
Ostatnio edytowano 3/6/2008, 20:08 przez BeataK, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 1/6/2008, 12:40

Hehehe :)
Nie bede zbytnio juz rozwijal i marudzil a juz napewno sie wymadrzal bo ja jestem tylko Polsky.
Ale...
Panie w UK,oczywiscie mialem na mysli polskie dziewczyny. Jest zawsze pare osob w Ace Cofe w kazdy Piatek. Przyjedz i sie sama przekonaj.Z pewnoscia cos doradza.Niektore z nich przyjezdzaja na sprzetach na polskich blachach. I potrafia pogromic niejednego Macho na dwoch kolach ;)
A moja wypowiedz nie byla negatywna tylo szczera.

Natomiast wracajac do zdjec... nie napisalem,ze milo sie NiE patrzy.. przyznam sie,ze podoma mi sie ostatnie zdjecie.No nie znam sie na motocyklach i kobietach ale to przypadlo mi do gustu. Taki... jakby to powiedziec... model sportowy :D
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 1/6/2008, 12:55

polky- dzis masz wyrazniej lepszy humor i milej sie Ciebie czyta:) - pozdrawiam i kiedys sie z Wami przywitam w Ace cofe jak juz oczywiscie na to zasłuże....
P.S. pozdrow wszyskie polskie kobiety na motorach jakie tylko znasz w UK ode mnie 8)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Bleee

Postprzez polsky » 1/6/2008, 15:42

BeataK napisał(a):polky- dzis masz wyrazniej lepszy humor i milej sie Ciebie czyta:)


Nie podlizuj sie :twisted:
I nie polky tylko polsky
:evil:

Ale jak bede kogos widzial ze zgrabna dupa,plci zenskiej to pozdrowie.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 1/6/2008, 16:29

:wink: ejjj ejjjj !! bo bedzie wojna:)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 1/6/2008, 17:55

Wojna to juz sie daaaawno temu zaczela...

Kto zerwal jablko?
Adam czy Ewa?

Gupio Ci teraz? ;)

:emotka wywalony jezor: :D
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 1/6/2008, 22:17

Nie bedzie wojny:) juz czuje pozytywne fluidy:) a to ze Adam zjadl jablko swiadczy o waszych slabosciach:) od zawsze wymiekacie przy kobietach...
Ale mialo byc o Polskich niuniach na motorach...jakos trace watek przy Tobie:) trzeba to zmienic!!
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 2/6/2008, 00:22

No wez mnie tu teraz nie mow o slabosciach...
Nagiej kobiecie sie nie odmawia.. a z tego co kojaze Ewa wtedy byla.

A co najwazniejsze,chlopina byl glodny i jeszcze mu sie za to oberwalo... kobiety... :)

No nic,zebys sie juz wiecej nie zatracala w watkach.. nie bede juz Ci sie wcinal w temat.

Pozdrawiam.
Polsky
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 2/6/2008, 14:54

Polsky - ejjjj, nie nie nie.. to ja tu mowie ostatnie slowo, wracaj i napisz cos o tych kobietkach z Ace cofe,
duzo ich??
mlode?
czarujaco mile :) ???
no i oczywiscie czym jezdza??
wypowiedz sie na ich temat ....


P.S. przepraszam za mocne slowa uzyte w poprzednich wypowiedziach (ale bez winy nie jestes prowokatorze:) ) :roll:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 2/6/2008, 17:27

Znowu sie podlizujesz.
Chcesz zlapac plusa?
U mnie to dziala w ten sposob,ze jak zlapiesz trzy plusy to w-pierd.. ;)

No i coz ja Ci mam napisac o paniach na moturach..?
Jest sporo Polek osobiscie znam chyba tylko z 3-4,nie biegne do kazdej paniusi z wywieszonym jezorem gdy tylko uslysze polski jezyk.
Sa w porzadku,mozna naprawde pogadac na wszystkie tematy,pozartowac cietym jezykiem*,porownac motocykle i wymienic doswiadczenia drogowe.
Sa mile,dla mnie zawsze czarujaco ;) i bardzo ladne,przeciez Polki!
A jezdza roznymi sprzetami ale z tego co zaobserwowalem to najczesciej sportami.
Poczawszy od poczciwych GSX-Row 750W po najnowsze 1000ce. Czesto rowniez na jakichs Chopperach jak i Harleyah.
Naprawde mozna zrobic karpia jak widzisz dziewczyne o malej zgrabnej posturze a nagle wsiada na najnowszego GSX-Ra 750 :D

Zauwazylem,ze jestes bardzo komunikatywna.
Wybierz sie najlepiej w Piatek do Ace i sama sobie porozmawiasz z dziewczynami. Jestem pewny,ze sobie poradzisz :D
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 2/6/2008, 18:06

Polsky a ile juz mam plusów?? bo chce sobie solidnie nagrabic zeby w-pier.. byl taki jaki lubie:)...
Podlizywanie sie Tobie coraz bardziej mi sie podoba bo wlasciwie reagujesz...:) hehe

Zachecajaca ta Twoja opinia na temat dziewczyn... jesli kiedys bede miala okazje ktoras z nich poznac powtorze Twoje slowa, beda dla Ciebie milsze niz zwykle... i bardziej czarujace :)- pewnie cie zaczaruja:) tylko nie mow im co z tymi plusami u Ciebie jest grane bo sploszysz:) i dupa!! (tzn dupy nie bedzie) :) ejjj zapedzilam sie bo zaraz sie okaze ze ci niunie ogarniam:), kurcze :?: pewnie po raz kolejny przegielam... ale co tam, raz sie zyje!!
:wink:
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez BeataK » 2/6/2008, 18:09

o kurcze nie widac wyrazu d-u-p-a i d-u-p-y :)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Postprzez polsky » 2/6/2008, 19:05

BeataK napisał(a):Podlizywanie sie Tobie coraz bardziej mi sie podoba bo wlasciwie reagujesz...:)


A no rozgryzlas mnie.. strasznie wrazliwy jestem :D

BeataK napisał(a): jesli kiedys bede miala okazje ktoras z nich poznac powtorze Twoje slowa


Spoookojnie,zawsze biore odpowiedzialnosc za to co robie i mowie 8)

BeataK napisał(a):tylko nie mow im co z tymi plusami u Ciebie jest grane bo sploszysz:) i ****!! (tzn **** nie bedzie) :)


Nie,nie to tak nie dziala.To ciastko jest gorzkie..
A po drugie ja sie nie puszczam i wogole strasznie delikatny jestem.
Najpierw trzeba mnie gdzies zaprosic,po rece poglaskac... no i jak mnie wtedy glowa nie rozboli...

No ale Ty znow stracilas watek.. :lol:
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez BeataK » 2/6/2008, 19:29

aaaaaaa...... wymiekam:) juz nie mam sil...!! dajcie mi tu jakas kobietke bo Polsky jest madrala:)
na tym forum nie ma szans na utrzymanie watku w aktywnym stanie, kiedy ja nie potrafie sie oprzec pokusie czepiania sie kazdego uzytego slowa, albo to ja nie nadaje sie do dyskutowania na jeden temat:) albo po prostu zakrecona baba jestem i jak to baba gadam o wszystkim i o niczym....
wreeh Polsky popatrz co narobiles zaczynam sie czepiac siebie zamiast Ciebie:)
Beata-MARUDA :)
BeataK
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26/5/2008, 12:46
Lokalizacja: Londyn uk

Następna strona


Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê