Zobacz wątek - Gesty, pozdrowienia i inne...
NAS Analytics TAG

Gesty, pozdrowienia i inne...

O wszystkim
_________

Gesty, pozdrowienia i inne...

Postprzez ewzen » 29/5/2008, 21:34

Witam, nie wiem czy taki temat już był, przynajmniej ja takiego nie znalazłem. Od niedawna jeżdżę motorkiem i spotykam się z różnym zachowaniem ze strony kierowców puszek(sam też czasem nim jestem) i muszę przyznać, że oprócz typowo „niesympatycznych” zachowań spotykam się też z miłymi gestami Np. zrobienie miejsca w korku żebym itp. Pytanie moje jest takie czy jest jakiś powszechnie przyjęty gest podziękowania? Wiadomo, że awaryjnym nie mrugnę. O innego rodzaju gestach na moto też możecie pisać.
Yamaha FZS 600 Fazer
Avatar użytkownika
ewzen
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:36
Lokalizacja: Poznań


Postprzez CalibraHunter » 29/5/2008, 21:38

Ja przejezdzajac wolniej obok takiego kierowcy kiwne mu zawsze glowa, jesli oczywiscie patrzy na mnie i wiem, ze ten gest zauwazy. Ale zwykle wiekszosc sie gapi ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez MadboY » 29/5/2008, 21:38

no wlasnie sie mruga awaryjnymi, o ile sie ma.. ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez SzpiceR » 29/5/2008, 21:40

patty_brawurka napisał(a):Ja przejezdzajac wolniej obok takiego kierowcy kiwne mu zawsze glowa, jesli oczywiscie patrzy na mnie i wiem, ze ten gest zauwazy. Ale zwykle wiekszosc sie gapi ;)


no tak bo Ty jezdzisz juz tyyyle czaaasuu... :wink:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez herbatka » 29/5/2008, 21:42

Jak mnie gdzies wpuszcza to podnosze reke. Zreszta ja zalozylem temat o bardzo podobnych sprawach a zwie sie "Napszykuat jak jade i naprzyk..." :D
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez CalibraHunter » 29/5/2008, 21:44

SzpiceR napisał(a):
patty_brawurka napisał(a):Ja przejezdzajac wolniej obok takiego kierowcy kiwne mu zawsze glowa, jesli oczywiscie patrzy na mnie i wiem, ze ten gest zauwazy. Ale zwykle wiekszosc sie gapi ;)


no tak bo Ty jezdzisz juz tyyyle czaaasuu... :wink:


Wiecej niz Ty :)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez greddy » 29/5/2008, 21:46

nigdy puszka mnie nie wpuscila, czesciej musze pozdrowic kogos fakolcem.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez CalibraHunter » 29/5/2008, 21:49

A mnie przy kazdym wiekszym korku przynajmniej jeden wpusci :D
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez herbatka » 29/5/2008, 21:51

A ja mialem ostatnio sytuacje, ze stoji sznur aut (oczywiscie na czele slynna "L"). Wiec biore je prawa strona (jechalem po parkingu) i gdy juz mialem sie wpasowac idealnie to jakis cwaniak w astrze, specjalnie zajezdzal mi droge, musialem sie z nim bawic pare dobrych minut :D A gdy spotkalismy sie na miescie to troche sie zmieszal, bo byl nieco mniejszy ode mnie :D Ale co tam bede sie przekomarzac z chamem, niech se zajezdza :D Wpuszczaja najczesciej panie, bo panowie sa najwidoczniej zazdrosni (?) 2 kolek.
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez ewzen » 29/5/2008, 21:54

patty_brawurka napisał(a):Ja przejezdzajac wolniej obok takiego kierowcy kiwne mu zawsze glowa, jesli oczywiscie patrzy na mnie i wiem, ze ten gest zauwazy. Ale zwykle wiekszosc sie gapi ;)

No domyślam się dlaczego się gapią :wink:
Yamaha FZS 600 Fazer
Avatar użytkownika
ewzen
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:36
Lokalizacja: Poznań

Postprzez greddy » 29/5/2008, 21:55

bo panie w korku sie maluja, a ponowie nudza.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez olo113 » 29/5/2008, 22:00

część nie robi problemu i jak najbardziej wpuszcza, pełna kultura, podziękowanie awaryjnymi albo rączka w góre i wiadomo.
jakoś na początku miesiąca na Borowskiej we wrocku chciałem zmienić pas w lewo, to skurw....w mercedesie jakiś młody gnój tak jechał blisko i nie chciał przepuścić że wkońcu na chama przeleciałem, a na światłach odpowiednio go potraktowałem, niestety tylko słownie, hehehe zdjąłem kask i już nawet dawać chciałem moto na podpórke i obić gnojka a ten tylko bąknął coś pod nosem i ruraaaaaaaa w długą...hehe kozak. No toż twardziel, tatuś kupił mu mercedesa i wielki gangsta hehehehe :lol: :lol:
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez herbatka » 29/5/2008, 22:48

olo113 napisał(a):część nie robi problemu i jak najbardziej wpuszcza, pełna kultura, podziękowanie awaryjnymi albo rączka w góre i wiadomo.
jakoś na początku miesiąca na Borowskiej we wrocku chciałem zmienić pas w lewo, to skurw....w mercedesie jakiś młody gnój tak jechał blisko i nie chciał przepuścić że wkońcu na chama przeleciałem, a na światłach odpowiednio go potraktowałem, niestety tylko słownie, hehehe zdjąłem kask i już nawet dawać chciałem moto na podpórke i obić gnojka a ten tylko bąknął coś pod nosem i ruraaaaaaaa w długą...hehe kozak. No toż twardziel, tatuś kupił mu mercedesa i wielki gangsta hehehehe :lol: :lol:


Jak mowilem, podroznik w mercedesie to przyklad goscia, ktory nie odwazyl sie kupic motocykla i poprostu zal mu pupke sciska z powodu, ze wedzi sie w puszce, a w okolo te wszystkie piekne maszynki na dwoch kolach :)

część nie robi problemu i jak najbardziej wpuszcza, pełna kultura, podziękowanie awaryjnymi albo rączka w góre i wiadomo.


No musze powiedziec, ze ja rowniez z mila checia wpuszczam kogos jak tylko moge :) Ale nieraz tez mialem sytuacje, ze gdy musialem zmienic pas (moj sie konczyl) to kozak na sasiednim ,zaciecie walczyl, zebym ten pas zmienil jak najpozniej, lub wogole. Skad ta nienawisc? :(
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez ewzen » 29/5/2008, 23:32

To nie nienawiść to zawiść, "żeby ktoś inny nie miał lepiej" bo ty przecież nie stoisz w korkach a on musi, to takie polskie...
Yamaha FZS 600 Fazer
Avatar użytkownika
ewzen
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:36
Lokalizacja: Poznań

Postprzez melvin » 29/5/2008, 23:40

patty_brawurka napisał(a):
SzpiceR napisał(a):
patty_brawurka napisał(a):Ja przejezdzajac wolniej obok takiego kierowcy kiwne mu zawsze glowa, jesli oczywiscie patrzy na mnie i wiem, ze ten gest zauwazy. Ale zwykle wiekszosc sie gapi ;)


no tak bo Ty jezdzisz juz tyyyle czaaasuu... :wink:


Wiecej niz Ty :)


patty-szpicer 1:0 :)

co do pozdrowień to lewa w górę i po krzyku, aczkolwiek chyba sobie zrobię awaryjne w motocyklu :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez elco » 29/5/2008, 23:55

kiedy nie moge podniesc reki, mrygam przemiennie kierunkami - "prawie jak awaryjne" :)
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez sebafire » 30/5/2008, 04:00

w UK dziekuja reka, glowa, awaryjnymi lub noga kazdy gest ze strony kierowcy motocykla swiadczy o podziekowaniu
Avatar użytkownika
sebafire
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11/5/2008, 11:39
Lokalizacja: WEYBRIDGE UK

Postprzez młodyyzf » 30/5/2008, 06:59

Pomachaj mu ręką lub kiwni głową :) No i tak podziękujesz :)
!!!_MŁODYyzf_!!!
Avatar użytkownika
młodyyzf
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8/5/2008, 19:29
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez Leitho » 30/5/2008, 08:35

szczerze to ostatnio czesciej podnosze lewa dlon w gescie znaku pokoju miedzynarodowego niz aby pozdrowic motocykliste
jesli natomiast ktos mi zjedzie itd, awaryjne zawsze
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez ewzen » 30/5/2008, 15:08

elcommendante napisał(a):kiedy nie moge podniesc reki, mrygam przemiennie kierunkami - "prawie jak awaryjne" :)

Też tak robie, aczkolwiek nie zawsze, gdy tylko na sekundę gdzieś się "wcisnę" unikam tego żeby nie wprowadzać niepotrzebnie w błąd, co do mojego dalszego kierunku jazdy. Dzięki wszystkim za liczna wypowiedzi :D
Yamaha FZS 600 Fazer
Avatar użytkownika
ewzen
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:36
Lokalizacja: Poznań

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr