Zobacz wątek - [motocykliści dzieciom] CZD w Wawie
NAS Analytics TAG

[motocykliści dzieciom] CZD w Wawie

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

[motocykliści dzieciom] CZD w Wawie

Postprzez Terror » 16/5/2008, 08:14

Cytat z zaprzyjaźnionego forum GL:
Wraz z klubem VFR-Owners organizujemy Dzień Dziecka ( 1 czerwca) w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Akcja ta jest organizowana po raz drugi. Ponieważ w zeszłym roku zakończyła się ona wielkim sukcesem i dziesiątkami uśmiechniętych dziecięcych twarzy nie sposób było nie skusić się na jej powtórzenie.
To jak było w zeszłym roku możecie popatrzeć tu:
picasaweb.google.pl/JJSmoku/CZD?authkey=VQ7rMW0...

Chciałbym Was zainteresować tą akcją i skusić Was do uczestniczenia w niej. W jaki sposób możecie się włączyć??
- Możecie pomóc w zbieraniu upominków dla dzieci: chodzi tu głównie o pozyskiwanie prezentów oraz pieniędzy od sponsorów jak i udział własny. Pisząc prezenty mam na myśli: słodycze, napoje, baloniki i inne gadżety które mogłyby okazać się świetnym upominkiem dla dzieci. Pieniądze które uda się zgromadzić są przekazywane na zakup upominków i organizacje atrakcji dla dzieci.
- Możecie pomóc biorąc udział w akcji jako wolotariusze przy zabawach z dziećmi
- Możecie pomóc w nagÅ‚oÅ›nieniu akcji medialnie ( nie zależy nam na nagÅ‚oÅ›nieniu, że akcja siÄ™ odbÄ™dzie tylko relacje po akcji) – tu niektóre osoby zgÅ‚osiÅ‚y już chęć pomocy – bardzo liczÄ™ na ich dalsze wsparcie. NagÅ‚oÅ›nienie medialne jak wiecie bardzo wspiera pozyskiwanie pomocy od sponsorów jak i również pomaga w budowaniu wizerunku braci motocyklowej :)

Akcja ta jest dość wyjÄ…tkowa ze wzglÄ™du na zamkniÄ™te miejsce w jakim wystÄ™puje oraz samÄ… specyfikÄ™ tego miejsca i przede wszystkim stan zdrowia maÅ‚ych podopiecznych. Tak wiÄ™c bÄ™dziemy wdziÄ™czni gdybyÅ›my nie zapraszali na niÄ… motocyklistów z zewnÄ…trz [spoza grupy motocyklowej na GL’u]. Dzieci w CZD jest okoÅ‚o 500. Niektóre z nich sÄ… w stanie wyjść przed budynek i tam wspólnie uczestniczyć w pikniku, niektóre trzeba odwiedzić w salach i tam sprawić by ten dzieÅ„ byÅ‚ dla nich wyjÄ…tkowy :)

Dlatego chętnych do udziału osobistego w akcji proszę o wcześniejsze zgłoszenie się do mnie byśmy mogli wspólnie określić jaką funkcję dana osoba będzie tam pełnić.

Atrakcje zaplanowane na ten rok to między innymi:
- przejażdżki motocyklem
- malowanie twarzy
- malowanie farbkami, kredkami podobizn motocykli
- zabawa z dużymi pluszowymi maskotkami – przebieraÅ„cami ( na razie jest jedna)
- rzuty do celu
- dmuchane zjeżdżalnie ( jak uda się je ostatecznie zorganizować)

Jeśli macie jakieś inne pomysły i możliwości pomocy w ich organizacji to serdecznie zapraszamy!!

Część osób z naszego forum udaÅ‚o mi siÄ™ już zaangażować, bardzo dziÄ™kujÄ™ za ich chęć pomocy i za to co już uzbieraliÅ›my ( Tomek Pluszczyk – przy jego udziale Motogen wesprze akcjÄ™ finansowo, Jaro i Ania Godlewska zadeklarowali pomoc w uzyskaniu upominków, Ania również obiecaÅ‚a pomóc nam w kontaktach z „Motocyklem”, Magda Krasicka wspiera akcjÄ™ z ramienia „Åšcigacza”, Vivi stara siÄ™ o wsparcie medialne ze strony TVP).
Na tą chwilę wszystkie działania są na etapie rozmów, organizacji, sprawdzania możliwości itp. Jednak od naszych chęci, prób załatwienia czegoś zależy właśnie cała akcja.
Do końca kwietnia chcielibyśmy zdobyć jak najwięcej informacji o tym czym dysponujemy, na co organizacyjnie możemy sobie pozwolić. Dlatego proszę Was informacje w czym możecie pomóc jak najszybciej.

Wszelkich informacji chętnie Wam udzielę ( a jak nie to je zdobędę) pod moim numerem telefonu 660710011 lub przez skrzynkę GL."
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez fajerstarter » 18/5/2008, 21:40

ja moge sobie przyjechac:-)
a moze ktos napisac gdzie i o ktorej sie spotykamy?
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa


Postprzez Alonzo » 29/5/2008, 00:55

Zbiórka jest o 10:00. Miejsce jeszcze ustalimy. Potrzebuję 10 osób do pomocy. Więcej nie, bo niestety do Centrum Zdrowia Dziecka nie może wejść grupa więcej niż 100 osób. Ze ścigacza potrzebujemy 10 osób. Zainteresowani są proszeni o kontakt bezpośrednio ze mną, bo ja będę jedną z tych 10 osób - Tomek Jarosławski - (0) 502 356 245, GG: 232 16 44
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Terror » 31/5/2008, 21:50

ja sie pewnie urwe z domu na 2h. kolo 11.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Smoku » 5/6/2008, 07:51

Alonzo, dziękuję za pomoc i udział w akcji - myślę, że uśmiechy małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka są najlepszym dowodem, że się udało. :)

Smoku
Eskadra Wesołego Orzeszka [EWO]
Smoku
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31/5/2008, 12:19
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê