Zobacz wÄ…tek - witam smigam bmw f 650 ,ale chce zmienic na ducati monster?
NAS Analytics TAG

witam smigam bmw f 650 ,ale chce zmienic na ducati monster?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

witam smigam bmw f 650 ,ale chce zmienic na ducati monster?

Postprzez psylo29 » 20/5/2008, 21:49

witam wszystkich jezdze juz drugi sezon na czerwonym bmw f650 ... i chce zamienic moto napaliłem sie na ducati monster czy ktos wie i moze mi pomoc czy ducati jest tak samo mało awaryjny jak moja f650-ka? i czy częsci są w miare nie drogie ? osiągi tego moto znam ,ale jezeli ktos mogłby mi pomoc ,napisac czy warto bądz daj sobie spokoj chłopie to co chwile sie psuje, bym był bardzo wdzięczny pozdrawiam wszystkich!moze ktos ma taki motor ?czekam na jakąs wypowiedz ;) :D
bmw f650 zobaczcie panowie co za debile | http://www.youtube.com/watch?v=gymCFgx_TB8
Avatar użytkownika
psylo29
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/5/2008, 20:12
Lokalizacja: wrocław


Postprzez greddy » 20/5/2008, 21:57

z czesciami do ducatow jest ciezko, ale monster jeszcze jako tako jest spotykany u nas.kupujac ducati nie patrz na awaryjnosc badz nie, bo bynajmniej dla mnie marka ta jest z dusza, co za tym idzie w dupie masz co i ile kosztuje jak sie sypnie.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach


Postprzez siekson » 20/5/2008, 21:59

Kup SV i nie męcz ludzi
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kedar-88 » 20/5/2008, 22:11

ducati jest z duszą.....ale to są włochy, części nie są tanie i ciężko z nimi....ale tu się nie patrzy na takie detale 8)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

do sieksona

Postprzez psylo29 » 20/5/2008, 22:29

siekson nie chce byc nie miły ,ale jak sie męczysz przy odpisywaniu na pytania to tu nie wchodz :]
bmw f650 zobaczcie panowie co za debile | http://www.youtube.com/watch?v=gymCFgx_TB8
Avatar użytkownika
psylo29
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/5/2008, 20:12
Lokalizacja: wrocław

Postprzez greddy » 20/5/2008, 22:31

kupujesz motocykl jako tylko srodek transportu, czy cos wiecej?jak cos wiecej to bierz ducati.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez rambo wwa » 20/5/2008, 22:40

W naszym klimacie raczej malo kto kupuje moto jako tylko srodek transportu. Trzeba to lubic. To nie sa cieple kraje, ze jezdzisz caly rok cieszac sie sloncem. (i pewnie ktos zaraz napisze, ze mozna sie ubrac itd.). Ale powiem szczerze, jazda w zimny dzien, w deszczu po prostu potrafi przegonic szybciej do domu.
Ostatnio edytowano 20/5/2008, 22:43 przez rambo wwa, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rambo wwa
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 9/9/2006, 16:12
Lokalizacja: 0-22

Postprzez psylo29 » 20/5/2008, 22:41

uwielbiam smigac na mojej f650 jak jest mokro gdy wkręcam manete na zakrecie czuej ze dupa ucieka kontra puszczam gaz i znow łapie przyczepnosc mmm...ale niestety jak jest sucho tego tak nie zrobie malo koni :/ tak pewnie dzieki poczytam jeszcze o nim i dziekuje bardzo miłej nocki....hej
bmw f650 zobaczcie panowie co za debile | http://www.youtube.com/watch?v=gymCFgx_TB8
Avatar użytkownika
psylo29
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/5/2008, 20:12
Lokalizacja: wrocław

Postprzez greddy » 20/5/2008, 22:43

psylo, koni duzo wcale nie musi byc.moment wystarczy :D
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez psylo29 » 20/5/2008, 22:46

mysle ze monsterem mozna cuda wianki wyprawiac szeroka kierownica łatwo opanowac go kiedy masz jakis slizg a dwa to ze est krotki latwo na koło staje mmmmmjuz nie moge sie doczekac nic trzeba spac pozrawiam wszystkich hej
bmw f650 zobaczcie panowie co za debile | http://www.youtube.com/watch?v=gymCFgx_TB8
Avatar użytkownika
psylo29
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/5/2008, 20:12
Lokalizacja: wrocław

Postprzez siekson » 20/5/2008, 23:12

Ja tam tylko udzielilem konkretnej rady.
SV jest pod kazdym wzgledem lepszym motocyklem. Mocniejszy silnik, nowoczesniejsza konstrukcja, dostepnosc i ceny czesci. Nawet wybor uzywanych egzemplarzy jest kilkakrotnie wikszy wiec jest w czym wybierac.

Nie rozumiem gadania typu "ducati maja dusze". Ze niby jaka dusze?? Pojdziesz na kolacje przy swiecach ze swoim ducati a potem bedzie szybki numerek w garazu? Ze niby w czym sie ta dusza przejawia? Ze jak sie jedzie na ducati to ma sie ciagly wzwod? Jak dla mnie jest to powtarzanie pustych, oklepanych forumlek. Niedlugo to ludzie zaczna mowic ze fiat panda ma dusze tylko dlatego ze tez jest wloski.

Bardzo bym prosil osoby ktore pisza ze ducati ma dusze zeby mi odpowiedzialy na czym to polega i co je tak podnieca w tych ducati bo za cholery nie widze sensu w tym belkocie.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MadboY » 20/5/2008, 23:18

ma dusze, bo strzela fochy jak kobieta :lol:
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Grubas » 21/5/2008, 08:51

Właśnie, zauważyłem, że jak mówią o pojazdach, że mają duszę to zazwyczaj objawiało się to fochami.
Wynika to pewnie z przeżywania radości właściciela pojazdu z duszą, że dojechał, że działa. Coś z czego inni nie potrafią się cieszyć bo nie zauważają tego szczęścia z powodu braku problemów. Coś w stylu: "Kochane zdrowie ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił".
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez psylo29 » 21/5/2008, 12:55

Powiem tak, niewazne czy moto jak tam ktos powiedział ma dusze bądz jej nie ma ,moim zdaniem motory sportowe czesciej bywają w serwisach niz turystyki gdyz mają krotszą zywotnosc silnika,odbywają wiekszą prace ,ruch tłoka jest szybszy ,z czym wziaze sie jego awaryjnosc twarde zawieszenie ,zajebiste drgania jadąc po wrocławiu je zabija moze motor futuro jest wolniejszy a co za tym idzie to ze warsztat jest mu obcy :) a nawiasem mowiąc krotkie biegi dają mu zrywnosc gdzie w miescie inponuje ,irytuje,kolesi na szybkich slifierkach nie oszukujmy sie scigacz ma buta jak wejdzie na oborty a od zera do 70km/h,bo juz trzeba chamowac bo albo korki albo swiatła :/ jedzie jak moja f650/tka wiec tak sobie mysle ze po co mi szybszy motor skoro ma dobre przyspieszenie i zadko bywam w warsztacie a przez miasto przebijam sie w podobnym czasie :) moze trzeba tylko zamienic go na nowszy model pozdro!!! apropo ziomy na szlifierkach bez fochow mi tu :]] pozdrawiam! a i jeszcze sie przyznam bez bicia :) od tych 70km..w zwyz moge powąchac tylko wasze spaliny jeszcze raz pozdro....
bmw f650 zobaczcie panowie co za debile | http://www.youtube.com/watch?v=gymCFgx_TB8
Avatar użytkownika
psylo29
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/5/2008, 20:12
Lokalizacja: wrocław

Postprzez cezare » 21/5/2008, 19:02

psylo29 napisał(a): ziomy na szlifierkach bez fochow mi tu :]] pozdrawiam! a i jeszcze sie przyznam bez bicia :) od tych 70km..w zwyz moge powąchac tylko wasze spaliny jeszcze raz pozdro....


cudowne wybronienie ;) ... gratulacje ;))))))) z największym trudem ;)

gratki dla kolegi <b>psylo29</b>

a co do dukata - to mi się osobiście nie podoba .. ale wiem jak to jest zajawić się na coś i rozumiem takie pasje... jakbym miał ramę pospawaną z 200 części czułbym się conajmniej dziwnie - a kształt ich skorup jest obleśny ( ale też się wybronie - to moje sugestie a rozumiem pasje, i znam kolesia co choruje na DUKATA i nawet fajki żucił żeby go mieć - całkiem fajny koleżka .. )

a co do monstera - fajnie wygląda ... ale też trzeba lubić jeździć w pozycji wyprostowanej - dla mnie jak na taborecie ..
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez icid » 21/5/2008, 19:51

Jak dla mnie dukat piękny, plotki o awaryjności wynikają z tego że w polsce mało kto potrafi je serwisować, i mało który właściciel serwisuje poprawnie swojego dukata, raczej oszczędzanie i kombinowanie a potem awarje. Co do duszy dukata to chyba polega na tym że nie każdego stać na jego zakup i utrzymanie, poza tym ta V-ka z rozrządem desmo i tłumiki termignoni, miód dla uszu :)
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Lone » 24/5/2008, 16:04

Bardzo bym prosil osoby ktore pisza ze ducati ma dusze zeby mi odpowiedzialy na czym to polega i co je tak podnieca w tych ducati bo za cholery nie widze sensu w tym belkocie


Na czym polga dusza ducati, pewnie na tym, że są to dosyc rzadko spotykane motocykle, nawet we Włoszech. Poza tym są cholernie drogie. Na dodatek ducati mają swój niepowtarzalny styl i urok :)
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez Dominik_YZF » 24/5/2008, 16:31

Mi tam wystarczy moja r-ka z tlumikiem termignoni i tez jest miód :wink:
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê