Zobacz wątek - STRAŻ MIEJSKA i wyjaśnienie
NAS Analytics TAG

STRAŻ MIEJSKA i wyjaśnienie

Przepisy, prawo
_________

STRAŻ MIEJSKA i wyjaśnienie

Postprzez sopel » 18/5/2008, 10:58

Witam, wczoraj zaprakowałem w niewłaściwym miejscu i teraz to wiem, dostałem za wycieraczke od straży miejskiej we Wrocławiu wezwanie do stawienia się na wyjaśnienie, zadzwoniłem dziś do nich i powidzieli że to ma być pisemnie a nie ustnie, i mam taki mały kłopot. Co tam napisac? Może jakiś pomysł, była to godizna 21:00 w okolicach rynku we Wrocławiu. "W przypadku niestawiennictwa zostaną podjęte czynności zgodnie z przepisami Kodeku Postępowania w Sprawach o Wykroczenia" bla bla bla...
ps. Nie sprzętem tylko samochodem (busem)
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław


Postprzez kildow » 18/5/2008, 20:28

Jak się nie stawisz to dostaniesz odpowiedni mandat, a jak się stawisz to może mandat będzie "odpowiedniejszy" dla Ciebie. Pojedź, walnij skruchę i po krzyku.
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez sopel » 19/5/2008, 12:52

jutro albo w srode sie wybiore ;/ zoabczymy jak to bedzie
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez motoman » 19/5/2008, 14:22

kildow napisał(a):Jak się nie stawisz to dostaniesz odpowiedni mandat, a jak się stawisz to może mandat będzie "odpowiedniejszy" dla Ciebie. Pojedź, walnij skruchę i po krzyku.


Może to nie tyczy sie wszystkich praypadków ale w moim to G*WNO PRAWDA! Dostalem wezwanie za złe parkowanie na pwr, no ale miejsce juz nie ważne. Jedni radzili zeby olać, jedni żeby pojechać a pojdzie to wszystko w zapomnienie etc. Pojechalem i na dziendobry mandacik bez zadnych wyjaśnień. A Kara nie była ani niższa czy cóś... steFFka i point karny:P takze szkoda czasu i zachodu... ja bym sie nie odzywal, a jak sobie przypomną no to juz trudno... wiecej niz mogą Ci mandatu nie dadzą, a zawsze mozesz powiedziec ze nie miales zadnej karteczki za wycieraczka. no ale jak to sie mowi - wybor nalezy do Ciebie:P
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kasius » 19/5/2008, 20:51

motoman napisał(a):
Może to nie tyczy sie wszystkich praypadków ale w moim to G*WNO PRAWDA! Dostalem wezwanie za złe parkowanie na pwr, no ale miejsce juz nie ważne. Jedni radzili zeby olać, jedni żeby pojechać a pojdzie to wszystko w zapomnienie etc. Pojechalem i na dziendobry mandacik bez zadnych wyjaśnień. A Kara nie była ani niższa czy cóś... steFFka i point karny:P takze szkoda czasu i zachodu... ja bym sie nie odzywal, a jak sobie przypomną no to juz trudno... wiecej niz mogą Ci mandatu nie dadzą, a zawsze mozesz powiedziec ze nie miales zadnej karteczki za wycieraczka. no ale jak to sie mowi - wybor nalezy do Ciebie:P


To sie chyba im nie spodobales, ja mialem, sytuacje ze musialem pojsc do strazy, na ryneczku, i pan sie mnie zapytal dlaczego nieprawidlowo zaparkowalem auto, odpowiedzialem jak bylo, okazalem "skruchÄ™" i dostalem ustne pouczenie.
Kasius
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2/8/2007, 23:58
Lokalizacja: Irlandia/Wrocław

Postprzez motoman » 19/5/2008, 21:16

To nie wiem:D również okazywałem skruchę, starałem się jakos wytłumaczyć jednak nieugięta postawa SHERIFFa zmusiła mnie do podpisania świstka:D
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sopel » 20/5/2008, 07:48

ide dzis i na dziadka (niepelnosprawnego) sie powałam i zoabczymy ;] mandatu nie przyjmę, chyba ze na dziadka będzie;] za duzo ptk ;/
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez motoman » 20/5/2008, 09:33

sopel napisał(a):ide dzis i na dziadka (niepelnosprawnego) sie powałam i zoabczymy ;] mandatu nie przyjmę, chyba ze na dziadka będzie;] za duzo ptk ;/


1 punkt (słownie: JEDEN punkt) Ci straszny?? :lol: ostro :twisted:
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kildow » 20/5/2008, 10:00

sopel napisał(a):ide dzis i na dziadka (niepelnosprawnego) sie powałam i zoabczymy ;] mandatu nie przyjmę, chyba ze na dziadka będzie;] za duzo ptk ;/


Jak nie przyjmiesz mandatu to w grodzkim będzie ta sama kara plus 80pln za posiedzenie sądu. Nie warto.

Próba mataczenia z dziadkiem może przynieść skutek odwrotny do oczekiwanego.

Trzeba po męsku odpowiadać za swe czyny, a nie kombinować jak tchórz. :)
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez CalibraHunter » 20/5/2008, 10:01

bedzie oczko ;D
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez sepo » 20/5/2008, 17:52

Ja też wczoraj znalazłem za szybą takie wezwanie, poszedłem podagałem z Panią strażnik i skończyło się na pouczeniu.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez motoman » 20/5/2008, 18:19

sepo napisał(a):Ja też wczoraj znalazłem za szybą takie wezwanie, poszedłem podagałem z Panią strażnik i skończyło się na pouczeniu.


to ja trafiłem na jakas KUR*E !! :/ ...
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sopel » 20/5/2008, 21:41

motoman napisał(a):
sopel napisał(a):ide dzis i na dziadka (niepelnosprawnego) sie powałam i zoabczymy ;] mandatu nie przyjmę, chyba ze na dziadka będzie;] za duzo ptk ;/


1 punkt (słownie: JEDEN punkt) Ci straszny?? :lol: ostro :twisted:


przy 19ptk każdy sie liczy, ale na szczęście tylko do czerwca ;)
dziś jednak się nie wybrałem może jutro :)


i byłem :) i pouczenie :)
MOTOMAN- musiałes mieć jakiegos pecha albo cos, bo babka była b. miła;)
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez Kasius » 21/5/2008, 18:32

Motoman poprostu miał pecha, przykre ale sie zdaża.
Kasius
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2/8/2007, 23:58
Lokalizacja: Irlandia/Wrocław



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê