Zobacz wątek - <i>[używane]</i> Suzuki RF600 po latach
NAS Analytics TAG

[używane] Suzuki RF600 po latach

Komentarze użytkowników
_________

[używane] Suzuki RF600 po latach

Postprzez Ścigacz » 15/2/2008, 20:27

Dyskusja na temat: Suzuki RF600 po latach
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Suzuki RF600 po latach
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 15/2/2008, 20:27

Drugi sezon jestem szczęśliwym posiadaczem RFki. Oto kilka fotek mojej SUZI <a href="http://www.partyka.republika.pl/rf600/rf1.html" target="blank" class="link">http://www.partyka.republika.pl/rf600/rf1.html</a> . Przez te niecałe dwa lata nie miałem żadnej awarii, wymieniałem tylko części eksploatacyjne (zestaw napędowy, świece) oraz płyny. Jeśli chodzi o spalanie to faktycznie bywa z tym różnie, ale to pewnie jak we wszystkich sprzętach. Jeżdząc turystycznie udało mi się spalic w granicach 4,5L, chociaż zdarza się że potrafi wypic ponad 7L na setkę. Pozycja za kierownicą jest wg mnie dośc wygodna (jeździłem znacznie mniej komfortowymi maszynami), a i pasażer myślę że nie ma powodów do zbytnich narzekań. Co do skrzyni biegów to faktycznie przy wbijaniu na drugi bieg powyżej 5tys. obrotów słychac lekki zgrzyt, ale w niczym to nie przeszkadza, reszta biegów chodzi bez zastrzeżeń. Dobijania tylnego zawieszenia nie zauważyłem, a jeśli chodzi o przód to faktycznie przynajmniej regulacja napięcia wstępnego sprężyny by się przydała. Ogólnie rzecz biorąc jest to dobry sprzęt za niezbyt wygórowaną kasę, a ten wygląd jak dla mnie to po prostu Ferrari na dwóch kołach. Pozdrawiam!<br><hr>lukas_grudziadz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2008, 14:13

Komentatorzy napisał(a):przepraszam za offtopa.... moze mi ktos podac tytul pierwszej piosenki z 10'cio minutowego filmiku(leci do okolo 4 minuty)? z gory dziekuje<br><hr>kravec<br>
Blue October - Into the Ocean<br><hr>Milero
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2008, 20:16

Jestem posiadaczem od nie dawna ogolnie nie narzekam-wrecz jestem zadowolony:)
jeszcze bede musial w niego troche floty władowac ale kupilem go po bardzo okazyjnej cenie.
Moto prowadzi sie bardzo intuicyjnie, wyglad perfekt jak na te lata. polecam
jedynie na co mozna narzekac to na ciut za duze spalanie ale ja mojej suzi nie oszczedzam:)
pozdrawiam<br><hr>malyzck
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2008, 22:18

Suzi jeżdżę od 5 lat przede wszystkim turystycznie.Na liczniku jest prawie 100 000 km.Brzęczy rozrząd bieże olej ale jeżcze nie dymi.Nie odstaje jeśli chodzi o przyśpieche i prędkość maksymalną.Polecam są jeżcze niezjeżdżone egzemplaże.
Pozdrawiam.<br><hr>Maly 600
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2008, 11:01

Ja mam rf od paru miesiecy i nie mam zadnych problemow z nim nie mam problemow rowniez ze skrzynia bardzo polecam ten motocykl tylko zeby kupi w stanie idealnym jak ja od pierwszego wlasciciela i z malym przebiegiem<br><hr>kuba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2008, 09:38

Witam rf 600 jeżdżę drugi sezon nie sprawia problemów ta moja sunia :-] Ale fakt faktem średnie spalanie to 11 litrów <br><hr>Drajwerduzy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2008, 09:41

Wie ktoś może jaki jest koszt wymiany rozrządu w rf 600 r ???<br><hr>Drajwerduzy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/10/2008, 06:30

Witam wszystkich miłośników RF ja w tym roku sobie też kupiłem 600 setke jestem zadowolony motor jest w stanie idealnym nie jest zjeżdzony i nie leżał przebieg ma 25000 ale co do tego nie mam pewności ale stan techniczny jest idealny po tym co oglądałem tu w polsce kilka rf 600 to poprostu nie porozumienie leżaki i trupy mówie o tych co ktoś sie chce pozbyć motorek bajka koleś mi powiedział że jak będe jeżdził delikatnie to ze dwa lata nie dotkne jej palcem po kilku jazdach frajda nie z tej ziemi a wygląd niech każdy oceni sam dla mnie jest super za te pienadze moto BAJKA <br><hr>Radzio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/11/2008, 10:16

Koledzy mam pytanie w mojej Suni pękła rama :-/ I co teraz ? spawać to czy motor złomować ? Proszę o jakąś dobrą rade bez głupich uwag :-/<br><hr>Drajwerduzy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2009, 15:22

Komentatorzy napisał(a):Koledzy mam pytanie w mojej Suni pękła rama :-/ I co teraz ? spawać to czy motor złomować ? Proszę o jakąś dobrą rade bez głupich uwag :-/<br><hr>Drajwerduzy<br>
nie spawaj tej ramy kup rame i smigaj dalej POZDRAWIAM<br><hr>KRZYS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/3/2009, 23:13

ja mam rf kupiłem od pierwszego właściciela z Anglii przebieg 6tysmil i jest jak nówka bardzo polecam świetny motor<br><hr>kubarf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2009, 09:38

WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY SUZI RF 600!!!MAM MAŁY PROBLEM Z MALENKĄ!POTRZEBUJE POMOCY!!!WKLADAM KLUCZYK DO STACYJKI I PRZEKRECAM ABY ODPALIC I NIC!PRZYJECHAŁ KOLEGA PODEJZEWALISMY AKO ,NOI PODŁACZYLISMY KABLE I KANTROLKA SIE ZAPALIŁA I BYŁO OKI ZGASIŁEM MOTOR ABY PONOWNIE GO ODPALIC!PRUBY OKAZAŁY SIE NIE SKUTECZNE!KUPIŁEM NOWYE AKO ,SPRAWDZIŁEM BEZPIECZNIKI!NADAL NIC KANTROLKA SIE NIESWIECI!WOGLE PRAD NIE DOCHODZI CO TO MOZE BYC PROSZE O NATYCHMIASTOWE ODPOWIEDZI!!!POMOCY
<br><hr>ŁUKASZ NORKOWSKI
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2009, 18:58

Witam wszystkich.Posiadam rf 600 mam problem z wymianą tylnej opony gdyż rf-ka nie ma centralnej podstawki prosze o porade .<br><hr>rrr11
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2009, 19:04

Witam wszystkich !!
mam pytanko czy ktoś z was posiada książkę naprawczą bąc wskazówki do rf 600, chcę samemu wymienic rozrząd ?<br><hr>Kuban
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/7/2009, 20:38

witam wszystkich milosników RF600R mam prosbe jestem bardzo zaiteresowany kupnem tego modelu lecz w necie znalesc mozna same ogolne info jesli jestescie posiadaczami tego modelu sami wiecie jakie ma plusy i minusy prosze wypowiedzcie sie na temat tego motocykla chodzi mi o awaryjnosc osiagi spalanie wszystkie wazne info z gory dziekuje<br><hr>badyl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/7/2009, 17:53

Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich milosników RF600R mam prosbe jestem bardzo zaiteresowany kupnem tego modelu lecz w necie znalesc mozna same ogolne info jesli jestescie posiadaczami tego modelu sami wiecie jakie ma plusy i minusy prosze wypowiedzcie sie na temat tego motocykla chodzi mi o awaryjnosc osiagi spalanie wszystkie wazne info z gory dziekuje<br><hr>badyl<br>
Hej, jestem posiadaczką tego modelu. Pomimo wielu negatywnych opinii zaryzykowałam kupno RFy i jak narazie jestem zadowolona. Przed zakupem przeczytałam i usłyszałam kilka mitów, które niemal odwiodły mnie od zakupu tego pięknego motocykla. Podobno zdarzają się problemy ze skrzynią, ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam, biegi wchodzą bez problemu, nie ma stuków. Spalanie u mnie jest przeciętne wbrew temu że miała palić jak smok. Przy jeździe powiedzmy bardziej turystycznej, około 120-140 - 5,5 litra/100 na trasie. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona bo nastawiałam się na dużo więcej. Spalanie jest potwierdzone, w poprzednim sezonie zrobiłam nią sporo km na trasach. W mieście koło 7l. Może rzeczywiście jest trochę ciężka, ale bez problemu przyzwyczaiłam się do manewrowania nią,więc tymbardziej poradzi sobie z nią facet. Awaryjność jest zerowa, od zeszłego sezonu zmieniłam tylko napęd i klocki. Nic się nie dzieje z nią, żadnych przykrych niespodzianek. Muszę przyznać, że nie jest to jakiś salonowy okaz (miała przede mną 7 właścicieli - w dowodzie z GB jest taka informacja, wiec przypuszczam, że służyła do katowania w czasie sezonu i pozbycia się), a mimo tego drugi raz też bym ją kupiła. Jak najbardziej polecam. Jeśli potrzebujesz jakieś konkretniejsze informacje pisz<br><hr>baba za kierownicą
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/7/2009, 20:16

Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich milosników RF600R mam prosbe jestem bardzo zaiteresowany kupnem tego modelu lecz w necie znalesc mozna same ogolne info jesli jestescie posiadaczami tego modelu sami wiecie jakie ma plusy i minusy prosze wypowiedzcie sie na temat tego motocykla chodzi mi o awaryjnosc osiagi spalanie wszystkie wazne info z gory dziekuje<br><hr>badyl<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej, jestem posiadaczką tego modelu. Pomimo wielu negatywnych opinii zaryzykowałam kupno RFy i jak narazie jestem zadowolona. Przed zakupem przeczytałam i usłyszałam kilka mitów, które niemal odwiodły mnie od zakupu tego pięknego motocykla. Podobno zdarzają się problemy ze skrzynią, ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam, biegi wchodzą bez problemu, nie ma stuków. Spalanie u mnie jest przeciętne wbrew temu że miała palić jak smok. Przy jeździe powiedzmy bardziej turystycznej, około 120-140 - 5,5 litra/100 na trasie. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona bo nastawiałam się na dużo więcej. Spalanie jest potwierdzone, w poprzednim sezonie zrobiłam nią sporo km na trasach. W mieście koło 7l. Może rzeczywiście jest trochę ciężka, ale bez problemu przyzwyczaiłam się do manewrowania nią,więc tymbardziej poradzi sobie z nią facet. Awaryjność jest zerowa, od zeszłego sezonu zmieniłam tylko napęd i klocki. Nic się nie dzieje z nią, żadnych przykrych niespodzianek. Muszę przyznać, że nie jest to jakiś salonowy okaz (miała przede mną 7 właścicieli - w dowodzie z GB jest taka informacja, wiec przypuszczam, że służyła do katowania w czasie sezonu i pozbycia się), a mimo tego drugi raz też bym ją kupiła. Jak najbardziej polecam. Jeśli potrzebujesz jakieś konkretniejsze informacje pisz<br><hr>baba za kierownicą<br>
Babo na motorze dzieki bardzo za odpowiedz na moje pytanie i mile jestem zaskoczony iz to kobieta tak rzeczowo sie wypowiedziala na temat tego motocykla dzieki twojemu opisowi jeszcze bardziej rf-a wydaje sie motocyklem dla mnie pozdrawiam cie sredecznie i dziekuje za odpowiedz<br><hr>badyl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2010, 20:24

Komentatorzy napisał(a):WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY SUZI RF 600!!!MAM MAŁY PROBLEM Z MALENKĄ!POTRZEBUJE POMOCY!!!WKLADAM KLUCZYK DO STACYJKI I PRZEKRECAM ABY ODPALIC I NIC!PRZYJECHAŁ KOLEGA PODEJZEWALISMY AKO ,NOI PODŁACZYLISMY KABLE I KANTROLKA SIE ZAPALIŁA I BYŁO OKI ZGASIŁEM MOTOR ABY PONOWNIE GO ODPALIC!PRUBY OKAZAŁY SIE NIE SKUTECZNE!KUPIŁEM NOWYE AKO ,SPRAWDZIŁEM BEZPIECZNIKI!NADAL NIC KANTROLKA SIE NIESWIECI!WOGLE PRAD NIE DOCHODZI CO TO MOZE BYC PROSZE O NATYCHMIASTOWE ODPOWIEDZI!!!POMOCY
<br><hr>ŁUKASZ NORKOWSKI<br>
kolego problem jest prosty po prostu bezpiecznik ale nie pod siedzeniem.sa jeszcze 2 bezpieczniki z lewej strony motocykla w tylnej czesci. trzeba zdjac plastiki
<br><hr>lukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/3/2010, 13:58

Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich milosników RF600R mam prosbe jestem bardzo zaiteresowany kupnem tego modelu lecz w necie znalesc mozna same ogolne info jesli jestescie posiadaczami tego modelu sami wiecie jakie ma plusy i minusy prosze wypowiedzcie sie na temat tego motocykla chodzi mi o awaryjnosc osiagi spalanie wszystkie wazne info z gory dziekuje<br><hr>badyl<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej, jestem posiadaczką tego modelu. Pomimo wielu negatywnych opinii zaryzykowałam kupno RFy i jak narazie jestem zadowolona. Przed zakupem przeczytałam i usłyszałam kilka mitów, które niemal odwiodły mnie od zakupu tego pięknego motocykla. Podobno zdarzają się problemy ze skrzynią, ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam, biegi wchodzą bez problemu, nie ma stuków. Spalanie u mnie jest przeciętne wbrew temu że miała palić jak smok. Przy jeździe powiedzmy bardziej turystycznej, około 120-140 - 5,5 litra/100 na trasie. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona bo nastawiałam się na dużo więcej. Spalanie jest potwierdzone, w poprzednim sezonie zrobiłam nią sporo km na trasach. W mieście koło 7l. Może rzeczywiście jest trochę ciężka, ale bez problemu przyzwyczaiłam się do manewrowania nią,więc tymbardziej poradzi sobie z nią facet. Awaryjność jest zerowa, od zeszłego sezonu zmieniłam tylko napęd i klocki. Nic się nie dzieje z nią, żadnych przykrych niespodzianek. Muszę przyznać, że nie jest to jakiś salonowy okaz (miała przede mną 7 właścicieli - w dowodzie z GB jest taka informacja, wiec przypuszczam, że służyła do katowania w czasie sezonu i pozbycia się), a mimo tego drugi raz też bym ją kupiła. Jak najbardziej polecam. Jeśli potrzebujesz jakieś konkretniejsze informacje pisz<br><hr>baba za kierownicą<br>
Ja właśnie będę się przymierzał do kupienia RF 600 :) Bardzo mnie urzekł jego wygląd :) już znalazłem dużo informacji ja jego temat i są bardzo różne ale chciałem się zapytać o koszty i trzymania tego motocykla. Chodzi mi o takie orientacyjne ceny np. za gumy, napęd, klocki czy tarcze. Ponieważ to będzie mój pierwszy motocykl i chciał bym się dowiedzieć jakie koszty mogą mnie jeszcze czekać. Z góry dziękuje.<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr