Zobacz wątek - Wypadek w czarnożyłach
NAS Analytics TAG

Wypadek w czarnożyłach

O wszystkim
_________

Wypadek w czarnożyłach

Postprzez Lone » 15/5/2008, 13:54

"Dwie siostry, 7 i 11- letnia, zginęły pod kołami motocykla. Do wypadku doszło w Czarnożyłach. Dziewczynki wracały do domu po nabożeństwie w miejscowym kościele. W chwili, kiedy doszło do tragedii przechodziły przez jezdnię.

22 - letni motocyklista był trzeźwy - mówi rzecznik wieluńskiej policji komisarz Andrzej Małolepszy:

11 - latka zmarła na miejscu wypadku, 7 - latka trafiła do szpitala w Wieluniu. Lekarzom nie udało się jej uratować. Do szpitala został przewieziony także kierowca motocykla. Ma złamane nogi, obojczyk, rękę i żebra. Doznał również urazu głowy.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dziewczynki mogły nagle wejść na jezdnię. Kierowca nie zdążył wyhamować, motocykl uderzył w siostry, następnie ściął znak na chodniku i uderzył w słup. Elementy pojazdu były rozrzucone w promieniu 10 metrów.
Policja jak na razie nie udziela informacji na temat przyczyn tragedii:

Najprawdopodobniej mężczyzna kupił motor 2 tygodnie temu. Jak mówi zawodnik klasy superbike Mariusz Grandys brak doświadczenia mógł przyczynić się do tragedii w Czarnożyłach"

Koleś jechał prawdopodobnie na Kawie zx 10

I znowu reputacja naszej motocyklowej braci, strasznie na tym ucierpi. Co o tym sądzicie ?
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: Śląsk


Postprzez ChudyNs1 » 15/5/2008, 13:58

Ja niewiem co mam o tym sądzić, zależy bo częśc moturzystów jezdzi jak szaleni a drudzy spokojnie a za miastem ostro.
pozdr.
<b>>>>>>>>>>>>>>>>Bez Młota To Nie Robota<<<<<<<<<<<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
ChudyNs1
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 1/4/2008, 13:47


Postprzez motoman » 15/5/2008, 14:58

juz to widze jak koles jechal dychą za miastem szybko i ciął pobocze bo tak fajniej... zawsze jak lece gdzieś po wiochach to lece środkiem jezdni - najmniej dziur i w miare bezpiecznie, jest mozliwosc manewru... mysle ze bylo to wtargniecie no ale kto wie... a że zapie*dalal to wiadomo.
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kosta » 15/5/2008, 15:13

cholera wie, trzeba by wiedzieć na 100% co było przyczyną tragedii bo na chwile obecną to wróżenie z fusów, nie mnie jednak wielka szkoda :cry:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez palgumeniedusze » 15/5/2008, 15:14

a ja sadze ze jest oddzielny temat do tego....a tragedia straszna zginely 2 niewinne mlodziutkie dziewczynki ktore mialy cale zycie przed soba [*]
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez CeBeRek » 15/5/2008, 15:16

To ze jechal szybko to na pewno, ale nie ma co go obwiniac za wczesnie, motoman to dobrze ujął, ja bym nawet rzekł, że na motocyklu jeździ sie blisko środka jezdni
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez icid » 15/5/2008, 15:31

Wiecie jak jest na wiochach, ulica to wielkie zoo, zapier... po niej dzieci, żule z rowerami, baby do kościoła itd. Druga strona medalu jest taka że ZX 10 napewno nie jest motocyklem dla 22 latka, już sam wiek mówi o tym że doświadczenie mierne.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez zzzubek » 15/5/2008, 15:44

szkoda gadac tak jest i bedzie, nikt i nic na to nie poradzi marne takie dyskusje. moja ciotka zabila dziecko na takiej wsi siedziala plakala i powiedziala ze do samochodu nie siadzie a juz jezdzi rok jechala predkoscia normalna, a ze matka nie pilnowala tylko w domu siedziala a dziecko wybieglo na droge tego juz nikt nie przewidzi taki los. Ja nie lubie pisac czy dyskutowac na te tematy bo kto by nie wariowal kto by nie zawinil kto by sie nie zabil kto by kogo nie zabil jest juz poo.
ktos napisal na forum: doświadczenie - to to, co przychodzi chwilę później niż było potrzebne ... a zabic mozna nie tylo z braku doswiadczenia np tak jak moja ciotka nie mogla nic zrobic dziecko wbieglo na ulice i tyle.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Lone » 15/5/2008, 15:49

icid napisał(a):Wiecie jak jest na wiochach, ulica to wielkie zoo, zapier... po niej dzieci, żule z rowerami, baby do kościoła itd. Druga strona medalu jest taka że ZX 10 napewno nie jest motocyklem dla 22 latka, już sam wiek mówi o tym że doświadczenie mierne.


Co racja to racja, po takich wiochach to po drodze wszytko i wszyscy łażą. A tak apropos przed chwilką słyszałem wypowiedzi w radiu na temat tego wypadku, no i oczywiście same opinie w stylu "powinni zakazać jazdy na motocyklu" motocykliści to diabły na drodze itp." a nawet coś takiego "dobrze ze ten idiota sie połamał, oby dostał dozywocie" Nie wiem czy to wina tego motocyklisty, ale nie lubię jak ludzie traktują wszystkich motocyklistów jak jakiś przestępców, czy diabłów drogowych :? . Przecież czarne owce zdarzają się w każdej grupie społecznej. AMEN !
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kedar-88 » 15/5/2008, 22:19

dr.artur napisał(a):wy cos mylicie nawet jak mu pod kola wlzly to ile on jechal ze je zabil a sie sam tak polamal nie broncie debili i cwaniakow bogatych co se zx-10 kupi i mysli ze jest koles

swoja droga te prawojazdy unas to zeczywiscie powinni ograniczyc bo coraz wiecej bez pojecia na motorach smiga



a ile by nie jechał to by je zabił jakby mu wskoczyły pod koła....myślisz że trzeba zap**** kolo 200 żeby je zabić, bo ja uważam że rozpędzone 270kg(z kierowcą) nawet przy 60 mogło je zabić, albo nawet i mniej.
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez palgumeniedusze » 15/5/2008, 22:25

22 lata + zx-10 = nieszczescie

jestem za tym zeby wprowadzic ograniczenia mocowe tak jak w niemczech!!!!!!
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Dj Luzer » 16/5/2008, 06:34

Jakby sie okazalo ze to moje corki szly poboczem i chcialy przejsc przez jezdnie do domu, widzialem zdjecie z miejsca wypadku, teren zabudowany, a jakis skorwysyn by je rozjechal motorem z ogromna predkoscia, zaczekalbym az ch*** w szpitalu poskladaja, a pozniej go odwiedzil, tylko po tych odwiedzinach juz by go nikt nie zlozyl...

[*],[*]...
Dj Luzer
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28/9/2007, 11:08
Lokalizacja: Krakow

Postprzez cezare » 16/5/2008, 07:02

Dj Luzer napisał(a):Jakby sie okazalo ze to moje corki szly poboczem i chcialy przejsc przez jezdnie do domu, widzialem zdjecie z miejsca wypadku, teren zabudowany, a jakis skorwysyn by je rozjechal motorem z ogromna predkoscia, zaczekalbym az ch*** w szpitalu poskladaja, a pozniej go odwiedzil, tylko po tych odwiedzinach juz by go nikt nie zlozyl...

[*],[*]...


spokojnie - on juz i tak ma prze.. jak go poskładają weźmie się za niego PRAWO. Też jestem za ograniczeniem mocy ... tylko nie wiem jak wyróżnić tych młodych, którzy już doświadczenie mają... a spotkać 22 latka, który przejeździł już 12 lat można ... taki już wie co się może stać / dziać. i szkoda żeby go karać na równi z bucami ....

buc = mam 22 lata obciach wsiadać na coś co nie ma 100 koni = dam SE radę i jeszcze bEdzie Lans.

a tego popaprańca woziłbym w klatce i pokazywał na jarmarkach - z Tabliczką co zrobił tyle lat ile dostanie - każde spotkanie motocyklistów on byłby w klatce obecny .. każdy zlot ... każdy wiejski festyn ... KILL TO ZA MAŁO !!!!

zap.. w teremnie zabudowanym kiedy widzisz pieszych ????? to już nie jest wypadek.... to jak wołanie "wypadek... zdaż się .... " bardzo czesto w ten sposób młodzi motonici kuszą los... widuję to bardzo często ... bardzo ... wtedy piorę takiemu dupsko ... na zasadzie MASZ JAJA - leć za mną... pedale... i odpadają jak wszy ... ale do wyprzedzania na podwójnej ciągłej na czołówkę pierwsi ... wtedy mma chore myśl że spychając takiego z drogi zrobię komuś przysługę... . ... . bo taka jazda dobrze się nie kończy.. 100x się uda za 101 będzie nieszczęście...
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez Hube » 16/5/2008, 08:42

Nie latam na maxa i zawsze mam powód, by wrócić cały do domu. Nie mam do tego sportowego sprzęta, ani nie jestem w 100% pewien swoich umiejętności, choć nie jednemu na ścigu zlałem już MTkiem dupsko, ale mam niezwykle często podobne myśli do Cezare...

cezare napisał(a): widuję to bardzo często ... bardzo ... wtedy piorę takiemu dupsko ... na zasadzie MASZ JAJA - leć za mną... pedale... i odpadają jak wszy ... ale do wyprzedzania na podwójnej ciągłej na czołówkę pierwsi ... wtedy mma chore myśl że spychając takiego z drogi zrobię komuś przysługę... . ... . bo taka jazda dobrze się nie kończy.. 100x się uda za 101 będzie nieszczęście...


...że mistrzowie prostej, szefowie podwójnej ciągłej i bossowie wyprzedzania gdziekolwiek i jakkolwiek wyrastają jak spod ziemii, a jak przychodzi do mocniejszego wejścia w zakręt czy ominięcia rozsypanego na drodze piasku na prędkości jakoś się krępują...

To troche przerażające, co, ale ja to bym (jak to Siara stwierdził) KYL'YM IM ZROBIŁ.
DL1000 -> Yamaha MT01 -> Hayabusa
Avatar użytkownika
Hube
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14/11/2006, 13:43
Lokalizacja: Poznań

Postprzez cezare » 16/5/2008, 08:52

Hube : MT01 ehhh.... zazdroszczę... przez tą opinię plastikowców nachodzą mnie właśnie myśli na XJR1300... a tak kocham owiewki ;/

bo mnie kręcą takie klimaty : http://www.youtube.com/watch?v=huCzArRI ... re=related

tylko jak w PL będą takie drogi ta mój nagrobek bedzie miał 150 lat
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez Inku » 16/5/2008, 09:13

Cezare tak czytam ten twój wywód i chyba sam zapomniałeś kto chwalił się jak latał 270km/h albo jak to "litr ze świateł zobowiązuje'. O ile dobrze pamiętam latałeś bez prawka i wszem i wobec polecałeś litry. A do tego sam podniecasz się filmikiem gdzie kolesie latają licznikowe 299 po drodze publicznej. Więc daruj sobie wytykanie cudzych błędów a skup się na tym, co sam robisz. A jak jesteś taki miszczu i wszyscy za tobą odpadają jak wszy, to pochwal się swoim czasem z Poznania.. Wtedy będziemy się wszyscy zachwycać twoimi umiejętnościami.

I znów debata, kto ile jechał, ekipie specjalistów z forum żaden wypadek nie umknie bez analizy i krytyki.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez cezare » 16/5/2008, 09:41

Inku :
jak dla Ciebie 270km/h na pustej obwodnicy o 5:30-6:00 rano to złoooo...
jak dla Ciebie przyspieszenie od świateł do świateł jest tym samym co prędkość
jak dla Ciebie jazda torowa = jazda miejska..
jak dla Ciebie kolesie z filmiku jadą źle..
jak dla Ciebie Lytr jest zły ...

nie to IQ - sooory .. nie gadamy... nic nie skumałeś.
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez mlody_22 » 16/5/2008, 14:12

tak sie składa ze mieszkam w Czarnożyłach i znałem wszystkich uczestników tego tragicznego wypadku. Teraz dla wyjasnienia dodam ze Czarnożyły koledzy to nie jest "wiocha" tak jak sobie to wyobrazacie... Tam gdzie mial miejsce ten tragiczny wypadek konczy sie dluga prosta ktora można sie ładnie rozpędzic bo ciagnie sie ladnych pare km... A droga z obydwóch stron jest wyłożona dosc szerokim chodnikiem i pasem zieleni.. a co do tego czy faktycznie mu wybiegly czy on popelnil jakis blad tez do konca nie wiem... wiem tylko ze gdyby zachowal 50km/h napewno moglby wymanewrować i uniknac tego wypadku...
mlody_22
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16/5/2008, 14:06

Re: Wypadek w czarnożyłach

Postprzez ciana » 16/5/2008, 14:28

Lone napisał(a):22 - letni motocyklista był trzeźwy - mówi rzecznik wieluńskiej policji komisarz Andrzej Małolepszy:

Koleś jechał prawdopodobnie na Kawie zx 10


Trzeźwy czy nie ZX-10 to nie zabawka, jak się na taką maszynę wsiada i ma się pusto w głowie lub brak doświadczenia to nic już nie pomoże
Pozdr
Zapach palonej gumy o poranku - BEZCENNE :D
Avatar użytkownika
ciana
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22/9/2007, 10:49
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez etiop » 16/5/2008, 18:17

ludzie co wy wogóle gadacie - znam tych ludzi i wiem jak było - gdyby ten idiota nie gnał 200na h to te dzieci by żyły - poza tym czarnożyły to nie wiocha - po2 to tylko dzieci - po to są ograniczenia żeby jak dziecko wybiegnie na ulice - to przy predkości 50 czy 40na godz uda się wyhamować a juz na pewno nie zmostałoby zmieciona z drogi tak jak to było w tym wypadku, i nie chrzancie o doswiadczeniu bo tu ten dupek odebral zycie dwojce dzieci i zrojnowal zycie ich rodzicom...
etiop
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16/5/2008, 18:10

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr