Zobacz wątek - TVN Turbo - Wypadek, przypadek.
NAS Analytics TAG

TVN Turbo - Wypadek, przypadek.

O wszystkim
_________

TVN Turbo - Wypadek, przypadek.

Postprzez InSiDe » 9/5/2008, 09:41

Włączyłem przez przypadek wspomniany w tytule program i akurat przedstawione były dwa wypadki z udziałem motocyklów. Co warte zauważenia, daleko im było od tendencyjności. Pierwsze zdarzenie było spowodowane przez kierującego samochodem który wymusił pierwszeństwo. Zarówno policjanci jak i redaktor zwrócił uwagę na błędne, stereotypowe postrzeganie motocyklisty jako sprawcę wypadu. Wypadek miał chyba miejsce we Warszawie a kierujący prowadził Kawasaki GPZ 500.
Drugi wypadek to już typowa, szczeniacka zagrywka. Rozbity GSX-r 600 (po strzępach tylnego zadupka), prowadzony przez gówniarza bez prawa jazdy i co lepsze - bez kasku. Niewiele się stało samemu kierowcy, z motocykla nie zostało nic. Całe szczęście, nikt nie ucierpiał. Poza pogadanką o nieodpowiedzialności też żadnego bicia piany o dawcach i tym podobnych.
Ogólnie, jestem bardzo mile zaskoczony dość nietypowym, przyjaznym spojrzeniem na motocyklistów. Sami przyznacie, że to dość wyjątkowe w relacjach medialnych - w szczególności jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju zdarzenia drogowe.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Nuzgul » 9/5/2008, 09:48

moze w koncu dociera ze motocyklista to tez czlowiek a nie przeszkoda ktora nalezy zmiazdzyc...
Nuzgul
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5/11/2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Krejzi.Mery » 9/5/2008, 09:51

Też widziałam ten odcinek i jestem równie pozytywnie zaskoczona. W tym programie są upierdliwi i wredni jeśli chodzi o brawurę i głupotę na drogach, chociaż czasami doszukują się perfidii kierowców w sytuacjach, kiedy naprawdę nie było innego wyjścia (jakieś pokręcone krzyżówki w Wa-wie np.)
Wczoraj aż nawet chciałoby się powiedzieć sympatycznie podeszli do motocyklistów.
Szkoda tylko, że na TVN Turbo tak mało mówi sie o motorach, przecież moto też może być turbo i nie każdy motocyklista to wariat. Ale może to się zmieni, niedawno bodajże w "Jezdzie Polskiej" też coś mówili o bezpieczeństwie na moto. Poza tym sezon zaczął się już na dobre, więc będą wręcz musieli coś napomnkąć ;)
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Genji » 9/5/2008, 15:48

No i "napomknęli" wczoraj o 17:30 - super kompaktowy test Harleya Big Boba. Kilka zdań na temat, dwa ujęcia kameryna moto i prowadzącego i... po zawodach... a dopiero co nalewałem sobie pepsi i otwierałem czipsy! Szit - rzekłem :wink: ! To się naoglądałem o motocyklach w TVNTurbo!

!! TVN Turbo bądźcie bardziej moto! Bierzcie przykład z Motoroli - hello moto??!!
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Krejzi.Mery » 9/5/2008, 16:02

daj spokój, no od czegoś przecież muszą zacząć ;)

taki żart :D
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Genji » 9/5/2008, 16:12

Jak tak będą zaczynać to im się sezon skończy... i to nie żart ;-)
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na gr