Zobacz wÄ…tek - prosze o pomoc odnosnie vatu 24, sorry jesli do zlego dzialu
NAS Analytics TAG

prosze o pomoc odnosnie vatu 24, sorry jesli do zlego dzialu

Przepisy, prawo
_________

prosze o pomoc odnosnie vatu 24, sorry jesli do zlego dzialu

Postprzez kruck-kruck » 7/5/2008, 17:13

Witam , prosze o pomoc, nie wiem co zrobic otoz, kupilem sobie motor, sprowadzony z włoch, zanioslem papiery do urzedu skarbowego w Radomiu, wpisalem rzeczywisty przebieg 5602 km ( i to byl blad) chce odebrac te papiery ze skarbowki, i dostaje odpowiedz ze musze zalacic 1502 zl vatu , przez 14 dni bo bede mi naliczane odsetki, na umowie mialem wpisane 2 tys Euro, podobno moj motor liczony jest jako motor nowy i stad ten podatek, gdyz ma maly przebieg, a rocznikowo piersza rejestracje we wloszech mial 2006. terminem uzywanego motoru jest przebieg 6 tys km, co mam teraz zrobic i czy da sie to objesc , ten podatek, ??jak juz mam zlozone i wyznaczona decyzje ? przeciez widac ze to motor uzywany, drugi wlasciciel, poobijany itp , rocznik .?? pomocy
kruck-kruck
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7/5/2008, 17:07


Postprzez Kris2k » 7/5/2008, 18:27

zapytaj w urzedzie komunikacji jak to jest... bo skarbowka chce zarobic, to nie ulega watpliwosci... a w urzedzie komunikacji napewno mieli takie przypadki, tam Ci powiedza co i jak, a tu na forum zwyklych smiertelnikow raczej nikt sie z czyms takim nie spotkal i Cie nie pomozemy
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê