Zobacz wÄ…tek - Serwis gr ;/
NAS Analytics TAG

Serwis gr ;/

O wszystkim
_________

Serwis gr ;/

Postprzez WhiteArmy00 » 2/5/2008, 23:53

Piszę, tego posta tutaj bo prawdopodobnie więcej osób mi tu pomorze.

Jak wszyscy wiedzą mam Aprilie RS 2007r serwisuje ją w Chorzowie 50km od mojej miejscowości,na samym początku miałem kłopot z odblokowaniem,ale w końcu motocykl został odblokowany i śmigała dobrze,ale od jakiegoś czasu zauważyłem problemy, tzn na początku została wymieniona jakaś zębatka co ma mieszać olej w silniku czy jakoś tak (ząbek się urwał) i po tej usterce pojawiły się wibracje lewej części motocykla są one na tyle mocne,że przy 5 tyś obrotów klamka sprzęgła wprost lata w górę i w dół... Powiedziano mi,że to kosz na sprzęgle jest krzywy i że należy go wymienić , ale mogę śmiało jeździć, więc po oczekiwaniach nareszcie oddałem Apke do serwisu jednak nic się nie zmieniło, a teraz do tego odcina mi ją przy 9tyś obrotów i nie chce jechać więcej niż 125km/h a przedtem szła nawet 170km/h .... i mam 2 fazy przyspieszania, od 6tyś odstaje buta i potem zwalnia przy 7,5 i znowu na 8 tys dostaje buta i potem odcina ją na 9 tyś ...

Nie wiem co myśleć o serwisie bo kasy tam poszło masa,a nic nie zrobili jak na razie dobrze... a co chwile śmigać tam to łącznie 100km w dwie strony ;/ a nigdzie indziej nie ma w pobliżu serwisu co serwisuje Aprilie;/

Może wie ktoś gdzie znajduje się Centrala Aprili i poda mi e-mail bądź nr...
Sam już nie wiem co mam robić.
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43


Postprzez zephyr47 » 3/5/2008, 06:22

Jedź do tego serwisu z reklamacją. Może do usługi gratis była blokada...
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna


Postprzez skwy » 3/5/2008, 08:34

Tak jest z włochami.
Są piękne ale potrafią rozczarowywać.
A jeszcze nie umiejętna obsługa tylko pogarsza sprawę.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez cwaniak182 » 3/5/2008, 09:14

Zareklamuj usługę , która została wykonana nie prawidłowo i rządaj ponownbej naprawy na ich koszt. Jeżeli nie będą chcieli się na to zgodzić postrasz ich, zę powołasz niezależnego rzeczoznawcę który określi z czyjej winy sa takie usterki. Następnie z ekspertyzą wykonaną przez tegoż rzeczoznawcę możesz udąc się do sądu jednak najpierw spróbuj polubownie. Pozdrawiam życzę powodzenia w walce z serwisem
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez skwy » 3/5/2008, 09:19

cwaniak182 napisał(a):Zareklamuj usługę , która została wykonana nie prawidłowo i rządaj ponownbej naprawy na ich koszt. Jeżeli nie będą chcieli się na to zgodzić postrasz ich, zę powołasz niezależnego rzeczoznawcę który określi z czyjej winy sa takie usterki. Następnie z ekspertyzą wykonaną przez tegoż rzeczoznawcę możesz udąc się do sądu jednak najpierw spróbuj polubownie. Pozdrawiam życzę powodzenia w walce z serwisem



Tylko u nas w Polsce nie ma niezależnych rzeczoznawców od motocykli:(
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez cwaniak182 » 3/5/2008, 11:49

skwy napisał(a):
cwaniak182 napisał(a):Zareklamuj usługę , która została wykonana nie prawidłowo i rządaj ponownbej naprawy na ich koszt. Jeżeli nie będą chcieli się na to zgodzić postrasz ich, zę powołasz niezależnego rzeczoznawcę który określi z czyjej winy sa takie usterki. Następnie z ekspertyzą wykonaną przez tegoż rzeczoznawcę możesz udąc się do sądu jednak najpierw spróbuj polubownie. Pozdrawiam życzę powodzenia w walce z serwisem



Tylko u nas w Polsce nie ma niezależnych rzeczoznawców od motocykli:(

'
Toż jak nie ma? W Posce nie ma? W naszym kraju wszyscy się na wszystkim znają:D:D:D:D:D:D

a tak na poważnie to myślę że trzeba zapytać panba googla czy coś wie na temat rzeczoznawców.
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 22 gości




na górê