Zobacz wÄ…tek - Kawa Vulcan 750
NAS Analytics TAG

Kawa Vulcan 750

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawa Vulcan 750

Postprzez amess » 28/4/2008, 16:49

Hej!

Czy jest na forum jakiś użytkownik tego sprzęta? Chodzi mi o starsze roczniki (połowa lat 80). Strrrasznie mi się podoba ale chciałbym poznać oprócz standardowych opinii sprzedawców "rewelacja, chodzi jak zegarek, bezobsługowy" itd również uczciwą opinię człowieka, który musi w niego lać benzynę i nie tylko... Napiszcie coś: rzeczywiście taki bezawaryjny? Jak ze spalaniem? Żre olej? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Jak się prowadzi (nie miałem okazji nigdzie dosiąść i pojechać)?

Popatrzeć raczej na ten sprzęt czy na Hondę Shadow 750 albo VF750C z podobnych roczników? A może Virago 750? Vulcan mi się najbardziej podoba, no i parametry "książkowe" ma przyzwoite... ale jak będzie dużo rozsądnych argumentów przeciwko to będę rozważał w/w alternatywy...
amess
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/4/2008, 16:33


Postprzez kosta » 28/4/2008, 16:59

haha a czy ten serwis to nie przypadkiem scigacz.pl :twisted: zgrywam sie oczywiście szacun :wink:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na górê